Polski Związek Skata
Zabrze

1-2021 GPO Zabrze

od L; 'A.Skotnica 2 m; J.Papkala - Prezes O-Zabrze; R.Szafarz 1 m
 

Klasyfikacja indyw. zawodników 1-2021 GPO Zabrze

             
Polski Związek Skata JEDNOŚĆ Przyszowice                  
  sędzia:Papkala J. kierownik: Żogała T                  
w dniu 10.07.2021 3277     sekretariat; Papkala J GPO
      RAZEM seria 1 seria 2 za z gry razem
  Nazwisko Imię klub pkt w pkt w pkt w miejsce
1 Szafarz Roman o/Tychy M 3277 29 1705 15 1572 14 20 32 52
2 Skotnica Alojzy o/Tychy 2882 24 1456 13 1426 11 18 28 46
3 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2827 32 1515 15 1312 17 16 28 44
4 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. 2755 22 1361 11 1394 11 14 27 41
5 Lip Bogusław o/Rybnik 2620 19 1365 9 1255 10 12 26 38
6 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2559 26 1329 13 1230 13 10 25 35
7 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 2545 24 1061 11 1484 13 8 25 33
8 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2534 26 1342 13 1192 13 6 25 31
9 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 2487 18 1124 9 1363 9 4 24 28
10 Szymała Tomasz o/Rybnik 2475 28 1371 16 1104 12 2 24 26
11 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 2462 25 1347 11 1115 14   24 24
12 Kamiński Tadeusz o/Tychy M 2447 22 1023 10 1424 12   24 24
13 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 2404 23 1293 11 1111 12   24 24
14 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2401 29 1411 15 990 14   24 24
15 Marcol Józef o/Śląsk -P 2352 22 1087 11 1265 11   23 23
16 Pogorzałek Rudolf o/Zabrze 2324 25 713 9 1611 16   23 23
17 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. 2297 18 1302 11 995 7   22 22
18 Malcher Andrzej o/Rybnik 2296 24 1183 10 1113 14   22 22
19 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 2283 21 1625 12 658 9   22 22
20 Piszczelok Ryszard o/Zabrze 2262 18 1235 10 1027 8   22 22
21 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 2249 23 755 11 1494 12   22 22
22 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 2219 24 1197 12 1022 12   22 22
23 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 2198 23 1336 13 862 10   21 21
24 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. 2162 20 707 7 1455 13   21 21
25 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2139 22 1247 12 892 10   21 21
26 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2129 23 917 9 1212 14   21 21
27 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 2122 20 1061 11 1061 9   21 21
28 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 2111 25 684 10 1427 15   21 21
29 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. 2108 20 853 8 1255 12   21 21
30 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2049 19 1114 9 935 10   20 20
31 Piekarczyk Stanisław o/Katowice 2041 24 887 10 1154 14   20 20
32 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom 2035 16 1621 12 414 4   20 20
33 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 1986 20 1210 11 776 9   19 19
34 Machowski Andrzej o/Zabrze 1961 18 758 9 1203 9   19 19
35 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 1946 20 967 10 979 10   19 19
36 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 1875 22 493 8 1382 14   18 18
37 Kwaśniok Jerzy o/Rybnik 1864 22 999 11 865 11   18 18
38 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 1839 20 1290 12 549 8   18 18
39 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom 1774 13 800 7 974 6   17 17
40 Kąsek Andrzej o/Rybnik 1771 21 764 11 1007 10   17 17
41 Gomola Jan o/Śląsk -P 1766 37 1195 31 571 6   17 17
42 Zielewski Ludwik o/Tychy M 1758 22 437 10 1321 12   17 17
43 Madera Joachim o/Opole 1737 18 1015 10 722 8   17 17
44 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 1726 19 713 9 1013 10   17 17
45 Mordak Mariusz o/Tychy M 1722 21 1390 15 332 6   17 17
46 Świerkot Eugeniusz o/Rybnik 1718 17 959 9 759 8   17 17
47 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1707 16 662 6 1045 10   17 17
48 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1706 22 792 10 914 12   17 17
49 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1606 19 957 8 649 11   16 16
50 Herman Paweł o/Tychy 1547 16 923 10 624 6   15 15
51 Szczeszak Jan o/Zabrze 1541 13 655 5 886 8   15 15
52 Mral Zdzisław LWSM Knurów 1483 18 773 10 710 8   14 14
53 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 1458 16 437 8 1021 8   14 14
54 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1440 19 576 7 864 12   14 14
55 Fabisiak Kazimierz o/Śląsk -P 1400 12 903 7 497 5   14 14
56 Litwin Bogdan LWSM Knurów 1394 13 979 8 415 5   13 13
57 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 1384 18 667 9 717 9   13 13
58 Olszewski Michał o/Tychy M 1368 14 818 8 550 6   13 13
59 Spyra Leonard o/Zabrze 1358 17 786 8 572 9   13 13
60 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1349 17 589 8 760 9   13 13
61 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 1344 17 661 7 683 10   13 13
62 Mazur Ludwik o/Tychy M 1296 16 330 6 966 10   12 12
63 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 1262 8 432 4 830 4   12 12
64 Ciwis Wilhelm o/Katowice 1235 14 1235 14 0 0   12 12
65 Stroiński Włodzimierz o/Śląsk -P 1221 19 431 7 790 12   12 12
66 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 1147 14 179 6 968 8   11 11
67 Skupień Eugeniusz o/Rybnik 1084 15 154 6 930 9   10 10
68 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 1010 16 591 7 419 9   10 10
69 Dudziński Adam LWSM Knurów 970 12 483 5 487 7   9 9
70 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. 960 12 -64 4 1024 8   9 9
71 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. 876 9 385 4 491 5   8 8
72 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 864 7 144 3 720 4   8 8
73 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. 863 16 326 8 537 8   8 8
74 Jończyk Franciszek o/Opole 336 6 318 5 18 1   3 3
75 Bortel Henryk o/Katowice 298 5 -179 1 477 4   2 2
76 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 0 0           30 30