Polski Związek Skata

IMP 2021

 

Klasyfikacja indywidualna zawodników -  finał

  Polski Związek Skata 2021 IMP    
    Sędzia. Cyran E. GILOWICE    
  w dniu 2022-03-12,13   Razem  
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt w
1 121 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 7156 67
2 100 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 6501 67
3 147 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 6500 61
4 2 Siemaszko Henryk Krajna Złotów 6478 62
5 188 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 6402 66
6 38 Sweryd Marek TS Pszczyna 6365 62
7 161 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 6294 61
8 158 Stalmach Piotr Sokół Wola 6256 55
9 202 Mordak Mariusz U JANA Tychy 6243 58
10 39 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 6152 62
11 127 Pykosz Mariusz RKS Rybnik Furkida 6076 62
12 64 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom 6052 65
13 193 Kowalski Konrad Krajna Złotów 6023 51
14 97 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 6001 68
15 26 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 5987 60
16 169 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 5983 57
17 95 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 5982 52
18 24 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 5980 54
19 103 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 5973 60
20 84 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. 5911 53
21 41 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 5891 51
22 74 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 5843 56
23 69 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 5832 58
24 15 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 5826 60
25 50 Stawowy Bogdan Sokół Wola 5806 56
26 90 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. 5776 62
27 106 Beczała Andrzej TS Pszczyna 5768 51
28 192 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 5742 54
29 181 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 5730 56
30 83 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 5722 52
31 12 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 5718 52
32 57 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 5705 64
33 30 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 5694 72
34 200 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 5660 60
35 37 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 5650 62
36 105 Płaszczyk Kazimierz 4 KORONY MDK Szopienice 5640 59
37 134 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce 5635 59
38 42 Klenczar Stanisław Sokół Wola 5633 49
39 183 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 5604 64
40 1 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów 5589 55
41 63 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 5569 53
42 139 Kiciński Jerzy NITRON Krupski Młyn 5561 56
43 180 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 5553 60
44 78 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 5551 56
45 46 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 5544 61
46 65 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice 5541 52
47 178 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 5539 57
48 144 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 5521 54
49 25 Bogocz Tadeusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. 5517 55
50 14 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 5498 57
51 112 Michalski Dawid LKS Lyski 5489 60
52 142 Paździor Tomasz CEZAB Piasek 5478 62
53 153 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów 5474 50
54 70 Błaszczyk Roman MDK BOLKO Łaziska G. 5461 45
55 34 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 5456 51
56 111 Bujnowski Radosław RKS Rybnik Furkida 5440 52
57 136 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 5425 53
58 113 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów 5375 51
59 91 Młoczek Jan RKS Rybnik Furkida 5365 46
60 67 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 5349 55
61 160 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 5334 51
62 93 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. 5328 43
63 159 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 5323 44
64 129 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 5311 53
65 110 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 5297 51
66 52 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze 5293 50
67 204 Pawelec Mariusz S.C. GOKiR Mszana 5288 48
68 20 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 5284 55
69 146 Buczkowski Czesław Sokół Wola 5257 66
70 7 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 5241 52
71 27 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 5228 44
72 62 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 5223 60
73 4 Sykuła Marian U JANA Tychy 5218 52
74 59 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 5214 48
75 109 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 5181 59
76 54 Drob Henryk OSP Lędziny 5171 52
77 128 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 5150 55
78 31 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 5139 45
79 89 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 5102 62
80 151 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 5093 42
81 194 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 5056 49
82 44 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 5033 57
83 75 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 5027 50
84 104 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 5008 53
85 184 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice 5005 53
86 116 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 4994 41
87 195 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 4990 48
88 163 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 4984 59
89 53 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 4973 53
90 170 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 4946 52
91 130 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 4927 63
92 187 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 4896 47
93 171 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 4878 53
94 87 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory 4877 48
95 182 Brania Bogdan KS FILIP 4861 50
96 167 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 4842 41
97 17 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 4840 40
98 145 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 4829 53
99 154 Kubeczko Błażej Sokół Wola 4828 63
100 96 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 4827 46
101 166 Noras Wiktor Sokół Wola 4813 45
102 162 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 4795 58
103 51 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 4791 45
104 120 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 4782 52
105 108 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 4778 44
106 168 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 4773 48
107 101 Blinda Grzegorz PZKS FENIKS Chorzów 4772 47
108 148 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 4747 55
109 172 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 4747 49
110 94 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 4727 38
111 71 Kotyński Tadeusz RKS Rybnik Furkida 4719 43
112 5 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 4699 47
113 29 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór 4673 47
114 175 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 4666 58
115 179 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 4648 56
116 47 Zacha Stefan RKS Rybnik Furkida 4642 41
117 8 Mral Zdzisław LWSM Knurów 4636 49
118 138 Faruga Jan TS Pszczyna 4633 42
119 80 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 4623 68
120 40 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 4618 51
121 137 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 4607 49
122 174 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór 4600 49
123 156 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 4562 43
124 131 Gawełczyk Bronisław RKS Rybnik Furkida 4557 47
125 191 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 4518 47
126 149 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 4502 43
127 72 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 4486 53
128 11 Łogasz Roman ASY WISUS Żory 4479 54
129 107 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 4477 62
130 102 Segeth Lidia UNIA Bieruń 4471 47
131 203 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 4459 44
132 186 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 4432 45
133 164 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. 4414 40
134 165 Kompała Dariusz MDK Kalety 4408 48
135 99 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory 4398 51
136 98 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 4379 55
137 198 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 4379 51
138 92 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4374 51
139 157 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 4370 55
140 58 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 4370 40
141 10 Kazimierowski Stanisław Krajna Złotów 4364 44
142 79 Grela Alfred ASY WISUS Żory 4354 50
143 43 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 4347 41
144 199 Capanda Paweł S.C. GOKiR Mszana 4324 51
145 190 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór 4303 49
146 82 Morkisz Janusz Sokół Wola 4263 45
147 143 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 4241 48
148 19 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 4234 48
149 196 Wojaczek Antoni LKS Lyski 4231 47
150 9 Moch Ireneusz Krajna Złotów 4227 40
151 16 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 4179 47
152 124 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 4175 46
153 123 Grzyb Józef RKS Rybnik Furkida 4167 36
154 28 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 4163 45
155 73 Dudek Wiesław 4 KORONY MDK Szopienice 4142 51
156 48 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 4111 47
157 125 Bryła Krzysztof MDK Kalety 4097 43
158 88 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4082 45
159 23 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 4065 50
160 60 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4054 49
161 141 Warecki Bernard OK ANDALUZJA Piekary Śl. 4041 46
162 56 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 4023 45
163 152 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 4012 35
164 114 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 3986 48
165 55 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny 3975 37
166 86 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce 3967 49
167 118 Morkisz Eugeniusz Sokół Wola 3959 36
168 122 Kalus Jerzy Skat Klub Woszczyce 3944 38
169 6 Tadeusz Maciej Krajna Złotów 3922 47
170 115 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 3919 47
171 18 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 3915 39
172 33 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 3915 38
173 119 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 3914 43
174 3 Płoszaj Mirosław RKS Rybnik Furkida 3867 51
175 133 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice 3864 37
176 68 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 3839 42
177 135 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 3834 36
178 81 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 3775 44
179 66 Foryś Wacław Sokół Wola 3740 50
180 173 Piekarczyk Stanisław OK ANDALUZJA Piekary Śl. 3712 60
181 76 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 3663 45
182 45 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 3634 35
183 61 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów 3590 37
184 32 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 3584 44
185 177 Rzemyk Tadeusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. 3561 47
186 22 Mazur Konrad MDK BOLKO Łaziska G. 3517 48
187 185 Bianga Edward Krajna Złotów 3488 40
188 176 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 3475 57
189 150 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 3475 37
190 197 Ciepłuch Stefania Krajna Złotów 3458 40
191 49 Gajdzik Adam FERDYNAND MDK Bogucice 3430 38
192 189 Szatkowski Leszek Krajna Złotów 3225 43
193 132 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 3211 41
194 155 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 3203 42
195 117 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 3165 30
196 21 Barczyk Roman OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2968 45
197 35 Ferdyn Mieczysław RKS Rybnik Furkida 2901 43
198 140 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 2732 19
199 201 Kaczan Alicja Fala Świekatowo 2476 30

Klasyfikacja indywidualna zawodników - szeroki finał

  Polski Związek Skata

2021 IMP w kat. K, J, S

         
    Kołodziejczyk Krzysztof Szczerbice     Kierownik:Cyran E.
  w dniu 28 listopad 2021            
  SENIOR RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
1 57 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 4049 1013 590 1002 1444
2 61 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 4040 734 1188 1026 1092
3 23 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 3978 1017 862 1035 1064
4 16 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 3950 1085 1333 603 929
5 84 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3909 693 1147 1086 983
6 44 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 3832 1447 740 646 999
7 12 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 3657 864 1224 851 718
8 31 Beczała Andrzej TS Pszczyna 3632 369 1454 763 1046
9 80 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3598 1142 369 1103 984
10 18 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 3575 986 920 482 1187
11 63 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 3559 1088 847 768 856
12 32 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 3486 1243 610 1083 550
13 49 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 3485 1107 771 899 708
14 10 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór 3479 732 1311 530 906
15 74 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 3456 266 1063 1074 1053
16 68 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze 3419 409 825 1075 1110
17 70 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory 3324 1136 972 574 642
18 17 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 3313 720 904 794 895
19 2 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 3310 616 768 1154 772
20 83 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 3306 772 788 751 995
21 9 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 3288 1103 984 435 766
22 15 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 3281 935 766 737 843
23 73 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 3270 540 737 764 1229
24 34 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 3205 922 762 765 756
25 1 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie 3159 522 1022 944 671
26 48 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 3061 817 936 530 778
27 65 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 3061 647 823 482 1109
28 75 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce 3060 502 988 876 694
29 85 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry 3024 783 519 972 750
30 33 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 3019 655 706 680 978
31 51 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 3014 402 988 711 913
32 89 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 2995 814 1002 346 833
33 14 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 2983 503 997 600 883
34 22 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 2973 562 352 726 1333
35 77 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2957 480 895 811 771
36 24 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 2948 463 848 1062 575
37 8 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 2946 1567 410 783 186
38 20 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 2939 557 663 954 765
39 53 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry 2920 1025 282 701 912
40 39 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 2894 975 621 450 848
41 7 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 2891 848 440 884 719
42 91 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 2875 777 1104 483 511
43 67 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 2856 856 966 122 912
44 82 Brząkalik Roman Skat Klub Woszczyce 2849 662 924 809 454
45 66 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 2837 792 663 1274 108
46 3 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 2835 548 907 692 688
47 60 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2834 657 559 576 1042
48 43 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 2832 400 1044 865 523
49 64 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2831 841 469 826 695
50 26 Gawron Bogdan ASY Żory 2815 897 838 322 758
51 76 Dropok Grzegorz SKAT Kolonowskie 2790 822 601 806 561
52 58 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 2785 309 633 1095 748
53 38 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 2777 858 753 712 454
54 62 Fizia Józef WALET Pawłowice 2765 628 802 1031 304
55 88 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 2742 945 613 991 193
56 13 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 2729 351 765 688 925
57 6 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 2721 647 570 785 719
58 78 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 2676 606 808 843 419
59 25 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 2630 1034 161 722 713
60 27 Faruga Jan TS Pszczyna 2608 419 618 868 703
61 4 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 2541 481 494 1046 520
62 19 Cegiełka Józef PRZYSZŁOŚĆ Rogów 2537 471 620 870 576
63 36 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2451 408 653 153 1237
64 71 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 2398 634 232 732 800
65 35 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów 2327 656 591 516 564
66 52 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 2324 1221 95 636 372
67 59 Wojaczek Antoni LKS Lyski 2322 501 613 402 806
68 11 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 2226 243 504 758 721
69 47 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 2225 965 481 368 411
70 72 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2213 911 260 341 701
71 30 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 2185 553 821 -16 827
72 42 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 2184 466 687 244 787
73 40 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 2172 735 424 420 593
74 29 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2123 678 391 644 410
75 81 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2113 196 423 1025 469
76 46 Buchalik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 2067 582 420 1025 40
77 54 Sykuła Marian U JANA Tychy 1993 396 550 707 340
78 28 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1958 548 584 470 356
79 50 Niemiec Stanisław ASY Żory 1955 246 583 707 419
80 5 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice 1952 522 503 248 679
81 55 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1942 526 313 495 608
82 41 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 1927 344 738 236 609
83 21 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 1897 538 369 92 898
84 56 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 1834 608 725 381 120
85 79 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 1830 517 674 325 314
86 37 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 1814 220 -32 1194 432
87 86 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 1812 232 317 1112 151
88 92 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 1688 203 230 985 270
89 69 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 1658 444 437 443 334
90 90 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 1591 591 193 607 200
91 87 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 1342 181 386 176 599
92 45 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1159 280 260 301 318
                 
  JUNIOR RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
1 4 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 3455 1362 1398 695  
2 1 Żołneczko Franciszek DĄBKI Mościska 1560 78 563 919  
3 3 Trybuś Łukasz LKS FORTECA Świerklany 1164 528 331 305  
4 2 Krzywoń Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 515 -48 437 126  
                 
  KOBIETY RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
f 4 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 3855 1183 1161 515 996
2 10 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 3427 1300 852 1173 102
3 5 Segeth Lidia UNIA Bieruń 3381 649 883 765 1084
4 6 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 3295 690 880 833 892
5 7 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 3264 609 551 1114 990
6 9 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 3088 845 1036 602 605
7 1 Łańska-Gawlik Aleksandra UNIA Bieruń 2593 1102 595 385 511
8 11 Żuk Helena MOK GUIDO Zabrze 2539 140 802 658 939
9 12 Mikulec Marzena MIFAMA Mikołów 2502 442 545 1200 315
10 3 Lubecka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 2104 454 455 524 671
11 8 Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 1971 859 408 86 618
12 2 Kaczan Alicja FALA Świekatowo 1695 252 447 315 681