Polski Związek Skata
IMP 2022 - wyniki eliminacji

IMP 2022 wyniki eliminacji sobota 2022-09-17

Klasyfikacja  indywidualna zawodników
  PZSkat eliminacje IMP 2022-1dzień      
Sędzia: E.Cyran,J. Papkala  Kierownik     K.Kołodziejczyk
w  dniu 17.09.2022 sekretariat     J.Papkala, 
lp nr  Nazwisko  Imię klub kat   RAZEM
1 9 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 2920
2 1 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 2912
3 47 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 2905
4 37 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 2874
5 60 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice m 3 2855
6 61 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2829
7 36 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3 2701
8 102 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 2689
9 71 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2653
10 8 Danel Szymon RKS Rybnik Furkida m 3 2595
11 25 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2484
12 97 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 2470
13 49 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4 2438
14 55 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m 1 2409
15 39 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 2372
16 74 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m 2 2330
17 87 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1 2328
18 43 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 2327
19 48 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 2302
20 82 Kubeczko Błażej Sokół Wola m 2 2284
21 75 Sławik Leszek MDK Kalety s 1 2273
22 14 Kosiec Zbigniew OSP Lędziny m 2 2268
23 17 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2256
24 78 Ryguła Robert Sokół Wola m 2 2249
25 23 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m 7 2239
26 72 Bujnowski Radosław RKS Rybnik Furkida m 3 2219
27 18 Beczała Andrzej TS Pszczyna s 2 2211
28 28 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory m 3 2203
29 12 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 2202
30 21 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4 2191
31 4
Jarosz Joachim
RAMSCH Chrzowice m 5 2187
32 10 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 2 2179
33 58 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów s 2 2151
34 27 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s 7 2138
35 42 Kanik Aleksander UNIA Bieruń m 2 2136
36 108 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna m 5 2132
37 91 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 1 2115
38 33 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s 4 2111
39 50 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 2 2099
40 19 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j 7 2052
41 100 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin m 5 2044
42 6 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy m 2 2002
43 29 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1991
44 5 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4 1990
45 65 Piszczelok Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1981
46 57 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1969
47 70 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 1942
48 68 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 1929
49 56 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 3 1929
50 16 Tabath Damian  ASY WISUS Żory s 3 1928
51 64 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 3 1925
52 2 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 1914
53 53 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 4 1913
54 20 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 1901
55 96 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3 1892
56 31 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 1865
57 67 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1 1864
58 111 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 1859
59 3 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław s 7 1837
60 106 Morkisz Eugeniusz Sokół Wola m 2 1813
61 76 Młoczek Jan RKS Rybnik Furkida s 3 1809
62 13 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4 1806
63 62 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka s 2 1803
64 86 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s 2 1791
65 84 Rączkowski Mieczysław K.S.KAROLINKA Gogolin  s 5 1774
66 41 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 1773
67 93 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 1764
68 83 Więcek Jan MDK Kalety s 1 1758
69 15 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7 1741
70 80 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 1717
71 109 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 1706
72 94 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 1705
73 69 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4 1700
74 98 Modrzik Marek OSP Lędziny m 2 1671
75 115 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin m 1 1661
76 90 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m 2 1645
77 79 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1 1634
78 38 Piekorz Czesław UNIA Bieruń s 2 1602
79 46 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 2 1597
80 101 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 4 1591
81 112 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m 5 1587
82 81 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 1584
83 51 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 1580
84 73 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 4 1568
85 103 Piela Henryk KS CHSM Chorzów s 1 1563
86 105 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1553
87 104 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna m 5 1530
88 89 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 1516
89 77 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1482
90 99 Limanski Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 1478
91 110 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 1474
92 44 Kopertowski Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 1469
93 7 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 1447
94 63 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1 1417
95 40 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany s 3 1400
96 88 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin m 5 1397
97 45 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4 1391
98 32 Kiełkowski Marek Walet Pawłowice m 3 1364
99 11 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7 1361
100 24 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 1324
101 30 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 1316
102 85 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 1257
103 35 Michalski Dawid LKS Lyski m 7 1238
104 66 Sweryd  Marek TS Pszczyna m 2 1204
105 52 Zacha Stefan RKS Rybnik Furkida m 3 1168
106 95 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 1 1141
107 114 Wójcik Stefan UNIA Bieruń s 2 1121
108 26 Mendrok Stefan KIBIC Studzionka s 2 1086
109 54 Stalmach Piotr Sokół Wola m 2 1082
110 22 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 1051
111 107 Szuster Bogdan KS CHSM Chorzów m 1 1037
112 116 Roskosz Adrian DK STRZELEC Strzelce Opolskie m 5 1006
113 34 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce s 2 810
Eliminacje IMP 2020 Dzień I       
  17 09 2022  
lp Nazwisko  Imię klub kat
1 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m
2 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s
3 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m
4 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s
5 Piela Henryk KS CHSM Chorzów s
6 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m
7 Sławik Leszek MDK Kalety s
8 Więcek Jan MDK Kalety s
9 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s
10 Kompała Dariusz MDK Kalety m
11 Bryła Krzysztof MDK Kalety m
12 Zowada Jerzy MDK Kalety s
13 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s
14 Szuster Bogdan N/Z x
15 Małecki Jan N/Z x
16 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s
17 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów m
18 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin m
19 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy m
20 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m
21 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s
22 Mendrok Stefan KIBIC Studzionka s
23 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m
24 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m
25 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m
26 Wawoczny Dariusz MDK BOLKO Łaziska G. m
27 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s
28 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s
29 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s
30 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów s
31 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m
32 Modrzik Marek OSP Lędziny m
33 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m
34 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m
35 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m
36 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce s
37 Morkisz Eugeniusz Sokół Wola m
38 Ryguła Robert Sokół Wola m
39 Sweryd  Marek TS Pszczyna m
40 Beczała Andrzej TS Pszczyna s
41 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s
42 Piekorz Czesław UNIA Bieruń s
43 Wójcik Stefan UNIA Bieruń s
44 Kanik Aleksander UNIA Bieruń m
45 Segeth Lidia UNIA Bieruń s-k
46 Tabath Damian  ASY WISUS Żory s
47 Gembalczyk stanisław LKS FORTECA Świerklany m
48 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s
49 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s
50 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany s
51 Kopertowski Franciszek LKS FORTECA Świerklany s
52 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s
53 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m
54 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m
55 Zacha Stefan RKS Rybnik Furkida m
56 Danel Szymon RKS Rybnik Furkida m
57 Młoczek Jan RKS Rybnik Furkida s
58 Bujnowski Radosław RKS Rybnik Furkida m
59 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s
60 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s
61 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m
62 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s
63 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s
64 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
65 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
66 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
67 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
68 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
69 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
70 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
71 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
72 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
73 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
74 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
75 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
76 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
77 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s
78 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s
79 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s
80 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s
81 Gajdzik Piotr N/Z s
82 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s
83 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m
84 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m
85 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s
86 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s
87 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m
88 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s
89 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s
90 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
91 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s
92 Roskosz Adrian DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
93 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin m
94 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin m
95 Rączkowski Mieczysław K.S.KAROLINKA Gogolin  s
96 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka s
97 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna m
98 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna m
99 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna s
100 Kosiec Zbigniew OSP Lędziny m
101 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m
102 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice m
103 Limanski Ryszard SK BARBARA Chorzów m
104 Stalmach Piotr Sokół Wola m
105 Kubeczko Błażej Sokół Wola m
106 Kiełkowski Marek Walet Pawłowice m
107 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice m
108 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m
109 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j
110 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m
111 Michalski Dawid LKS Lyski m
112 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m
113 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s
114 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s
115 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s
116 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s
117 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław s
118 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s
119 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s
120 Salamon Adam WOKiR Połomia m
121      
122      
123      
124