Polski Związek Skata
Zabrze

5-2022 GPO Zabrze

  Klasyfikacja indywidualna zawodników 5-2022 GPO Zabrze              
  Polski Związek Skata LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice         592    
    sędzia: kierownik: Żogała T.     301   291    
  dn 16.07.2022       sekretariat; Papkala J. GPO
lp   Nazwisko Imię klub pkt w pkt w pkt z gry razem
1 1 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 2942 24 889 8 2053 29 49
2 2 Luberta Piotr LWSM Knurów 2905 25 1670 15 1235 29 47
3 3 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 2665 25 1303 13 1362 26 42
4 4 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2651 22 1510 11 1141 26 40
5 5 Kołodziejczyk Krzysztof O/Tychy 2573 27 1737 17 836 25 37
6 6 Hadamek Józef O/Opole 2547 26 955 10 1592 25 35
7 7 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2472 25 794 10 1678 24 32
8 8 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze 2434 22 937 9 1497 24 30
9 9 Kaszuba Piotr O/Opole 2404 26 780 10 1624 24 28
10 10 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 2385 25 1287 11 1098 23 25
11 11 Broża Rudolf 0/Śl.Południe 2369 22 1045 8 1324 23 23
12 12 Labusek Leszek niezrzeszony 2368 24 1296 13 1072 23 23
13 13 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2228 22 1325 12 903 22 22
14 14 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2217 23 1125 12 1092 22 22
15 15 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2062 19 1121 10 941 20 20
16 16 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2047 18 810 7 1237 20 20
17 17 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2040 18 1286 11 754 20 20
18 18 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2020 23 1171 11 849 20 20
19 19 Przynicki Rainard 0/Śl.Południe 1978 21 899 9 1079 19 19
20 20 Lipok Józef LWSM Knurów 1902 17 1100 11 802 19 19
21 21 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1881 20 490 8 1391 18 18
22 22 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 1878 19 1465 13 413 18 18
23 23 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. 1873 16 568 5 1305 18 18
24 24 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1859 22 1273 11 586 18 18
25 25 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1851 14 1336 10 515 18 18
26 26 Grzywczak Piotr niezrzeszony 1824 17 748 7 1076 18 18
27 27 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1815 17 792 7 1023 18 18
28 28 Kubicki Leon niezrzeszony 1808 17 1147 11 661 18 18
29 29 Kurczyk Zenon O/Tychy 1764 23 743 11 1021 17 17
30 30 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1716 21 349 6 1367 17 17
31 31 Cyran Eugeniusz 0/Śl.Południe 1687 18 431 7 1256 16 16
32 32 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1679 26 1066 14 613 16 16
33 33 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1640 20 803 11 837 16 16
34 34 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 1625 19 1007 11 618 16 16
35 35 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1530 17 593 6 937 15 15
36 36 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1514 18 616 9 898 15 15
37 37 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 1483 11 773 7 710 14 14
38 38 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom 1428 16 518 7 910 14 14
39 39 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. 1426 12 715 7 711 14 14
40 40 Kołodziejczyk Adam O/Tychy 1413 20 681 9 732 14 14
41 41 Herman Paweł O/Tychy 1368 14 709 7 659 13 30
42 42 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1361 19 815 11 546 13 13
43 43 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 1343 14 893 8 450 13 13
44 44 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1245 11 843 6 402 12 12
45 45 Samol Krzysztof O/Opole 1237 15 1111 8 126 12 12
46 46 Depta Gerard 0/Śl.Południe 1207 10 499 4 708 12 12
47 47 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1185 10 597 7 588 11 11
48 48 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 1135 11 701 7 434 11 11
49 49 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1109 15 103 6 1006 11 11
50 50 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 977 19 319 10 658 9 9
51 51 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. 906 13 208 6 698 9 9
52 52 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 880 12 588 7 292 8 8
53 53 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 726 11 581 7 145 7 7
54 54   #N/D! 0 0       0 0