Polski Związek Skata
IMP 2022 - wyniki eliminacji

IMP 2022 - wyniki eliminacji

Indywidualne Mistrzostwa Polski  za 2022
Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 10 - 11 12 2022
lp Nazwisko  Imię klub
1 Adamek Bolesław RKS Rybnik Furkida
2 Barczyk Roman OK ANDALUZJA Piekary Śl.
3 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik
4 Beczała Andrzej TS Pszczyna
5 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle
6 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice
7 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór
8 Biniakiewicz Marian KRAJNA Złotów
9 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory
10 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny
11 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy
12 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory
13 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
14 Bryła Krzysztof MDK Kalety
15 Bujnowski Radosław RKS Rybnik Furkida
16 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice
17 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła
18 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl.
19 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom
20 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny
21 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny
22 Danel Szymon RKS Rybnik Furkida
23 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G.
24 Drob Henryk OSP Lędziny
25 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice
26 Duda Edward LKS BUK RUDY
27 Dziedzic Klemens CHEMIK Siemianowice Śl.
28 Fizia Józef Walet Pawłowice
29 Foryś Wacław Sokół Wola
30 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany
31 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory
32 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze
33 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie
34 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła
35 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory
36 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK
37 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy
38 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom
39 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin
40 Haśnik Henryk GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK
41 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice
42 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
43 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl.
44 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik
45 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK
46 Kanik Aleksander UNIA Bieruń
47 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn
48 Kiciński Jerzy NITRON Krupski Młyn
49 Klenczar Stanisław Sokół Wola
50 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn
51 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny
52 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny
53 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice
54 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory
55 Koperwas Czesław KS Cieszyn – Filar
56 Kosiec Zbigniew OSP Lędziny
57 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie
58 Koziorowski Marian LZS LIGOTA Dolna
59 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna
60 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl.
61 Kral Adam RKS Rybnik Furkida
62 Kubeczko Błażej Sokół Wola
63 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice
64 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy
65 Kurpanik Leszek PIAST Leszczyny
66 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna
67 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice
68 Lipok Józef LWSM Knurów
69 Lurka Andrzej RKS Rybnik Furkida
70 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór
71 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór
72 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany
73 Łogasz Roman ASY WISUS Żory
74 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl.
75 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl.
76 Makosz Benjamin OSP Lędziny
77 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin
78 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom
79 Maroński Jan KS CHSM Chorzów
80 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE
81 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny
82 Mazur Konrad MDK BOLKO Łaziska Górne
83 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl.
84 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice
85 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK
86 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice
87 Misiak  Andrzej Walet Pawłowice
88 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów
89 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka
90 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny
91 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G.
92 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów
93 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy
94 Pajonk Marek Górnik Wesoła
95 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
96 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów
97 Paulus Ewald SILESIA Rybnik
98 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory
99 Piecha Ireneusz OSP Lędziny
100 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
101 Piekarczyk Stanisław OK ANDALUZJA Piekary Śl.
102 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice
103 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice
104 Pijanka Andrzej VIKTORIA TRANZYT Chruścice
105 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn
106 Piszczelok Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
107 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl.
108 Polaczek Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl.
109 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice
110 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice
111 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany
112 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
113 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl.
114 Pykosz Mariusz RKS Rybnik Furkida
115 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl.
116 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów
117 Ryguła Robert Sokół Wola
118 Samarzewski Paweł GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK
119 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn
120 Segeth Krzysztof OSP Lędziny
121 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom
122 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE
123 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory
124 Sławik Leszek MDK Kalety
125 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz
126 Sobik Klaudiusz RKS Rybnik Furkida
127 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY Szopienice
128 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom
129 Stawowy Bodgan Sokół Wola
130 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny
131 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny
132 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl.
133 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice
134 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory
135 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze
136 Tabath Damian  ASY WISUS Żory
137 Tkocz Mieczysław CHSM Chorzów
138 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy
139 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów
140 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle
141 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice
142 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl.
143 Wochnik Lucjan LKS Lyski
144 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna
145 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski
146 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski
147 Wojaczek Łukasz LKS Lyski
148 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl.
149 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów
150 Zowada Jerzy MDK Kalety
151 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice
152 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek