Polski Związek Skata
Śląsk-Południe
Rok 2024
Rok 2023
Rok 2022
Rok 2021
Rok 2020
Rok 2019
Rok 2018
Rok 2017
Rok 2016
Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
Aktualności
1.5% podatku dla PZSkat
Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy 2024
Władze
Liga 2024
IMP 2024
DPP 2024
Olimpiada Skata Katowice 2024
Sędziowie
Komisja Dyscyplinarna
Okręgi
Członkowie
Regulaminy/druki
Terminarz
Statystyki
Sponsorzy
M.P.G. w Skata zmiany 2023
Kontakt
Linki
zarządzenie finansowe 2024
Rejs Lirica 2024
Aktualizacja: 2024-04-19
Menu
4-2023 GPO Śl-Pd
IV Grand Prix Okręgu Śl.-Południe 2023 - Puchar Prezesa OZ SKAT Śląsk-Południe
Organizator i data:
KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów / 18.03.2023
Kierownik turnieju:
Huwer Alojzy
Sekretariat:
Huwer Alojzy
Sędzia:
Huwer Alojzy
m-ce
Nazwisko i Imię
Klub - sekcja
Punkty GPO
Razem
seria I
seria II
Miejsce
Z gry
Razem
Punkty
wygrane
Punkty
wygrane
Punkty
wygrane
1
Drzymała Piotr
Krojc Krzyżanowice
40
10
50
2 646
26
1 696
16
950
10
2
Pielacz Marian
GKS DĄB Gaszowice
35
8
43
2 494
18
1 061
8
1 433
10
3
Nieroda Julian
TKKF SKAT Racibórz
30
8
38
2 425
18
1 252
8
1 173
10
4
Gembalczyk Stanisław
LKS FORTECA Świerklany
28
8
36
2 421
20
1 180
10
1 241
10
5
Żak Józef
Krojc Krzyżanowice
28
8
36
2 386
22
1 232
14
1 154
8
6
Chlebik Stefan
TKKF RELAKS Wodzisław
28
8
36
2 366
23
1 338
12
1 028
11
7
Szulik Mirosław
LKS Lyski
26
8
34
2 337
21
1 041
11
1 296
10
8
Bura Michał
KWK 1 MAJA Wodzisław Śl.
26
8
34
2 300
25
1 023
15
1 277
10
9
Latocha Eugeniusz
S.C. STRAŻAK Głożyny
26
8
34
2 294
20
1 410
13
884
7
10
Mandera Werner
KSS MARCEL Radlin
24
8
32
2 273
24
1 280
14
993
10
11
Kasparek Marian
LKS Górki Śl.
24
8
32
2 217
26
1 089
12
1 128
14
12
Wojaczek Antoni
LKS Lyski
24
8
32
2 139
21
1 167
12
972
9
13
Sylwender Bogumił
RKS FURKIDA Rybnik
22
8
30
2 094
25
860
10
1 234
15
14
Zacha Stefan
RKS FURKIDA Rybnik
22
8
30
2 091
14
1 295
10
796
4
15
Stisz Marian
KSS MARCEL Radlin
22
8
30
2 071
20
959
9
1 112
11
16
Ratajczak Michał
S.C. HERKULES Rydułtowy
20
8
28
2 045
21
562
7
1 483
14
17
Koniarczyk Tadeusz
WOKiR Połomia
20
8
28
2 027
18
918
7
1 109
11
18
Tchórz Henryk
niezrzeszony
20
6
26
1 974
23
845
11
1 129
12
19
Gomola Jan
TKKF RELAKS Wodzisław
18
6
24
1 939
21
1 197
12
742
9
20
Starosta Bolesław
S.C. STRAŻAK Głożyny
18
6
24
1 937
18
784
8
1 153
10
21
Pielacz Wojciech
GKS DĄB Gaszowice
18
6
24
1 905
23
1 166
12
739
11
22
Tokar Kazimierz
S.C. HERKULES Rydułtowy
16
6
22
1 863
19
1 369
12
494
7
23
Broża Rudolf
LKS Górki Śl.
16
6
22
1 859
16
648
6
1 211
10
24
Armatys Józef
TKKF SKAT Racibórz
16
6
22
1 830
21
576
9
1 254
12
25
Bura Jan
KWK 1 MAJA Wodzisław Śl.
14
6
20
1 805
22
1 102
14
703
8
26
Chlebik Ryszard
TKKF RELAKS Wodzisław
14
6
20
1 771
17
726
6
1 045
11
27
Juraszek Adam
S.C. STRAŻAK Głożyny
14
6
20
1 769
21
1 158
11
611
10
28
Cisek Edward
S.C. HERKULES Rydułtowy
12
6
18
1 764
25
354
10
1 410
15
29
Skupiń Marek
Krojc Krzyżanowice
12
6
18
1 706
19
929
10
777
9
30
Taczała Krzysztof
WOK Gołkowice
12
6
18
1 704
17
734
8
970
9
31
Kolano Ginter
TKKF RELAKS Wodzisław
10
6
16
1 694
21
645
10
1 049
11
32
Polnik Jerzy
S.C. GOKiR Mszana
10
6
16
1 641
13
1 295
9
346
4
33
Płaczek Ryszard
LKS Górki Śl.
10
6
16
1 633
18
944
9
689
9
34
Uryga Lesław
WOK Gołkowice
10
6
16
1 629
14
562
6
1 067
8
35
Kostka Hubert
LKS Lyski
10
6
16
1 552
16
1 098
11
454
5
36
Przynicki Rajnard
LKS Górki Śl.
10
6
16
1 548
14
595
6
953
8
37
Szweigstil Andrzej
RELAKS Rzuchów
10
6
16
1 537
20
648
8
889
12
38
Daniluk Kazimierz
GKS DĄB Gaszowice
10
6
16
1 515
17
1 173
11
342
6
39
Maziarczyk Władysław
S.C. STRAŻAK Głożyny
10
4
14
1 444
23
170
11
1 274
12
40
Polok Franciszek
LKS FORTECA Świerklany
10
4
14
1 426
20
753
11
673
9
41
Stroiński Włodzimierz
S.C. STRAŻAK Głożyny
10
4
14
1 397
28
438
13
959
15
42
Salamon Adam
WOKiR Połomia
10
4
14
1 278
16
646
8
632
8
43
Wojaczek Grzegorz
LKS Lyski
10
4
14
1 270
19
1 426
10
-156
9
44
Marcol Józef
TKKF RELAKS Wodzisław
10
4
14
1 228
14
877
10
351
4
45
Grobelny Paweł
KSS MARCEL Radlin
10
4
14
1 187
12
84
2
1 103
10
46
Mucha Bronisław
WOK Skrzyszów
10
4
14
1 146
15
814
9
332
6
47
Sobik Jerzy
TKKF SKAT Racibórz
10
4
14
1 093
17
447
8
646
9
48
Lasota Wiesław
KSS MARCEL Radlin
10
4
14
1 074
8
334
2
740
6
49
Węglorz Bolesław
RELAKS Rzuchów
10
4
14
1 040
11
646
4
394
7