Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

5-2022 GPO Śl-Pd

V Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Prezesa OZ SKAT Śląsk-Południe  
    Organizator i data:       KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów   /  03.05.2022
    Kierownik turnieju:       Huwer Alojzy        
    Sekretariat:       Huwer Alojzy        
    Sędzia:       Huwer Alojzy        
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Pkt w Pkt w Pkt w
1 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 40 10 50 2 723 22 1 400 10 1 323 12
2 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 35 8 43 2 490 21 738 7 1 752 14
3 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 30 8 38 2 444 22 1 594 15 850 7
4 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 28 8 36 2 409 20 798 10 1 611 10
5 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 28 8 36 2 405 27 964 13 1 441 14
6 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 28 8 36 2 403 20 1 258 9 1 145 11
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 363 25 1 225 12 1 138 13
8 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 26 8 34 2 358 25 1 841 19 517 6
9 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 26 8 34 2 328 19 1 401 11 927 8
10 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 316 21 1 248 12 1 068 9
11 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów 24 8 32 2 286 20 1 203 10 1 083 10
12 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 24 8 32 2 252 22 1 078 11 1 174 11
13 Grela Alfred ASY WISUS Żory 22 8 30 2 245 21 1 257 11 988 10
14 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 22 8 30 2 236 17 1 160 10 1 076 7
15 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 22 8 30 2 213 20 1 429 11 784 9
16 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 20 8 28 2 181 22 897 8 1 284 14
17 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 20 8 28 2 177 23 977 11 1 200 12
18 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 20 8 28 2 161 23 880 9 1 281 14
19 Cgiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 18 8 26 2 155 23 940 9 1 215 14
20 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 117 22 1 173 11 944 11
21 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 097 21 1 068 10 1 029 11
22 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 16 8 24 2 069 17 1 135 10 934 7
23 Wojaczek Antoni LKS Lyski 16 8 24 2 063 23 1 124 12 939 11
24 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 16 8 24 2 040 25 1 003 13 1 037 12
25 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 14 8 22 2 035 23 1 166 11 869 12
26 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 14 8 22 2 034 22 1 326 13 708 9
27 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 14 8 22 2 013 24 1 100 14 913 10
28 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 12 8 20 2 007 17 855 5 1 152 12
29 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 12 6 18 1 973 22 773 9 1 200 13
30 Duda Edward BUK Rudy 12 6 18 1 970 18 1 181 9 789 9
31 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 956 22 828 9 1 128 13
32 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 932 18 965 8 967 10
33 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 889 17 874 8 1 015 9
34 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 867 23 733 11 1 134 12
35 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz 10 6 16 1 855 20 1 028 12 827 8
36 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 6 16 1 844 20 997 12 847 8
37 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 841 15 606 5 1 235 10
38 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 6 16 1 836 17 756 7 1 080 10
39 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 10 6 16 1 819 18 723 8 1 096 10
40 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 10 6 16 1 817 24 693 9 1 124 15
41 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 812 23 805 11 1 007 12
42 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 803 18 725 8 1 078 10
43 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 785 23 687 11 1 098 12
44 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 773 15 768 7 1 005 8
45 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 767 16 863 8 904 8
46 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 10 6 16 1 755 15 1 100 8 655 7
47 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 740 21 796 11 944 10
48 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 10 6 16 1 736 20 1 460 14 276 6
49 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 656 19 1 070 10 586 9
50 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 6 16 1 651 17 935 7 716 10
51 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 631 17 718 6 913 11
52 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 10 6 16 1 610 21 827 11 783 10
53 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 586 18 784 9 802 9
54 Gorol Marek ASY WISUS Żory 10 6 16 1 538 19 766 9 772 10
55 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 508 16 658 9 850 7
56 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 457 21 671 10 786 11
57 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 423 13 428 6 995 7
58 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 330 12 416 5 914 7
59 Wochnik Lucjan LKS Lyski 10 4 14 1 188 12 112 4 1076 8
60 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1 177 17 391 7 786 10
61 Bizek Henryk niezrzeszony 10 4 14 1 170 11 628 8 542 3
62 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 10 4 14 1 167 10 484 10 683  
63 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 116 12 453 5 663 7
64 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 038 12 517 6 521 6
65 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 10 4 14 1 022 17 209 7 813 10
66 Górka Rajmund niezrzeszony 10 2 12 982 20 572 8 410 12
67 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice 10 2 12 968 18 485 11 483 7
68 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 2 12 964 12 767 9 197 3
69 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 2 12 793 14 396 8 397 6