Grand Prix Opolskiego Związku Skata – 2023 - klasyfikacja po 7 turniejach | ||||||||||
I GP | II GP | III GP | IV GP | V GP | VI GP | VII GP | ||||
M-ce | Nazwisko, imię | Klub | Z gry | 22.01 | 11.02 | 04.03. | 23.04 | 04.06 | 29.07 | 9.09 |
z gry | z gry | z gry | z gry | z gry | z gry | z gry | ||||
1 | Szymski Marcin | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 18725 | 2359 | 2257 | 2835 | 2789 | 2394 | 2635 | 3456 |
2 | Nowak Jan | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 18132 | 2401 | 1409 | 1869 | 2418 | 3684 | 3067 | 3284 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 17907 | 1903 | 2317 | 2889 | 2371 | 2176 | 2390 | 3861 |
4 | Cepko Zygmunt | LZS Leśnica | 17408 | 2629 | 2823 | 2670 | 2024 | 2240 | 2060 | 2962 |
5 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn-Koźle | 16986 | 2572 | 2534 | 2984 | 1725 | 2568 | 2256 | 2347 |
6 | Deptała Leon | SKAT Kolonowskie | 16712 | 1620 | 2750 | 2711 | 2048 | 2287 | 2605 | 2691 |
7 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 16634 | 1439 | 2528 | 2115 | 3494 | 2518 | 2119 | 2421 |
8 | Farana Andrzej | LECH Kędzierzyn-Koźle | 16494 | 2667 | 2572 | 2168 | 2369 | 2259 | 1500 | 2959 |
9 | Kocot Andrzej | NITRON Krupski Młyn | 16400 | 1712 | 1915 | 2419 | 2443 | 1696 | 3384 | 2831 |
10 | Kandzia Lidia | KOMAX OPOLE - Borki | 16311 | 2552 | 2267 | 2519 | 2255 | 1944 | 2644 | 2130 |
11 | Kaszuba Piotr | NITRON Krupski Młyn | 16185 | 2286 | 2671 | 1621 | 3065 | 2494 | 2202 | 1846 |
12 | Pijanka Andrzej | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 16168 | 3195 | 2372 | 2522 | 1995 | 1759 | 2329 | 1996 |
13 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn-Koźle | 15744 | 2994 | 2793 | 1811 | 2066 | 2496 | 1367 | 2217 |
14 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 15723 | 2818 | 2247 | 1398 | 2361 | 2101 | 1870 | 2928 |
15 | Glied Joachim | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 15559 | 1761 | 2623 | 3102 | 2174 | 2166 | 1967 | 1766 |
16 | Mietelski Zdzisław | NITRON Krupski Młyn | 15528 | 2535 | 3108 | 2440 | 1806 | 3578 | 2061 | |
17 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA TRANZYT Chróścice | 15401 | 1993 | 2217 | 2224 | 1838 | 1997 | 3144 | 1988 |
18 | Brysch Rainhold | KS KUŹNIA Zawadzkie | 15292 | 1762 | 2345 | 2551 | 2935 | 2517 | 1344 | 1838 |
19 | Loga Krystian | RAMSCH Chrzowice | 14934 | 2104 | 2524 | 2485 | 2268 | 2006 | 1491 | 2056 |
20 | Byczek Stanisław | K.S.KAROLINKA Gogolin | 14788 | 2017 | 2256 | 2451 | 1061 | 2675 | 1962 | 2366 |
21 | Kościelny Roman | SKAT Kolonowskie | 14528 | 2190 | 2955 | 1085 | 2387 | 1507 | 2067 | 2337 |
22 | Stanulla Jerzy | DK STRZELEC Strzelce Opolskie | 14259 | 2535 | 2055 | 1810 | 1302 | 2079 | 2701 | 1777 |
23 | Jarosz Joachim | RAMSCH Chrzowice | 14153 | 1810 | 1864 | 2035 | 1924 | 2580 | 1277 | 2663 |
24 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 14123 | 2117 | 2389 | 2839 | 1688 | 1894 | 1621 | 1575 |
25 | Samol Krzysztof | NITRON Krupski Młyn | 14103 | 2417 | 1250 | 2914 | 1923 | 2109 | 2489 | 1001 |
26 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 13979 | 2149 | 1242 | 2269 | 1813 | 2323 | 2121 | 2062 |
27 | Kukowka Henryk | KKS Pawonków | 13896 | 1903 | 1722 | 2040 | 889 | 2432 | 3441 | 1469 |
28 | Świtała Franciszek | KS KUŹNIA Zawadzkie | 13731 | 2843 | 2398 | 835 | 2421 | 2568 | 2666 | |
29 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 13703 | 2789 | 1951 | 1844 | 1816 | 1021 | 2551 | 1731 |
30 | Piątek Marek | ZAWISZA Stara Kuźnia | 13644 | 2256 | 2172 | 1451 | 3411 | 1720 | 2634 | |
31 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 13578 | 2126 | 2035 | 2483 | 2140 | 2043 | 1220 | 1531 |
32 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 13572 | 2245 | 1863 | 1705 | 1760 | 1730 | 2845 | 1424 |
33 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 13505 | 1578 | 2578 | 1622 | 1692 | 1666 | 1631 | 2738 |
34 | Burczyk Andrzej | LECH Kędzierzyn-Koźle | 13398 | 1590 | 2026 | 2028 | 1377 | 1592 | 2771 | 2014 |
35 | Hadamek Józef | K.S.KAROLINKA Gogolin | 13397 | 3043 | 2275 | 2851 | 2034 | 1651 | 1543 | |
36 | Kiciński Jerzy | NITRON Krupski Młyn | 12961 | 3198 | 2541 | 2819 | 2037 | 2366 | ||
37 | Gorzel Norbert | LZS Leśnica | 12804 | 1936 | 2092 | 2445 | 2482 | 2047 | 189 | 1613 |
38 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn-Koźle | 12693 | 863 | 2593 | 2675 | 1484 | 3067 | 2011 | |
39 | Czerepak Bolesław | ZAWISZA Stara Kuźnia | 11866 | 2689 | 1596 | 1762 | 2291 | 1334 | 2194 | |
40 | Koik Henryk | SWORNICA Opole – Czarnowąsy | 11374 | 1606 | 892 | 1737 | 2283 | 1184 | 1772 | 1900 |
41 | Cichoń Mariusz | LZS Leśnica | 11341 | 1824 | 1406 | 1988 | 2825 | 1980 | 1318 | |
42 | Rączkowski Mieczysław | LECH Kędzierzyn-Koźle | 10661 | 1430 | 2565 | 2171 | 2012 | 2483 | ||
43 | Piątek Marcin | ZAWISZA Stara Kuźnia | 10597 | 2105 | 1428 | 2413 | 2225 | 2426 | ||
44 | Wyszkowski Marek | DK STRZELEC Strzelce Opolskie | 10117 | 2985 | 3161 | 2285 | 1686 | |||
45 | Sklorz Roman | KOMAX OPOLE - Borki | 9777 | 1599 | 1362 | 1729 | 2738 | 2349 | ||
46 | Świtała Antoni | KS KUŹNIA Zawadzkie | 9760 | 2751 | 1862 | 2328 | 2819 | |||
47 | Szymura Piotr | K.S.KAROLINKA Gogolin | 9626 | 2014 | 2301 | 1445 | 386 | 1143 | 1088 | 1249 |
48 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole – Borki | 9222 | 2059 | 1793 | 1525 | 2628 | 1217 | ||
49 | Goncerzewicz Roman | LECH Kędzierzyn-Koźle | 9090 | 1633 | 2072 | 971 | 2113 | 2301 | ||
50 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 8672 | 1337 | 2348 | 1860 | 1148 | 1979 | ||
51 | Bryłka Ernest | KS KUŹNIA Zawadzkie | 7607 | 1547 | 1846 | 2318 | 1896 | |||
52 | Pluta Stanisław | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 7504 | 514 | 2270 | 2552 | 2168 | |||
53 | Walczyk Krzysztof | K.S.KAROLINKA Gogolin | 7486 | 2156 | 1116 | 1363 | 696 | 2155 | ||
54 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 7423 | 1838 | 1860 | 667 | 1578 | 1480 | ||
55 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 7397 | 2427 | 2601 | 2369 | ||||
56 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 7378 | 1945 | 1621 | 2040 | 1772 | |||
57 | Krawczyk Ryszard | LZS Ligota Dolna | 7367 | 2576 | 812 | 2543 | 1436 | |||
58 | Barysz Marcin | LZS Kujawy | 6692 | 1833 | 1392 | 1914 | 1553 | |||
59 | Pisula Eugeniusz | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 6668 | 2250 | 1700 | 1347 | 1371 | |||
60 | Urbańczyk Ewald | KS KUŹNIA Zawadzkie | 6425 | 1120 | 1098 | 1964 | 2243 | |||
61 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 6202 | 1763 | 2158 | 2281 | ||||
62 | Grzywa Teofil | LZS Kujawy | 6124 | 2134 | 1957 | 2033 | ||||
63 | Brynza Krystian | LZS Kujawy | 5908 | 1401 | 2589 | 1918 | ||||
64 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 5790 | 1360 | 3079 | 1351 | ||||
65 | Imach Marek | NITRON Krupski Młyn | 5591 | 842 | 2632 | 2117 | ||||
66 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 4849 | 2292 | 1142 | 1415 | ||||
67 | Larysz Józef | LZS Kujawy | 4483 | 605 | 1580 | 2298 | ||||
68 | Pilarski Ryszard | NITRON Krupski Młyn | 4352 | 3058 | 1294 | |||||
69 | Długosz Piotr | KOMAX Opole– Borki | 4199 | 2487 | 1712 | |||||
70 | Respondek Krzysztof | SKAT Kolonowskie | 4198 | 2427 | 1771 | |||||
71 | Pluta Zbigniew | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 4165 | 1793 | 2372 | |||||
72 | Mitko Antoni | K.S.KAROLINKA Gogolin | 4143 | 1001 | 1855 | 1287 | ||||
73 | Sykoś Joachim | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 3945 | 1997 | 1948 | |||||
74 | Cytera Henryk | DK STRZELEC Strzelce Opolskie | 3834 | 2153 | 1681 | |||||
75 | Loch Hubert | KOMAX Opole - Borki | 3778 | 2071 | 1707 | |||||
76 | Udolf Kazimierz | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 3750 | 2206 | 1544 | |||||
77 | Madera Joachim | KOMAX Opole – Borki | 3680 | 2212 | 1468 | |||||
78 | Kamiński Zbigniew | LZS LIgota Dolna | 3551 | 1934 | 1617 | |||||
79 | Nowak Bernard | LZS Kujawy | 3540 | 1356 | 2184 | |||||
80 | Wybraniec Jerzy | LZS Kujawy | 3487 | 1478 | 2009 | |||||
81 | Gola Joachim | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 3421 | 1382 | 2039 | |||||
82 | Mencler Jan | LZS Kujawy | 3205 | 1528 | 1677 | |||||
83 | Woszko Mateusz | KOMAX Opole - Borki | 2950 | 2950 | ||||||
84 | Wiesbach Joachim | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 2767 | 1638 | 1129 | |||||
85. | Wyszka Piotr | LZS Kujawy | 2745 | 2745 | ||||||
86. | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 2470 | 2470 | ||||||
87. | Kaźmierowski Stanisław | Krajna Złotów | 2235 | 2235 | ||||||
88. | Żurad Robert | KOMAX Opole - Borki | 2132 | 2132 | ||||||
89. | Widera Paweł | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 2005 | 2005 | ||||||
90. | Janerka Leszek | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 1955 | 1955 | ||||||
91. | Stein Roland | LZS Kujawy | 1941 | 1941 | ||||||
92. | Jończyk Franciszek | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 1931 | 1931 | ||||||
93. | Gruszka Monika | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 1881 | 1881 | ||||||
94. | Kowolik Herbert | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 1516 | 1516 | ||||||
95. | Blakiewicz Władysław | MAŁAPANEW Ozimek-Szczedrzyk | 1361 | 1361 | ||||||
96. | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 659 | 659 |