Polski Związek Skata
Katowice

Ind. Mistrzostwa O-Katowice 2021

 

Klasyfikacja  indywidualna zawodników    
 

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Katowice

   
Sędzia: Z. Goworek, R.Feit, P.Czypionka Kierownik: R. Feit            
  końcowe     RAZEM seria 1 seria 2 seria 3
lp Nazwisko  Imię klub kat RAZEM w pkt w pkt w pkt
1 Brinner Henryk MIŚ Mysłowice s 3949   1213   1437   1299
2 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 3923   1071   1097   1755
3 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 3854   1378   1402   1074
4 Szczepaniak Wojciech KS CHSM Chorzów m 3823   1425   1306   1092
5 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 3796   1336   964   1496
6 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice s 3772   1319   1199   1254
7 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 3747   1214   1397   1136
8 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 3625   1027   1401   1197
9 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 3581   1404   965   1212
10 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 3526   1255   987   1284
11 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 3298   1319   767   1212
12 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 3270   1076   1048   1146
13 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 3260   1304   1042   914
14 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 3223   1442   1010   771
15 Przybyła Damian SK BARBARA Chorzów m 3220   1228   1038   954
16 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 3200   946   1497   757
17 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 3198   816   942   1440
18 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 3141   595   1277   1269
19 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 3101   1180   924   997
20 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 3057   1479   610   968
21 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 3054   1215   1032   807
22 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 3008   979   960   1069
23 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 2998   1373   873   752
24 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 2955   1203   1076   676
25 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 2925   459   1228   1238
26 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 2922   1394   804   724
27 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 2919   1064   1030   825
28 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 2877   1618   580   679
29 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m 2852   1018   907   927
30 Zowada Jerzy MDK Kalety s 2829   215   1385   1229
31 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 2812   727   1522   563
32 Limański Ryszard SK BARBARA Chorzów m 2766   1101   652   1013
33 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 2748   968   702   1078
34 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 2707   1074   666   967
35 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 2663   1450   455   758
36 Mazurkiewicz Jerzy SK BARBARA Chorzów m 2624   577   1061   986
37 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2620   1213   360   1047
38 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2608   1011   1299   298
39 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 2574   797   557   1220
40 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2573   568   1099   906
41 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 2563   1037   914   612
42 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. m 2538   830   1044   664
43 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 2535   1183   656   696
44 Cieślik Michał KWK WUJEK Katowice m 2522   677   1090   755
45 Sławik Leszek MDK Kalety s 2445   763   894   788
46 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2439   771   714   954
47 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 2425   902   1064   459
48 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 2376   1285   1040   51
49 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 2352   947   60   1345
50 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 2286   1252   1020   14
51 Palka Roman SOKÓŁ Imielin 0 2215   840   634   741
52 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 2199   372   1103   724
53 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 2199   672   853   674
54 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 2089   223   1210   656
55 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy m 2063   -60   1199   924
56 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 2057   961   406   690
57 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 2042   348   921   773
58 Klimczok Józef #N/D! ### 2028   1020   230   778
59 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1975   468   1235   272
60 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1797   759   478   560
61 Więcek Jan MDK Kalety s 1789   1002   -5   792
62 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1765   513   725   527
63 Wątroba Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1747   388   828   531
64 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1731   59   1083   589
  Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1712   238   888   586
66 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1692   541   1151   0
67 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1603   846   79   678
68 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m 1540   854   293   393
69 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 1517   470   503   544