Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

DPO Śląsk Pd 2021

  

Drużynowy Puchar Okręgu Śląsk-Południe / Rogów 26.06.2021

Miejsce Drużyna / Nazwisko i imię Punkty razem w I seria  w II seria  w III seria w
1 LKS Lyski 10 187 103 2 936 30 3 091 35 4 160 38
Szewczyk Mirosław 3 231 29 1 622 14 438 4 1 171 11
Michalski Dawid 2 208 22 352 2 853 10 1 003 10
Wojaczek Klaudiusz 2 765 29 664 9 918 11 1 183 9
Wojaczek Grzegorz 1 983 23 298 5 882 10 803 8
2 GKS Dąb Gaszowice 9 527 98 2 478 25 3 847 35 3 202 38
Pielacz Marian 2 393 24 341 5 1 202 10 850 9
Pielacz Wojciech 2 595 25 929 8 819 6 847 11
Biernat Wiesław 2 386 29 696 8 917 11 773 10
Duda Wiesław 2 153 20 512 4 909 8 732 8
3 S.C. HERKULES Rydułtowy 9 456 104 2 969 30 3 822 42 2 665 32
Tokar Kazimierz 1 137 14 401 4 336 5 400 5
Kopiec Marian 2 511 25 1 152 10 785 9 574 6
Cisek Edward 3 299 37 484 7 1 985 18 830 12
Wróblewski Wacław 2 509 28 932 9 716 10 861 9
4 GOKiR Połomia 8 873 84 2 377 21 3 468 32 3 028 31
Burdzik Ireneusz 1 977 23 868 9 881 8 228 6
Grabarczyk Henryk 2 311 22 438 3 1 095 10 778 9
Pawela Andrzej 2 494 21 534 3 887 9 1 073 9
Koniarczyk Tadeusz 2 091 18 537 6 605 5 949 7
5 LKS Górki Śląskie 8 775 86 4 073 36 2 392 23 2 310 27
Płaczek Ryszard 1 827 18 978 9 317 3 532 6
Broża Rudolf 2 058 22 966 8 669 8 423 6
Kasparek Marian 2 523 25 1 315 11 509 5 699 9
Przynicki Rajnard 2 367 21 814 8 897 7 656 6
6 S.C. STRAŻAK Głożyny 8 756 98 3 258 35 2 636 31 2 862 32
Stroiński Włodzimierz 2 635 28 895 9 721 9 1 019 10
Maziarczyk Władysław 3 227 30 1 426 13 1 210 10 591 7
Niewrzoł Arkadiusz 1 397 14 605 5 166 4 626 5
Juraszek Adam 1 497 26 332 8 539 8 626 10
7 TKKF RELAKS Wodzisław Śl. 8 355 83 3 344 36 2 868 26 2 143 21
Chlebik Ryszard 2 813 25 893 9 1 024 8 896 8
Chlebik Stefan 1 800 18 572 7 792 5 436 6
Gomola Jan 1 905 20 1 059 11 512 5 334 4
Marcol Józef 1 837 20 820 9 540 8 477 3
8 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 377 81 2 447 27 2 698 31 2 232 23
Chabowski Tadeusz 1 583 15 739 6 318 4 526 5
Menżyk Piotr 1 775 21 580 7 679 9 516 5
Koch Waldemar 2 164 20 801 8 584 5 779 7
Cegiełka Józef 1 855 25 327 6 1 117 13 411 6
9 KSS MARCEL Radlin 7 100 77 2 117 24 2 298 28 2 685 25
Szindler Henryk 1 023 13 208 3 190 4 625 6
Mandera Werner 2 179 24 405 6 1 089 12 685 6
Lasota Wiesław 1 656 14 689 7 403 3 564 4
Stisz Marian 2 242 26 815 8 616 9 811 9
10 Okręg Śląsk-Południe 7 052 71 2 307 26 2 084 17 2 661 28
Hanusek Tomasz 2 249 24 721 9 526 6 1 002 9
Bulak Ryszard 1 410 16 62 3 888 7 460 6
Kostka Hubert 1 734 12 775 5 275 1 684 6
Depta Gerhard 1 659 19 749 9 395 3 515 7
11 KROJC Krzyżanowice 6 591 72 2 103 24 2 939 27 1 549 21
Darda Jarosław 2 106 21 812 8 822 8 472 5
Polednik Krystian 1 331 17 867 8 531 5 -67 4
Polednik Denis 1 067 14 -4 2 884 8 187 4
Drzymała Piotr 2 087 20 428 6 702 6 957 8
12 S.C. CZARNI Gorzyce 6 372 68 2 575 27 1 536 18 2 261 23
Lenczyk Bolesław 1 083 13 593 6 294 3 196 4
Smolnik Jan 1 390 18 529 6 298 6 563 6
Polnik Rudolf 1 458 16 694 7 494 5 270 4
Mozes Jerzy 2 441 21 759 8 450 4 1 232 9

 

Klasyfikacja Indywidualna w Drużynowym Pucharze Okręgu Śląsk-Południe / Rogów 26.06.2021

Miejsce  Nazwisko i imię Klub Punkty razem w I seria  w II seria  w III seria w
1 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 3 299 37 484 7 1 985 18 830 12
2 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 3 231 29 1 622 14 438 4 1 171 11
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 3 227 30 1 426 13 1 210 10 591 7
4 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław Śl. 2 813 25 893 9 1 024 8 896 8
5 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 2 765 29 664 9 918 11 1 183 9
6 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 2 635 28 895 9 721 9 1 019 10
7 Pielacz Wojciech GKS Dąb Gaszowice 2 595 25 929 8 819 6 847 11
8 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 2 523 25 1 315 11 509 5 699 9
9 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 2 511 25 1 152 10 785 9 574 6
10 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 2 509 28 932 9 716 10 861 9
11 Pawela Andrzej GOKiR Połomia 2 494 21 534 3 887 9 1 073 9
12 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 2 441 21 759 8 450 4 1 232 9
13 Pielacz Marian GKS Dąb Gaszowice 2 393 24 341 5 1 202 10 850 9
14 Biernat Wiesław GKS Dąb Gaszowice 2 386 29 696 8 917 11 773 10
15 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 2 367 21 814 8 897 7 656 6
16 Grabarczyk Henryk GOKiR Połomia 2 311 22 438 3 1 095 10 778 9
17 Hanusek Tomasz Okręg Śląsk-Południe 2 249 24 721 9 526 6 1 002 9
18 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 2 242 26 815 8 616 9 811 9
19 Michalski Dawid LKS Lyski 2 208 22 352 2 853 10 1 003 10
20 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 2 179 24 405 6 1 089 12 685 6
21 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 2 164 20 801 8 584 5 779 7
22 Duda Wiesław GKS Dąb Gaszowice 2 153 20 512 4 909 8 732 8
23 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 2 106 21 812 8 822 8 472 5
24 Koniarczyk Tadeusz GOKiR Połomia 2 091 18 537 6 605 5 949 7
25 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 2 087 20 428 6 702 6 957 8
26 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 2 058 22 966 8 669 8 423 6
27 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 1 983 23 298 5 882 10 803 8
28 Burdzik Ireneusz GOKiR Połomia 1 977 23 868 9 881 8 228 6
29 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław Śl. 1 905 20 1 059 11 512 5 334 4
30 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 855 25 327 6 1 117 13 411 6
31 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław Śl. 1 837 20 820 9 540 8 477 3
32 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 1 827 18 978 9 317 3 532 6
33 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław Śl. 1 800 18 572 7 792 5 436 6
34 Menżyk Piotr KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 775 21 580 7 679 9 516 5
35 Kostka Hubert Okręg Śląsk-Południe 1 734 12 775 5 275 1 684 6
36 Depta Gerhard Okręg Śląsk-Południe 1 659 19 749 9 395 3 515 7
37 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 1 656 14 689 7 403 3 564 4
38 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 583 15 739 6 318 4 526 5
39 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 1 497 26 332 8 539 8 626 10
40 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 1 458 16 694 7 494 5 270 4
41 Bulak Ryszard Okręg Śląsk-Południe 1 410 16 62 3 888 7 460 6
42 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 1 397 14 605 5 166 4 626 5
43 Smolnik Jan S.C. CZARNI Gorzyce 1 390 18 529 6 298 6 563 6
44 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 1 331 17 867 8 531 5 -67 4
45 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 1 137 14 401 4 336 5 400 5
46 Lenczyk Bolesław S.C. CZARNI Gorzyce 1 083 13 593 6 294 3 196 4
47 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 1 067 14 -4 2 884 8 187 4
48 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin 1 023 13 208 3 190 4 625 6