Polski Związek Skata
Zabrze

6 - 2022 GPO Zabrze

  Klasyfikacja indywidualna zawodników 6-2022 GPO Zabrze          
  Polski Związek Skata              
    sędzia: kierownik:Sikora Henryk            
    25.09.2022     sekretariat;  GPO
        RAZEM seria 1 seria 2 za z gry razem
lp   Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt miejsce
1 1 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom 2813 1493 1320 20 28 48
2 2 Grela Alfred o/Rybnik 2806 1398 1408 18 28 46
3 3 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2734 1527 1207 16 27 43
4 4 Kołodziejczyk Krzysztof o/Tychy 2615 1248 1367 14 26 40
5 5 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 2594 1240 1354 12 25 37
6 6 Kąsek Andrzej o/Rybnik 2506 928 1578 10 25 35
7 7 Samol Krzysztof o/Opole 2481 1470 1011 8 24 32
8 8 Michalak Marek o/Katowice 2454 1611 843 6 24 30
9 9 Kocot Andrzej o/Opole 2408 920 1488 4 24 28
10 10 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2403 886 1517 2 24 26
11 11 Grzywczak Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2386 1441 945   23 23
12 12 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2339 946 1393   23 23
13 13 Kaszuba Piotr o/Opole 2321 1392 929   23 23
14 14 Hadamek Józef o/Katowice 2301 819 1482   23 23
15 15 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. 2298 1477 821   30 30
16 16 Zieliński Klaudiusz INSTALATOR 4 ASY Bytom 2283 1021 1262   22 22
17 17 Kraszewski Andrzej o/Katowice 2258 755 1503   22 22
18 18 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2256 1136 1120   22 22
19 19 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2251 1271 980   22 22
20 20 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 2246 703 1543   22 22
21 21 Luberta Piotr LWSM Knurów 2212 1192 1020   22 22
22 22 Feit Ryszard o/Katowice 2188 959 1229   21 21
23 23 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 2170 846 1324   21 21
24 24 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 2169 1076 1093   21 21
25 25 Paniczek Dariusz o/Katowice 2167 1825 342   21 21
26 26 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 2157 1315 842   21 21
27 27 Kościelny Roman o/Tychy 2157 987 1170   21 21
28 28 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 2113 1102 1011   21 21
29 29 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2096 1400 696   20 20
30 30 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2093 1078 1015   20 20
31 31 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2087 979 1108   20 20
32 32 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2071 1002 1069   20 20
33 33 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 2067 543 1524   20 20
34 34 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 2065 1133 932   20 20
35 35 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 2063 1158 905   20 20
36 36 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2036 782 1254   20 20
37 37 Bryła Krzysztof o/Katowice 2028 1127 901   20 20
38 38 Tkocz Mieczysław o/Katowice 2021 924 1097   20 20
39 39 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom 1994 1181 813   19 19
40 40 Kwapuliński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 1984 1208 776   19 19
41 41 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 1866 576 1290   18 18
42 42 Głowski Marek o/Katowice 1866 1110 756   18 18
43 43 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1851 1039 812   18 18
44 44 Pilch Eugeniusz o-Katowice 1832 1171 661   18 18
45 45 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 1824 866 958   18 18
46 46 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 1800 951 849   18 18
47 47 Dziedzic Klemens o/Katowice 1793 562 1231   17 17
48 48 Barczyk Roman o/Katowice 1778 1137 641   17 17
49 49 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 1777 626 1151   17 17
50 50 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze 1746 928 818   17 17
51 51 Czornik Henryk o/Katowice 1700 912 788   17 17
52 52 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1689 813 876   16 30
53 53 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1649 1052 597   16 16
57 54 Cyran Eugeniusz o/Śl-Pd 1614 1071 543   16 16
58 55 Labusek Leszek LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1599 689 910   15 15
59 56 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1594 722 872   15 15
60 57 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze 1585 648 937   15 15
61 58 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 1579 673 906   15 15
62 59 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 1568 444 1124   15 15
63 60 Duda Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1554 704 850   15 15
64 61 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1493 475 1018   14 14
65 62 Grzyb Sebastian o/Katowice 1486 1040 446   14 14
66 63 Pawłowski Marek o/Katowice 1456 387 1069   14 14
67 64 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 1445 589 856   30 30
68 65 Gorzelak Ryszard o/Katowice 1438 694 744   14 14
69 66 Koperwas Czesław o/Tychy 1432 668 764   14 14
70 67 Obibek Zbigniew o/Tychy 1424 950 474   14 14
71 68 Richter Eugeniusz o/Katowice 1412 492 920   14 14
72 69 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1389 599 790   13 13
73 70 Więcek Jan o/Katowice 1333 1249 84   13 13
74 71 Bogusławski Stanisław o/Rybnik 1323 546 777   13 13
75 72 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1277 934 343   12 12
76 73 Piekarczyk Stanisław o/Katowice 1212 112 1100   12 12
77 74 Wojtyła Jozef o/Śl-Pd 1189 393 796   11 11
78 75 Gorol Marek o/Rybnik 1132 488 644   11 11
79 76 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom 1078 525 553   10 10
80 77 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. 1076 216 860   10 10
81 78 Just Ireneusz o/Katowice 1047 310 737   10 10
82 79 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 1036 677 359   10 10
83 80 Piela Henryk o/Katowice 975 600 375   9 9
84 81 Warecki Bernard o-Katowice 957 284 673   9 9
85 82 Zowada Jerzy o/Katowice 900 425 475   9 9
86 83 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom 895 209 686   8 8
87 84 Herman Paweł o/Tychy 889 493 396   8 8
88 85 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 0       0 30