Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

1-2022 GPO Śl-Pd

I Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Prezesa OZ SKAT Śląsk-Południe  
    Organizator i data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów   /  16.01.2022  
    Kierownik turnieju:       Huwer Alojzy      
    Sekretariat:       Huwer Alojzy      
    Sędzia:       Huwer Alojzy      
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 40 10 50 2 940 30 974 12 1 966 18
2 Szulik Mirosław LKS Lyski 35 10 45 2 892 27 1 742 16 1 150 11
3 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 30 10 40 2 805 23 1 377 10 1 428 13
4 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 28 10 38 2 790 24 1 300 12 1 490 12
5 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 606 25 1 245 13 1 361 12
6 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 28 10 38 2 569 23 1 098 12 1 471 11
7 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 456 19 769 6 1 687 13
8 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 26 8 34 2 413 21 1 142 10 1 271 11
9 Uryga Lesław WOK Gołkowice 26 8 34 2 399 19 670 7 1 729 12
10 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 24 8 32 2 298 22 1 449 14 849 8
11 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 24 8 32 2 261 22 1 044 9 1 217 13
12 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 24 8 32 2 250 23 1 153 12 1 097 11
13 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 22 8 30 2 244 22 1 330 13 914 9
14 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 200 25 1 266 15 934 10
15 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 22 8 30 2 195 21 965 11 1 230 10
16 Tchórz Henryk niezrzeszony 20 8 28 2 194 19 1 024 11 1 170 8
17 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 20 8 28 2 134 21 809 8 1 325 13
18 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 20 8 28 2 121 20 1 515 14 606 6
19 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 120 21 1 024 11 1 096 10
20 Grzyb Józef RKS FURKIDA Rybnik 18 8 26 2 075 18 775 6 1 300 12
21 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 18 8 26 2 061 19 1 162 10 899 9
22 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 16 8 24 2 022 25 716 10 1 306 15
23 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 16 8 24 2 021 23 804 11 1 217 12
24 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 16 8 24 2 002 18 894 7 1 108 11
25 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 14 6 20 1 955 22 1 178 10 777 12
26 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 14 6 20 1 909 16 813 7 1 096 9
27 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 14 6 20 1 906 20 1 441 12 465 8
28 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 892 19 1 150 10 742 9
29 Grzenia Stanisław LKS Lyski 12 6 18 1 892 18 878 8 1 014 10
30 Procek Krystian KROJC Krzyżanowice 12 6 18 1 870 19 1 011 9 859 10
31 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 828 20 1 063 12 765 8
32 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 10 6 16 1 816 18 1 019 10 797 8
33 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 815 16 874 9 941 7
34 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 812 17 930 8 882 9
35 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 812 22 1 168 13 644 9
36 Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 787 19 490 7 1 297 12
37 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 10 6 16 1 764 16 638 6 1 126 10
38 Młoczek Jan RKS FURKIDA Rybnik 10 6 16 1 759 19 1 153 11 606 8
39 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 753 18 813 8 940 10
40 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 6 16 1 739 14 705 7 1 034 7
41 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 723 22 574 6 1 149 16
42 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 6 16 1 688 16 441 7 1 247 9
43 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 681 18 869 11 812 7
44 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 6 16 1 648 20 745 9 903 11
45 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 642 13 736 5 906 8
46 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 10 6 16 1 639 18 1 337 12 302 6
47 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 620 17 1 053 9 567 8
48 Polednik Jan KROJC Krzyżanowice 10 6 16 1 614 20 921 10 693 10
49 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 561 17 821 11 740 6
50 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 475 15 801 9 674 6
51 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 10 4 14 1 469 17 888 9 581 8
52 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 459 10 499 4 960 6
53 Mika Piotr KS NAPRZÓD Czyżowice 10 4 14 1 441 13 1 042 8 399 5
54 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 406 25 1 060 14 346 11
55 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 387 20 708 10 679 10
56 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 10 4 14 1 386 15 838 10 548 5
57 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 379 19 783 10 596 9
58 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 357 20 818 11 539 9
59 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 4 14 1 301 14 507 6 794 8
60 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 289 12 815 7 474 5
61 Wojtyła Józef KROJC Krzyżanowice 10 4 14 1 279 21 827 12 452 9
62 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów 10 4 14 1 257 13 451 4 806 9
63 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 220 24 684 11 536 13
64 Parma Andrzej S.C. GOKiR Mszana 10 4 14 1 172 15 811 9 361 6
65 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 089 9 624 6 465 3
66 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 011 16 846 11 165 5
67 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 004 8 498 3 506 5
68 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 310 11 -77 4 387 7