Polski Związek Skata
Katowice

6-2022 GPO Katowice

               Klasyfikacja  zawodów 6 GPO Katowice
  Polski Związek Skata MDK Kalety      
    sędzia: Feit R. kierownik: Zowada J.    
  w dniu 11.09.2022 sekretariat; Zajdel J. RAZEM seria 1 seria 2
lp nr start. Nazwisko Imię Klub pkt pkt pkt
1 39 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2989 1346 1643
2 25 Bryła Krzysztof MDK Kalety 2961 1750 1211
3 56 Michalik Roman Ferdynand MDK Bogucice 2794 1344 1450
4 30 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2631 1032 1599
5 4 Skubała Roman SK Kochcice 2494 947 1547
6 38 Kania Andrzej Gwarek Bolina Katowice 2488 1454 1034
7 26 Goworek Zbigniew CHSM Chorzów 2481 1038 1443
8 35 Sojczyński Zdzisław Instalator Bytom 2481 1452 1029
9 50 Górka Jerzy Gwarek Bolina Katowice 2436 1374 1062
10 20 Barczyk Roman LKS Repty 2419 1540 879
11 47 Markiewicz Leszek Andaluzja Piekary Śl. 2389 1286 1103
12 11 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 2342 522 1820
13 2 Wątroba Zbigniew CHSM Chorzów 2316 1084 1232
14 53 Pietrzyk Franciszek 09 Kleofas Katowice 2300 752 1548
15 16 Kraszewski Andrzej LKS Repty 2292 1237 1055
16 44 Feit Ryszard SK Barbara Chorzów 2284 929 1355
17 9 Sławik Leszek MDK Kalety 2245 1164 1081
18 67 Niglus Edward n/z 2190 1044 1146
19 46 Mieszczak Zbigniew Gwarek Bolina Katowice 2187 1431 756
20 41 Mazio Czesław MDK Kalety 2145 1066 1079
21 49 Szuster Andrzej n/z 2120 1074 1046
22 6 Tkocz Mieczysław CHSM Chorzów 2075 1029 1046
23 3 Brinner Henryk 4 Korony Szopienice 2070 1273 797
24 31 Sikora Henryk Instalator Bytom 2006 1134 872
25 29 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1956 491 1465
26 48 Kędzia Stanisław SK Kochcice 1956 824 1132
27 7 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1955 1162 793
28 22 Pypłacz Erwin Grin Siemianowice Śl. 1950 791 1159
29 55 Winnicki Andrzej Andaluzja Piekary Śl. 1922 1264 658
30 34 Grzywaczyk Piotr Gwarek Bolina Katowice 1916 514 1402
31 33 Zok Bogusław MDK Kalety 1881 771 1110
32 15 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1868 1032 836
33 28 Koziorowski Marian SK Kochcice 1862 573 1289
34 64 Motyl Andrzej SK Barbara Chorzów 1859 942 917
35 27 Maron Teofil Instalator Bytom 1832 1118 714
36 51 Piekarczyk Stanisław Andaluzja Piekary Śl. 1825 416 1409
37 8 Dudek Wiesław 4 Korony Szopienice 1812 1195 617
38 36 Szober Andrzej Grin Siemianowice Śl. 1812 922 890
39 58 Zowada Kazimierz MDK Południe K-ce 1779 1010 769
40 18 Wszeborowski Dariusz CHSM Chorzów 1764 888 876
41 32 Dziedzic Klemens Chemik Siemianowice Śl. 1743 796 947
42 61 Maroński Jan CHSM Chorzów 1729 986 743
43 45 Korus Andrzej Feniks Chorzów 1724 831 893
44 13 Więcek Jan MDK Kalety 1683 893 790
45 60 Warecki Bernard LKS Repty 1673 1189 484
46 37 Liebig Czesław Amicus Katowice 1569 529 1040
47 66 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 1565 827 738
48 1 Kompała Dariusz MDK Kalety 1560 400 1160
49 42 Haśnik Henryk Gwarek Bolina Katowice 1540 834 706
50 52 Broda Helena Amicus Katowice 1453 799 654
51 21 Mazur Rajmund MDK Kalety 1440 612 828
52 62 Wikarek Damian Instalator Bytom 1423 677 746
53 65 Kania Aleksander LKS Repty 1411 594 817
54 12 Just Ireneusz LKS Repty 1319 436 883
55 14 Piela Henryk CHSM Chorzów 1292 1048 244
56 43 Machowski Andrzej Jordan Kończyce 1227 808 419
57 40 Morawiec Bronisław SK Kochcice 1197 221 976
58 5 Rupik Paweł MDK Kalety 1161 640 521
59 59 Mazurkiewicz Jerzy SK Barbara Chorzów 1131 631 500
60 17 Zowada Jerzy MDK Kalety 1039 419 620
61 24 Pogorzałek Rudolf LKS Repty 1001 1142 -141
62 10 Zajdel Andrzej CHSM Chorzów 957 880 77
63 19 Noga Leszek Instalator Bytom 827 474 353
64 23 Gulba Marian Instalator Bytom 809 872 -63
65 57 Franke Krzysztof n/z 701 701 0
66 54 Richert Eugeniusz CHSM Chorzów 598 381 217
67 63 Gorol Marek n/z 434 434 0