Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

IV GPO 2021 Śl-Pd

 

IV Grand Prix Okręgu 2021 - Memoriał im. Tadeusza Wiśniewskiego

   
    Organizator i data:       LKS Lyski  /  22.08.2021r.  
    Kierownik turnieju:       Cyran Eugeniusz      
    Sekretariat:       Cyran Eugeniusz      
    Sędzia:       Cyran Eugeniusz      
                       
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty wygrane Punkty wygrane Punkty wygrane
1 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 40 10 50 2 691 25 1 584 15 1 107 10
2 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 577 26 793 9 1 784 17
3 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 30 8 38 2 424 20 1 294 11 1 130 9
4 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 368 19 1 033 9 1 335 10
5 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 28 8 36 2 334 20 1 198 11 1 136 9
6 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 28 8 36 2 304 23 1 158 11 1 146 12
7 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 26 8 34 2 297 19 1 056 10 1 241 9
8 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 26 8 34 2 292 16 1 355 10 937 6
9 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 26 8 34 2 196 22 1 175 11 1 021 11
10 Szulik Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 171 23 1 303 11 868 12
11 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 24 8 32 2 164 26 1 149 14 1 015 12
12 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 163 20 1 270 11 893 9
13 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 159 19 1 081 10 1 078 9
14 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 156 25 1 141 12 1 015 13
15 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 114 19 1 130 9 984 10
16 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 8 28 2 109 18 844 7 1 265 11
17 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 106 21 1 010 10 1 096 11
18 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów 20 8 28 2 062 20 833 8 1 229 12
19 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 18 8 26 2 053 23 1 293 14 760 9
20 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 18 8 26 2 021 20 592 8 1 429 12
21 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 18 6 24 1 973 19 1 084 10 889 9
22 Grobelny Paweł niezrzeszony 16 6 22 1 948 18 863 8 1 085 10
23 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 16 6 22 1 932 19 964 9 968 10
24 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 16 6 22 1 931 19 1 081 8 850 11
25 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 14 6 20 1 873 25 1 013 12 860 13
26 Pawera Henryk WOK Gołkowice 14 6 20 1 856 18 1 106 8 750 10
27 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 14 6 20 1 856 18 1 074 9 782 9
28 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 12 6 18 1 830 19 738 11 1 092 8
29 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 12 6 18 1 809 19 1 230 12 579 7
30 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 12 6 18 1 797 14 676 5 1 121 9
31 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 777 23 1 208 14 569 9
32 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 728 22 876 10 852 12
33 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 720 22 1 355 15 365 7
34 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 703 21 1 391 15 312 6
35 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 6 16 1 697 22 767 11 930 11
36 Roter Eugeniusz BUK Rudy 10 6 16 1 674 18 846 9 828 9
37 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 10 6 16 1 662 19 961 10 701 9
38 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 579 19 594 9 985 10
39 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 6 16 1 571 15 807 7 764 8
40 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 6 16 1 531 20 817 11 714 9
41 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 527 14 691 7 836 7
42 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1 498 15 336 5 1 162 10
43 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 492 16 671 8 821 8
44 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 481 15 485 6 996 9
45 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 44 14 1 437 20 849 11 588 9
46 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 10 4 14 1 416 16 778 9 638 7
47 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 415 18 196 7 1 219 11
48 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 370 12 630 5 740 7
49 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 335 20 1 094 12 241 8
50 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 218 15 654 9 564 6
51 Wochnik Lucjan niezrzeszony 10 4 14 1 168 14 790 8 378 6
52 Polednik Jan Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 141 13 38 4 1 103 9
53 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 049 13 393 6 656 7
54 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 2 12 705 13 838 10 -133 3
55 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice 10 0 10 335 15 335 7 0 8
56 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 10 0 10 327 5 327 5 0 0