Polski Związek Skata
Katowice

9-2022 GPO Katowice

               Klasyfikacja  zawodów 9 GPO Katowice     
  Polski Związek Skata KS ChSM Chorzów          
    Sędzia : DUDEK Wiesław Kier. GOWOREK Zbigniew          
  w dniu 12.11.2022 r.     sekretariat; Zajdel Jakub.
        RAZEM seria 1 seria 2
lp nr start. Nazwisko Imię Klub pkt pkt w pkt w
1 6 Piekarczyk Stanisław Andaluzja Piekary Śl. 3041 1517 16 1524 15
2 31 Chodzicki Julian Ferdynand MDK Bogucice 2831 1903 17 928 10
3 24 Zajdel Andrzej ChSM Chorzów 2792 897 8 1895 17
4 44 Jaworek Andrzej Amicus Katowice 2534 1194 15 1340 13
5 19 Głowski Marek Chemik Siemianowice Śl. 2447 1367 13 1080 11
6 45 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 2430 1562 15 868 7
7 28 Piela Henryk ChSM Chorzów 2385 1653 16 732 12
8 17 Kania Andrzej Gwarek Bolina Katowice 2304 1427 13 877 10
9 4 Szuster Bogdan ChSM Chorzów 2288 1128 14 1160 9
10 36 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 2261 1303 12 958 12
11 21 Grzywaczyk Piotr Gwarek Bolina Katowice 2254 535 8 1719 14
12 20 Maroński Jan ChSM Chorzów 2210 1209 13 1001 14
13 41 Kokot Eugeniusz Instalator Bytom 2210 1200 10 1010 11
14 16 Goworek Zbigniew ChSM Chorzów 2196 1678 15 518 11
15 11 Pypłacz Erwin Grin Siemianowice Śl. 2148 805 8 1343 12
16 10 Warecki Bernard Zgoda Repty 2120 855 10 1265 13
17 23 Habryka Sebastian Ferdynand MDK Bogucice 2090 776 10 1314 10
18 37 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2090 1108 12 982 7
19 35 Brinner Henryk 4 Korony Szopienice 1990 1135 12 855 12
20 22 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1963 833 9 1130 9
21 40 Osadnik Jan Feniks Chorzów 1916 1106 9 810 7
22 12 Wątroba Zbigniew ChSM Chorzów 1891 1143 12 748 8
23 42 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 1846 506 6 1340 12
24 30 Sławik Leszek MDK Kalety 1825 842 9 983 9
25 39 Zowada Kazimierz MDK Południe K-ce 1806 1189 11 617 9
26 43 Ciwis Wilhelm Chemik Siemianowice Śl. 1801 785 9 1016 13
27 34 Kubas Jausz 09 Kleofas Katowice 1753 781 6 972 11
28 26 Więcek Jan MDK Kalety 1746 1026 9 720 8
29 27 Michalik Roman Ferdynand MDK Bogucice 1693 1012 10 681 7
30 32 Feit Ryszard SK Barbara Chorzów 1666 1013 10 653 6
31 7 Szober Andrzej Grin Siemianowice Śl. 1628 1430 13 198 8
32 1 Pawłowski Marek Amicus Katowice 1592 894 9 698 8
33 15 Anioł Rudolf Grin Siemianowice Śl. 1573 498 5 1075 8
34 13 Liebig Czesław Amicus Katowice 1560 764 8 796 6
35 2 Kraszewski Andrzej Zdoda Repty 1540 1037 9 503 8
36 46 Franz Marian Gwarek Bolina Katowice 1521 874 6 647 7
37 33 Mieszczak Zbigniew Gwarek Bolina Katowice 1369 646 10 723 9
38 47 Konowalski Arkadiusz Amicus Katowice 1307 763 10 544 6
39 5 Broda Helena Amicus Katowice 1209 328 7 881 9
40 48 Cholewiński Piotr Górnik Wesoła 1183 438 10 745 10
41 29 Pilch Eugeniusz Gwarek Bolina Katowice 1160 752 8 408 4
42 38 Pietrzyk Franciszek 09 Kleofas Katowice 1132 598 9 534 5
43 3 Nowak Andrzej n./z. 1114 895 10 219 4
44 25 Górka Jerzy Gwarek Bolina Katowice 1026 100 4 926 8
45 8 Wszeborowski Dariusz ChSM Chorzów 1010 481 5 529 8
46 18 Zowada Jerzy MDK Kalety 769 314 4 455 10
        0        
    Dudek Wiesław (sędzia) 4 Korony Szopienice 0