Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

10-2022 GPO Śl-Pd

 

X Grand Prix Okręgu 2022 - Memoriał im. Czesława Grzeni          
      Organizator i data: LKS Lyski   /   24.07.2022r.    
      Kierownik turnieju: Wojaczek Grzegorz      
      Sekretariat:   Cyran Eugeniusz      
      Sędzia:   Cyran Eugeniusz      
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty wygrane Punkty wygrane Punkty wygrane
1 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 40 12 52 3 074 23 1 612 13 1 462 10
2 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 35 10 45 2 846 25 1 569 13 1 277 12
3 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 30 10 40 2 683 26 1 076 13 1 607 13
4 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 28 10 38 2 569 21 1 284 10 1 285 11
5 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 28 10 38 2 559 22 1 348 12 1 211 10
6 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 28 10 38 2 556 21 870 7 1 686 14
7 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 26 10 36 2 550 23 1 130 11 1 420 12
8 Wojaczek Antoni LKS Lyski 26 10 36 2 545 24 1 236 12 1 309 12
9 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 492 23 1 466 14 1 026 9
10 Wochnik Lucjan LKS Lyski 24 8 32 2 400 19 984 9 1 416 10
11 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 395 23 1 548 12 847 11
12 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 24 8 32 2 371 25 1 749 15 622 10
13 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 22 8 30 2 255 22 898 11 1 357 11
14 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 22 8 30 2 238 20 1 144 10 1 094 10
15 Szulik Mirosław LKS Lyski 22 8 30 2 206 20 1 071 10 1 135 10
16 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 20 8 28 2 194 19 1 274 11 920 8
17 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 20 8 28 2 190 24 1 553 15 637 9
18 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 143 23 883 10 1 260 13
19 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 18 8 26 2 112 21 684 7 1 428 14
20 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 18 8 26 2 101 21 1 322 14 779 7
21 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 095 27 1 580 16 515 11
22 Zacha Stefan RKS FURKIDA Rybnik 16 8 24 2 027 21 653 5 1 374 16
23 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 017 21 828 8 1 189 13
24 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 16 8 24 2 009 22 1 132 12 877 10
25 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 14 6 20 1 986 22 783 11 1 203 11
26 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 956 24 1 307 16 649 8
27 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice 14 6 20 1 921 24 1 169 10 752 14
28 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 12 6 18 1 824 18 1 117 11 707 7
29 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 12 6 18 1 804 23 1 050 12 754 11
30 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 12 6 18 1 801 20 1 025 12 776 8
31 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 793 18 1 028 10 765 8
32 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 781 19 618 7 1 163 12
33 Kostka Hubert LKS Lyski 10 6 16 1 714 16 1 044 9 670 7
34 Faruga Jan TS Pszczyna 10 6 16 1 695 14 707 6 988 8
35 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 667 20 886 12 781 8
36 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 648 17 633 9 1 015 8
37 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 10 6 16 1 561 18 506 7 1 055 11
38 Polednik Jan Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 469 17 752 8 717 9
39 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 411 17 991 11 420 6
40 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 390 11 694 5 696 6
41 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 388 20 364 9 1 024 11
42 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 10 4 14 1 342 17 237 5 1 105 12
43 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 4 14 1 341 19 926 10 415 9
44 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 10 4 14 1 328 15 567 7 761 8
45 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 296 23 505 11 791 12
46 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 034 10 584 7 450 3
47 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 000 13 324 4 676 9
48 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 10 2 12 974 17 289 8 685 9
49 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 2 12 913 13 415 5 498 8
50 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 10 2 12 886 12 904 9 -18 3
51 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 2 12 875 11 385 7 490 4
52 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 2 12 632 12 787 8 -155 4