Polski Związek Skata
IMP 2022

uczestnicy w kat. "O"

uczestnicy w kat. "O"

Indywidualne Mistrzostwa Polski  za 2022
Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 10 - 11 12 2022
      Potwierdzenie
lp Nazwisko  Imię klub do 06 12 2022
1 Adamek Bolesław RKS Rybnik Furkida  
2 Baran Adam MOKSiR Puck Potwierdzony
3 Barczyk Roman OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
4 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik  
5 Beczała Andrzej TS Pszczyna  
6 Bianga Zenon KRAJNA Złotów Potwierdzony
7 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle  
8 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice  
9 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór  
10 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory  
11 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny  
12 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy  
13 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory  
14 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
15 Bryła Krzysztof MDK Kalety  
16 Bujnowski Radosław RKS Rybnik Furkida  
17 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice  
18 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła  
19 Ciepłuch Stefania KRAJNA Złotów Potwierdzony
20 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl.  
21 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom  
22 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny  
23 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny  
24 Danel Szymon RKS Rybnik Furkida  
25 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G.  
26 Drob Henryk OSP Lędziny  
27 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice Potwierdzony
28 Duda Edward LKS BUK RUDY  
29 Dziedzic Klemens CHEMIK Siemianowice Śl.  
30 Fizia Józef Walet Pawłowice  
31 Foryś Wacław Sokół Wola  
32 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany  
33 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory  
34 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze  
35 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie  
36 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła  
37 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory  
38 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK  
39 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy  
40 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom  
41 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin  
42 Haśnik Henryk GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK  
43 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice  
44 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
45 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl.  
46 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik  
47 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK  
48 Kanik Aleksander UNIA Bieruń  
49 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn  
50 Kaźmierowski Stanisław KRAJNA Złotów  
51 Kiciński Jerzy NITRON Krupski Młyn  
52 Klenczar Stanisław Sokół Wola  
53 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn  
54 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny  
55 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice  
56 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory  
57 Koperwas Czesław KS Cieszyn – Filar  
58 Kosiec Zbigniew OSP Lędziny  
59 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie  
60 Kowalski Konrad KRAJNA Złotów Potwierdzony
61 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice  
62 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna  
63 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl.  
64 Kral Adam RKS Rybnik Furkida  
65 Kubeczko Błażej Sokół Wola  
66 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice  
67 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy  
68 Kurpanik Leszek PIAST Leszczyny  
69 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna  
70 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice  
71 Lipok Józef LWSM Knurów  
72 Lurka Andrzej RKS Rybnik Furkida  
73 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór  
74 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór  
75 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany  
76 Łogasz Roman ASY WISUS Żory  
77 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl.  
78 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl.  
79 Makosz Benjamin OSP Lędziny  
80 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin  
81 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom  
82 Maroński Jan KS CHSM Chorzów  
83 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
84 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Potwierdzony
85 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl.  
86 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice  
87 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK  
88 Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany Potwierdzony
89 Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany Potwierdzony
90 Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany Potwierdzony
91 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice  
92 Misiak  Andrzej Walet Pawłowice  
93 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów  
94 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka  
95 Nadolski Daniel MOKSiR Puck Potwierdzony
96 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny  
97 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G.  
98 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów  
99 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy  
100 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
101 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów  
102 Paulus Ewald SILESIA Rybnik  
103 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory  
104 Piecha Ireneusz OSP Lędziny  
105 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
106 Piekarczyk Stanisław OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
107 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice  
108 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice  
109 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn  
110 Piszczelok Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
111 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. Potwierdzony
112 Polaczek Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
113 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice  
114 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice  
115 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany  
116 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
117 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. Potwierdzony
118 Pykosz Mariusz RKS Rybnik Furkida  
119 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl.  
120 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów  
121 Ryguła Robert Sokół Wola  
122 Samarzewski Paweł GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK  
123 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn  
124 Segeth Krzysztof OSP Lędziny  
125 Siemaszko Henryk KRAJNA Złotów Potwierdzony
126 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom  
127 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
128 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory  
129 Sławik Leszek MDK Kalety  
130 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz Potwierdzony
131 Sobik Klaudiusz RKS Rybnik Furkida  
132 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom  
133 Stawowy Bodgan Sokół Wola  
134 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny Potwierdzony
135 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny  
136 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl.  
137 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice  
138 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory  
139 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze  
140 Tabath Damian  ASY WISUS Żory  
141 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy  
142 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów  
143 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle  
144 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice  
145 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl.  
146 Wochnik Lucjan LKS Lyski  
147 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna  
148 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski  
149 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski Potwierdzony
150 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl.  
151 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów  
152 Zowada Jerzy MDK Kalety  
153 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice  
154 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek  
       
       
Dzikie karty   OKRĘG
       
155 Habryka Sebastian FERDYNAND Katowice Katowice
156 Piela Henryk KS CHSM Chorzów Katowice
157 Brinner Henryk 4 KORONY Katowice Katowice
158 Warecki Bernard LZS ZGODA Repty Katowice
159 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA Katowice Katowice
       
160     Tychy
161     Tychy
162     Tychy
163     Tychy
164     Tychy
       
165     Rybnik
166     Rybnik
167     Rybnik
168     Rybnik
169     Rybnik
       
170     Zabrze
171     Zabrze
172     Zabrze
173     Zabrze
174     Zabrze
       
175 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna Opole
176 Fleischer Grzegorz VICTORIA-TRANZYT Chróścice Opole
177 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn Koźle Opole
178 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn Koźle Opole
179 Deptała Leon SKAT Kolonowskie Opole
       
180 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie Śl.-Południe
181 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl.-Południe
182     Śl.-Południe
183     Śl.-Południe
184     Śl.-Południe
       
185 Moch Ireneusz KRAJNA Złotów Wlkp-Kuj-Pom.
186 Moch Franciszek FALA Świekatowo Wlkp-Kuj-Pom.
187 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo Wlkp-Kuj-Pom.
188 Glama Stanisław FALA Świekatowo Wlkp-Kuj-Pom.
189 Bianga Edward KRAJNA Złotów Wlkp-Kuj-Pom.
       
190 Żywicki Marcin S.K.FAMILY Dziemiany Pom.-Kasz.
191 Radtke Marek MOKSiR Puck Pom.-Kasz.
192 Radtke Piotr MOKSiR Puck Pom.-Kasz.
193 Kujawski Adam S.K.FAMILY Dziemiany Pom.-Kasz.
194 Muża Jan MOKSiR Puck Pom.-Kasz.
       
195     TZSS Tychy
196     TZSS Tychy
197     TZSS Tychy
198     TZSS Tychy
199     TZSS Tychy
       
200 Glied Joachim VICTORIA-TRANZYT Chróścice PZSkat
201 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice PZSkat
202 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice PZSkat
203 Szatkowski Leszek KRAJNA Złotów PZSkat
204     PZSkat
       
205 Biniakiewicz Marian KRAJNA Złotów Karta PZSkat
206 Mazur Konrad MDK BOLKO Łaziska Górne Karta PZSkat
207 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny Karta PZSkat
208 Pijanka Andrzej VIKTORIA TRANZYT Chruścice Karta PZSkat
       
209 Wojaczek Łukasz LKS Lyski Karta PZSkat
210 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY Szopienice Karta PZSkat
211 Tkocz Mieczysław CHSM Chorzów Karta PZSkat
212 Pajonk Marek Górnik Wesoła Karta PZSkat
       
213 Gawełczyk Bronisław RKS FURKIDA Rybnik Sponsor
214 Nowak Jan VICTORIA-TRANZYT Chróścice Sponsor
215      
216