Polski Związek Skata
Opole

1-2022 GPO Opole

I Grand Prix Opolskiego Związku Skata  2022
Gospodarz  zawodów: OZSkat Opole     w  dniu: 9.01.2022
  Sędzia – Paweł Kiszka Kierownictwo Paweł Kiszka
  Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko,  imię Klub suma   1  Seria 2  Seria 3  Seria
z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 3716 41 1652 15 1061 14 1003 12
2 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 3225 33 965 10 1016 10 1244 13
3 Tadeusz Maciej GRAN Szmocin 3089 31 888 12 994 9 1207 10
4 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Op. 3026 33 704 10 788 9 1534 14
5 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2983 23 903 7 922 7 1158 9
6 Lisek Teodor KOMAX Borki - Opole 2880 23 1141 9 1101 9 638 5
7 Kaźmierowski Stanisław GRAN Szmocin 2875 24 708 7 1122 10 1045 7
8 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 2700 24 998 9 671 8 1031 7
9 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 2655 23 737 6 976 9 942 8
10 Kocot Andrzej KS NITRON Krupski Młyn 2648 29 771 7 810 9 1067 13
11 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 2621 23 732 7 1032 7 857 9
12 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 2612 24 756 9 748 6 1108 9
13 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2609 29 604 8 918 10 1087 11
14 Kiciński Jerzy KS NITRON Krupski Młyn 2584 28 868 8 670 10 1046 10
15 Brynza Krystian LZS Kujawy 2556 22 950 8 739 5 867 9
16 Skiba Bernard Szczedrzyk 2541 27 837 8 1164 11 540 8
17 Czornik Henryk Miasteczko Śląskie 2523 21 818 8 658 5 1047 8
18 Żmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 2518 25 915 8 533 6 1070 11
19 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 2463 19 876 6 759 6 828 7
20 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 2452 26 611 9 1081 9 760 8
21 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2369 23 919 9 852 9 598 5
22 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 2335 24 551 4 851 10 933 10
23 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 2327 27 950 9 812 10 565 8
24 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 2289 26 504 8 743 8 1042 10
25 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2275 30 397 8 967 9 911 13
26 Paliwoda Andrzej Olesno 2251 22 589 7 1138 10 524 5
27 Janerka Leszek TRANZYT Małapanew Ozimek 2213 28 859 9 936 12 418 7
28 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2196 19 836 8 790 6 570 5
29 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2185 26 1014 10 464 5 707 11
30 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 2181 19 924 7 749 7 508 5
31 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 2171 22 877 9 606 7 688 6
32 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 2162 23 352 7 1184 11 626 5
33 Dubiel Zbigniew KS NITRON Krupski Młyn 2160 18 813 6 735 6 612 6
34 Brand Roman LZS Ligota Dolna 2149 22 618 7 263 5 1268 10
35 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 2139 21 706 6 523 6 910 9
36 Żurad Robert KOMAX Opole - Borki 2098 17 875 10 339 7 884 0
37 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 2068 24 740 9 593 8 735 7
38 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 2063 19 805 7 847 7 411 5
39 Kierpacz Roman TRANZYT Małapanew Ozimek 2034 25 1083 10 785 9 166 6
40 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 2020 17 1012 8 512 4 496 5
41 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2009 22 630 7 688 8 691 7
42 Samol Krzysztof KS NITRON Krupski Młyn 2001 23 942 10 650 7 409 6
43 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 1969 21 377 5 378 4 1214 12
44 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 1945 20 735 7 675 8 535 5
45 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1938 20 525 7 874 8 539 5
46 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1928 20 973 8 463 5 492 7
47 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 1920 20 737 7 427 5 756 8
48 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1918 19 768 7 492 7 658 5
49 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 1916 17 1248 9 184 2 484 6
50 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 1884 18 468 5 618 5 798 8
51 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1846 18 882 8 625 4 339 6
52 Barysz Marcin LZS Kujawy 1834 21 591 6 492 7 751 8
53 Woszko Mateusz KOMAX Opole - Borki 1821 21 440 7 877 9 504 5
54 Robok Jacek Olesno 1791 21 629 8 544 6 618 7
55 Kaszuba Piotr KS NITRON Krupski Młyn 1762 23 594 8 935 7 233 8
56 Loch Marcin Krasiejów 1760 21 733 6 250 6 777 9
57 Maroń Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 1746 24 411 7 575 8 760 9
58 Pilarski Ryszard KS NITRON Krupski Młyn 1718 23 583 7 124 5 1011 11
59 Żurad Adam KOMAX Opole  Borki 1680 17 408 7 938 8 334 2
60 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1649 23 552 8 646 8 451 7
61 Mrowiec Józef Ozimek 1495 14 642 6 222 3 631 5
62 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 1485 12 13 1 536 5 936 6
63 Derda Ireneusz Olesno 1480 19 350 6 1176 10 -46 3
64 Sykoś Joachim TRANZYT Małapanew Ozimek 1414 17 78 4 729 7 607 6
65 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 1383 18 -25 4 772 7 636 7
66 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1356 9 547 4 373 3 436 2
67 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 1291 15 470 5 170 4 651 6
68 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 1287 18 557 6 207 6 523 6
69 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1218 12 783 6 -33 3 468 3
70 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 1185 10 695 5 248 2 242 3
71 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 1112 21 509 7 22 5 581 9
72 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1096 18 672 7 -88 4 512 7
73 Więcek Jan DK Kalety 822 12 232 4 534 6 56 2
74 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 762 14 -250 4 794 6 218 4
75 Larysz Józef LZS Kujawy 674 17 100 3 442 6 132 8