Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

VI GPO 2021 Śl-Pd

 

VI Grand Prix Okręgu 2021 - Turniej o Puchar Wójta Gminy Jejkowice

         
    Organizator i data:   LKS Lyski  /  12.11.2022          
    Kierownik turnieju:   Wojaczek Klaudiusz  
    Sekretariat:   Cyran Eugeniusz  
    Sędzia:   Cyran Eugeniusz  
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 40 10 50 2 641 24 1 414 12 1 227 12
2 Sobik Klaudiusz LKS FORTECA Świerklany 35 10 45 2 592 26 1 558 15 1 034 11
3 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 30 8 38 2 421 29 1 177 16 1 244 13
4 Gawełczyk Bronisław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 28 8 36 2 351 20 1 332 12 1 019 8
5 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 28 8 36 2 252 28 1 096 12 1 156 16
6 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 252 23 1 194 12 1 058 11
7 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 26 8 34 2 247 24 951 11 1 296 13
8 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 26 8 34 2 235 25 1 575 15 660 10
9 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 233 19 1 241 11 992 8
10 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 217 22 558 7 1 659 15
11 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 24 8 32 2 215 19 1 359 12 856 7
12 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 24 8 32 2 118 24 841 10 1 277 14
13 Król Piotr RKS Rybnik 20 22 8 30 2 097 19 1 429 12 668 7
14 Szulik Mirosław LKS Lyski 22 8 30 2 080 22 1 255 12 825 10
15 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 064 19 1 180 11 884 8
16 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 20 8 28 2 039 21 1 333 15 706 6
17 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 20 6 26 1 894 22 287 8 1 607 14
18 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 6 26 1 879 14 1 036 7 843 7
19 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 18 6 24 1 789 20 1 066 9 723 11
20 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów 18 6 24 1 780 18 799 10 981 8
21 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 18 6 24 1 681 18 656 10 1 025 8
22 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 16 6 22 1 622 18 782 8 840 10
23 Grzenia Stanisław LKS Lyski 16 6 22 1 608 8 927 3 681 5
24 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 16 6 22 1 534 21 1 048 11 486 10
25 Kostka Hubert LKS Lyski 14 6 20 1 534 16 312 4 1 222 12
26 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 14 4 18 1 480 17 843 10 637 7
27 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 14 4 18 1 316 20 552 8 764 12
28 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 12 4 16 1 287 13 58 3 1 229 10
29 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 12 4 16 1 260 18 905 8 355 10
30 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 12 4 16 1 232 15 633 6 599 9
31 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 209 11 715 8 494 3
32 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 200 8 642 5 558 3
33 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 187 17 916 9 271 8
34 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 10 4 14 1 178 14 802 8 376 6
35 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 4 14 1 174 18 699 10 475 8
36 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 126 9 443 4 683 5
37 Wojaczek Antoni LKS Lyski 10 4 14 1 106 14 93 5 1 013 9
38 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 2 12 957 15 371 7 586 8
39 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 911 15 715 10 196 5