Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

I GPO 2021 Śl-Pd

I Grand Prix Okręgu 2021 - Puchar Prezesa Okręgu Śląsk-Południe

       
    Organizator i data:       KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów  /  03.07.2021  
    Kierownik turnieju:       Huwer Alojzy        
    Sekretariat:       Huwer Alojzy        
    Sędzia:       Huwer Alojzy        
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty wygrane Punkty wygrane Punkty wygrane
1 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 40 10 50 2 730 25 1 556 14 1 174 11
2 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 35 10 45 2 717 26 1 024 11 1 693 15
3 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 30 8 38 2 481 23 1 197 11 1 284 12
4 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 437 27 1 185 14 1 252 13
5 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 28 8 36 2 409 24 1 409 13 1 000 11
6 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 28 8 36 2 407 25 1 076 13 1 331 12
7 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 26 8 34 2 398 23 957 9 1 441 14
8 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 26 8 34 2 374 21 1 247 9 1 127 12
9 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 26 8 34 2 332 23 1 273 14 1 059 9
10 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory 24 8 32 2 288 26 843 9 1 445 17
11 Wojaczek Antoni LKS Lyski 24 8 32 2 274 23 1 339 13 935 10
12 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 24 8 32 2 238 27 623 11 1 615 16
13 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 22 8 30 2 156 19 1 002 10 1 154 9
14 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 155 20 809 8 1 346 12
15 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 147 21 958 10 1 189 11
16 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 056 24 1 074 11 982 13
17 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 20 8 28 2 010 19 1 153 12 857 7
18 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 20 6 26 1 988 26 630 12 1 358 14
19 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 927 23 571 9 1 356 14
20 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 18 6 24 1 912 17 1 206 12 706 5
21 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory 18 6 24 1 891 23 1 012 12 879 11
22 Tchórz Henryk niezrzeszony 16 6 22 1 888 18 995 10 893 8
23 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 16 6 22 1 878 17 848 6 1 030 11
24 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 16 6 22 1 864 22 867 8 997 14
25 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 864 16 909 8 955 8
26 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 14 6 20 1 858 18 1 022 10 836 8
27 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14 6 20 1 816 22 1 012 12 804 10
28 Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia 12 6 18 1 805 19 357 6 1 448 13
29 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 797 22 970 10 827 12
30 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 758 14 1 233 8 525 6
31 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 10 6 16 1 735 20 869 10 866 10
32 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory 10 6 16 1 668 15 1 046 9 622 6
33 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 667 20 1 268 12 399 8
34 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 667 10 811 6 856 4
35 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 643 25 1 211 14 432 11
36 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 632 17 586 8 1 046 9
37 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 626 12 799 5 827 7
38 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 597 15 439 5 1 158 10
39 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 10 6 16 1 556 15 526 5 1 030 10
40 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 555 13 854 9 701 4
41 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. 10 6 16 1 534 21 137 8 1 397 13
42 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 501 17 717 8 784 9
43 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 4 14 1 469 19 914 11 555 8
44 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 10 4 14 1 467 15 579 8 888 7
45 Grobelny Paweł niezrzeszony 10 4 14 1 461 11 799 6 662 5
46 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 402 13 909 8 493 5
47 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 10 4 14 1 378 16 766 7 612 9
48 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 10 4 14 1 322 15 1 153 10 169 5
49 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 10 4 14 1 309 14 654 7 655 7
50 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 006 20 500 12 506 8
51 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz 10 2 12 951 18 395 10 556 8
52 Kostka Hubert LKS Lyski 10 2 12 942 12 888 7 54 5
53 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 2 12 937 13 739 9 198 4