Polski Związek Skata
Zabrze

7- 2021 GPO Zabrze

 

Klasyfikacja indywidualna zawodników 7-2021 GPO Zabrze

   
  Puchar Prezesa Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej        
  Polski Związek Skata S.C. RSM Ruda Śląska        
    sędzia: Papkala J. kierownik: Beruda M.        
          RAZEM s 1 s 2
lp   Nazwisko Imię klub kat. pkt pkt pkt
1 43 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2510 1284 1226
2 19 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 2503 1354 1149
3 30 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2453 1263 1190
4 3 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2298 1013 1285
5 22 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2297 1369 928
6 26 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom s 2281 1210 1071
7 38 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2272 724 1548
8 37 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2204 1040 1164
9 15 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2204 1485 719
10 13 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 2192 1091 1101
11 12 Przynicki Rajhard Górki  0 2187 1334 853
12 4 Bujoczek Andrzej nn 0 2142 862 1280
13 47 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 2102 1047 1055
14 44 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2046 740 1306
15 18 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 2022 669 1353
16 17 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1976 646 1330
17 11 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1943 971 972
18 20 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1937 953 984
19 2 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1934 1230 704
20 48 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1923 353 1570
21 41 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1916 823 1093
22 28 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 1888 725 1163
23 6 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 1886 1555 331
24 1 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1824 1222 602
25 14 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1773 657 1116
26 29 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1769 1516 253
27 9 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1733 1263 470
28 21 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1730 873 857
29 39 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1699 855 844
30 35 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1625 958 667
31 36 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1588 563 1025
32 34 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1563 960 603
33 33 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1525 1642 -117
34 23 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1521 503 1018
35 31 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1513 230 1283
36 5 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1499 756 743
37 45 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1445 427 1018
38 46 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 1433 1012 421
39 25 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1370 1058 312
40 27 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1353 766 587
41 16 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1300 117 1183
42 42 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1247 612 635
43 10 Kwapulński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 1226 654 572
44 32 Wojtyła Józef LKS Lyski 0 1176 734 442
45 7 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 591 -87 678