Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

6-2022 GPO Śl-Pd

VI Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Wójta Gminy Kornowac      
    Organizator i data:       RELAKS Rzuchów   /   07.05.2022r.
    Kierownik turnieju:       Szweigstil Andrzej      
    Sekretariat:       Cyran Eugeniusz      
    Sędzia:       Cyran Eugeniusz      
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 40 10 50 2 623 23 1 394 11 1 229 12
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 584 23 1 928 16 656 7
3 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 30 10 40 2 556 22 1 175 11 1 381 11
4 Młoczek Jan RKS FURKIDA Rybnik 28 10 38 2 531 27 1 177 12 1 354 15
5 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 28 8 36 2 477 22 1 175 12 1 302 10
6 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów 28 8 36 2 391 22 1 439 14 952 8
7 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 26 8 34 2 374 23 1 277 12 1 097 11
8 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 26 8 34 2 314 24 1 056 10 1 258 14
9 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 295 21 1 324 12 971 9
10 Mainka Henryk RELAKS Rzuchów 24 8 32 2 255 21 1 175 12 1 080 9
11 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 24 8 32 2 245 16 1 172 9 1 073 7
12 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 24 8 32 2 142 24 839 11 1 303 13
13 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 22 8 30 2 065 20 1 000 10 1 065 10
14 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 22 8 30 2 034 21 1 003 9 1 031 12
15 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 22 8 30 2 006 25 758 11 1 248 14
16 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 8 28 2 003 21 995 9 1 008 12
17 Tchórz Henryk niezrzeszony 20 6 26 1 965 22 597 10 1 368 12
18 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz 20 6 26 1 901 23 973 11 928 12
19 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 18 6 24 1 868 20 987 11 881 9
20 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 18 6 24 1 836 17 1 008 11 828 6
21 Kotyński Tadeusz RKS FURKIDA Rybnik 18 6 24 1 834 17 903 8 931 9
22 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 16 6 22 1 818 19 883 8 935 11
23 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 16 6 22 1 808 16 934 7 874 9
24 Uryga Lesław WOK Gołkowice 16 6 22 1 807 16 712 7 1 095 9
25 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 788 21 1 230 11 558 10
26 Wojtyła Józef LKS Lyski 14 6 20 1 768 21 747 10 1 021 11
27 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 14 6 20 1 740 14 995 8 745 6
28 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 12 6 18 1 720 20 707 10 1 013 10
29 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 12 6 18 1 610 13 1 015 8 595 5
30 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 563 22 864 14 699 8
31 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 554 13 653 6 901 7
32 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 417 20 451 8 966 12
33 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 278 15 580 8 698 7
34 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 196 11 662 7 534 4
35 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 092 21 649 11 443 10
36 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 10 4 14 1 052 15 1 009 11 43 4
37 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 902 16 178 6 724 10
38 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 10 2 12 877 17 392 9 485 8
39 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 703 16 803 10 -100 6
40 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 585 7 280 2 305 5