Polski Związek Skata
Zabrze

8- 2021 GPO Zabrze

 

  Klasyfikacja indywidualna zawodników 8-2021 GPO Zabrze  
  Puchar Wójta Gminy Gierałtowice
  Polski Związek Skata LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice            
    sędzia: Papkala J. kierownik: Żogała T.              
  w dniu 18.12.2021         sekretariat; Papkala J.
          RAZEM   s 1 s 2  
lp   Nazwisko Imię klub kat. pkt w pkt w pkt w
1 1 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2627 25 1184 12 1443 13
2 2 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2626 23 1261 12 1365 11
3 3 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2543 25 1009 11 1534 14
4 4 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2535 25 1383 13 1152 12
5 5 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 2516 26 1277 13 1239 13
6 6 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 2487 20 1502 13 985 7
7 7 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 2430 22 1022 11 1408 11
8 8 Ochman Gotfryd KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 2378 21 1211 11 1167 10
9 9 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2377 27 1138 13 1239 14
10 10 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2377 22 1275 11 1102 11
11 11 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 2344 20 1652 12 692 8
12 12 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2297 25 1727 16 570 9
13 13 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2285 21 1162 10 1123 11
14 14 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom s 2263 22 1284 11 979 11
15 15 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 2174 18 1343 11 831 7
16 16 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2153 18 1152 9 1001 9
17 17 Zacher Jacek LWSM Knurów m 2108 18 844 7 1264 11
18 18 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2089 24 1254 13 835 11
19 19 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2039 20 1372 12 667 8
20 20 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 2022 21 758 10 1264 11
21 21 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 2008 18 833 7 1175 11
22 22 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1924 18 1044 10 880 8
23 23 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1915 21 1084 11 831 10
24 24 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1915 15 1081 8 834 7
25 25 Ciwis Wilhelm #N/D! #N/D! 1900 19 1128 11 772 8
26 26 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1854 23 671 10 1183 13
27 27 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1812 21 801 8 1011 13
28 28 Bortel Henryk #N/D! #N/D! 1786 16 927 9 859 7
29 29 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 1746 13 930 8 816 5
30 30 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1712 20 1029 10 683 10
31 31 Skowron Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1708 16 735 7 973 9
32 32 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 1691 19 897 8 794 11
33 33 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 1675 19 539 7 1136 12
34 34 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1663 20 986 12 677 8
35 35 Duda Edward #N/D! #N/D! 1654 20 563 8 1091 12
36 36 Grzywczak Piotr #N/D! #N/D! 1616 21 1152 11 464 10
37 37 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1609 19 895 10 714 9
38 38 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1585 19 924 8 661 11
39 39 Michalik Sylwester #N/D! #N/D! 1535 21 927 13 608 8
40 40 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1535 18 599 7 936 11
41 41 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 1535 17 992 10 543 7
42 42 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1514 16 425 6 1089 10
43 43 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1438 17 799 10 639 7
44 44 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 1437 22 372 10 1065 12
45 45 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1349 12 1193 10 156 2
46 46 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 1290 18 435 7 855 11
47 47 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom s 1284 16 539 7 745 9
48 48 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1259 17 514 8 745 9
49 49 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1244 8 669 4 575 4
50 50 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 1224 14 657 7 567 7
51 51 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1193 21 671 10 522 11
52 52 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1023 8 255 5 768 3
53 53 Mehlich Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 881 16 810 8 71 8