Polski Związek Skata
Tychy

Woszczyce 2022 T3

Zawody  przeprowadził  (klub): SK Woszczyce   29.07.2022
Kierownik zaw. Konsek Andrzej Sędzia: Waloszyński Ernest
Protokolant: Szafraniec Adrian    
Mce Nr  Nazwisko,  imię Miejscowość S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
      Z gry w     Z gry w     Z gry w     Z gry w
1 8 Szymała Tomasz Żory 2722 24 971 8 798 8 953 8
2 36 Żołneczko Adam Zazdrość 2696 24 444 3 1097 10 1155 11
3 17 Lotawiec Marek Pszczyna 2554 29 1019 12 911 9 624 8
4 30 Kolonko Grzegorz Łaziska 2552 28 382 7 1272 11 898 10
5 5 Pietrzok Edward Orzesze 2479 27 962 10 1155 12 362 5
6 7 Kopacz Wiesław Suszec 2461 23 829 7 848 9 784 7
7 38 Obirek Zbigniew Orzesze 2382 21 1259 10 467 5 656 6
8 32 Gryzło Stanisław Mikołów 2381 20 702 7 1094 8 585 5
9 28 Waloszyński Ernest Łaziska 2362 16 1093 7 500 4 769 5
10 15 Kamiński Tadeusz Studzionka 2330 21 845 7 611 6 874 8
11 12 Dąbrowski Mateusz Łaziska 2299 24 378 6 989 10 932 8
12 25 Tomecki Czesław Mikołów 2296 27 587 7 974 11 735 9
13 31 Koperwas Andrzej Bełk 2294 22 888 10 269 3 1137 9
14 23 Czysz Leszek Jankowice 2275 20 701 6 1062 9 512 5
15 3 Konsek Andrzej Woszczyce 2215 21 971 8 615 6 629 7
16 11 Żołneczko Sebastian Piasek 2139 18 968 7 469 6 702 5
17 24 Hałacz Janusz Żory 2003 23 1011 9 813 8 179 6
18 10 Beczała Andrzej Pszczyna 1995 17 592 6 1139 9 264 2
19 37 Gorol Marek Żory 1984 20 475 5 933 8 576 7
20 44 Poloczek Jan Rybówka 1942 18 787 6 934 7 221 5
21 40 Kiełkowski Marek Pielgrzymowice 1901 17 712 6 486 4 703 7
22 16 Beberok Józef Ćwiklice 1869 19 529 7 658 6 682 6
23 13 Tchórz Henryk Warszowice 1856 16 768 7 610 4 478 5
24 39 Koperwas Czesłąw Orzesze 1853 17 751 7 366 3 736 7
25 1 Paździor Tomasz Pszczyna 1827 19 508 6 670 7 649 6
26 22 Lukasek Józef Mizerów 1772 17 433 6 598 4 741 7
27 41 Koza Mariusz Zazdrość 1738 21 254 6 644 6 840 9
28 9 Skupień Eugeniusz Żory 1634 18 653 6 320 3 661 9
29 21 Żołneczko Franciszek Zazdrość 1621 12 249 2 690 4 682 6
30 34 Gawron Bogdan Żory 1617 23 953 8 814 10 -150 5
31 19 Kąsek Andrzej Szczejkowice 1609 19 524 5 564 6 521 8
32 20 Klenczar Stanisław Jankowice 1595 11 164 4 506 1 925 6
33 43 Walaszek Mirosłąw Pawłowice 1562 20 1058 9 280 5 224 6
34 27 Grela Alfred Żory 1530 18 395 7 657 7 478 4
35 42 Niewiadomski Roman Woszczyce 1481 15 333 5 510 5 638 5
36 6 Szafraniec Zygmunt Palowice 1418 12 296 2 598 7 524 3
37 18 Brząkalik Roman Zazdrość 1397 16 757 7 328 6 312 3
38 35 Dąbrowski Marian Łaziska 1194 24 25 8 608 8 561 8
39 4 Niemiec Stanisław Żory 1145 17 320 4 447 5 378 8
40 29 Kalus Jerzy Woszczyce 1044 15 456 4 -110 5 698 6
41 33 Matląg Dariusz Mościska 596 10 142 4 634 5 -180 1

 

Miejsce Nazwisko Imię Klub I Turniej II Turniej III Turniej Razem
1 Szymała Tomasz Żory 2760 2550 2722 8032
2 Pietrzok Edward Orzesze 3258 2208 2479 7945
3 Dąbrowski Mateusz Łaziska 2808 2283 2299 7390
4 Tomecki Czesław Mikołów 1877 2848 2296 7021
5 Poloczek Jan Rybówka 2658 2340 1942 6940
6 Paździor Tomasz Pszczyna 2239 2533 1827 6599
7 Gorol Marek Żory 2087 2296 1984 6367
8 Grela Alfred Żory 1762 3000 1530 6292
9 Żołneczko Adam Zazdrość 2105 1467 2696 6268
10 Walaszek Mirosłąw Pawłowice 1948 2650 1562 6160
11 Koperwas Andrzej Bełk 1714 2020 2294 6028
12 Konsek Andrzej Woszczyce 2284 1520 2215 6019
13 Gawron Bogdan Żory 1774 2559 1617 5950
14 Gryzło Stanisław Mikołów 1943 1604 2381 5928
15 Obirek Zbigniew Orzesze 1906 1590 2382 5878
16 Skupień Eugeniusz Żory 2243 1977 1634 5854
17 Kiełkowski Marek Pielgrzymowice 1923 1589 1901 5413
18 Waloszyński Ernest Łaziska 2010 1035 2362 5407
19 Beczała Andrzej Pszczyna 1785 1623 1995 5403
20 Beberok Józef Ćwiklice 2612 834 1869 5315
21 Dąbrowski Marian Łaziska 2330 1680 1194 5204
22 Tchórz Henryk Warszowice 1500 1589 1856 4945
23 Żołneczko Franciszek Zazdrość 1285 1954 1621 4860
24 Dziewior Dawid Bełk 2486 2327 0 4813
25 Bogusławski Stanisław Żory 2542 2013 0 4555
26 Kalus Jerzy Woszczyce 1648 1755 1044 4447
27 Szafraniec Zygmunt Palowice 1147 1861 1418 4426
28 Brząkalik Roman Zazdrość 1788 1068 1397 4253
29 Kopacz Wiesław Suszec 0 1694 2461 4155
30 Żołneczko Sebastian Piasek 1922 0 2139 4061
31 Kolonko Grzegorz  Łaziska 0 1501 2552 4053
32 Kąsek Andrzej Szczejkowice 2013 0 1609 3622
33 Kamiński Tadeusz Studzionka 1231 0 2330 3561
34 Niewiadomski Roman Woszczyce 532 1284 1481 3297
35 Koperwas Czesłąw Orzesze 1328 0 1853 3181
36 Lukasek Juzef Mizerów 0 1343 1772 3115
37 Niemiec Stanisław Żory 0 1811 1145 2956
38 Latawiec Marek Pszczyna 0 0 2554 2554
39 Tetla Marian Żory 2526 0 0 2526
40 Pasieka Wiesław Orzesze 0 2514 0 2514
41 Pilorz Bolesław Woszczyce 1504 947 0 2451
42 Jabłoński Stanisław Orzesze 0 2362 0 2362
43 Czysz Leszek Jankowice 0 0 2275 2275
44 Stanowicz Jan Żory 0 2215 0 2215
45 Hałacz Janusz  Żory 0 0 2003 2003
46 Paździor Henryk Zory 1903 0 0 1903
47 Kozacki Zbigniew Żory 0 1820 0 1820
48 Pasieka Kazimierz Mościska 1765 0 0 1765
49 Koza Mariusz Woszczyce 0 0 1738 1738
50 Pietryja Feliks Studzionka 1672 0 0 1672
51 Morawiec Piotr Łaziska 0 1672 0 1672
52 Matląg Dariusz Mościska 1052 0 596 1648
53 Klecznar Stanisław Jankowice 0 0 1595 1595
54 Starzak Krzysztof Mościska 0 1543 0 1543
55 Skotnica Alojzy Pszczyna 0 1375 0 1375
56 Szier Mirosław Mościska 0 1358 0 1358
57 Pawlas Mariusz Żory 1356 0 0 1356
58 Baron Mariusz Łaziska 0 1232 0 1232
59 Mayer Zbigniew Piasek 1119 0 0 1119