Polski Związek Skata
Liga 2022

II Liga 2022

II Liga po  4 kolejce

Mce   Nazwa Drużyny P.M.   P.Turn.   10 04 2022
  P.M.   P.M.
1 W LKS FORTECA Świerklany 49466   36491   12975
2 P U JANA Tychy  48299   35910   12389
3 C GÓRNIK Wesoła 47830   36227   11603
4 T CEZAB Piasek 47478   36037   11441
5 R MDK BOLKO Łaziska Górne II 46616   35763   10853
6 Y RKS Rybnik-Furkida 45306   33716   11590
7 G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II 44953   32064   12889
8 U JARDEX WDK Szczejkowice 44813   32853   11960
9 O ZAGŁOBA Tychy 44363   34332   10031
10 J POKÓJ Ruda Śl.  44158   32991   11167
11 M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK 44085   32156   11929
12 F KS KUŹNIA Zawadzkie 43929   31674   12255
13 Ł GRIN Siemianowice Śląskie 43801   31063   12738
14 L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie 43682   31978   11704
15 I MOK GUIDO Zabrze 42738   32012   10726
16 B LKS Górki Śląskie 42534   31841   10693
17 E CHEMIK Siemianowice Śl. 42440   31318   11122
18 K 4 KORONY MDK Szopienice 42419   32154   10265
19 S LECH Kędzierzyn Kożle 42353   30385   11968
20 A O6 KLEOFAS Katowice 42334   32654   9680
21 N MDK POŁUDNIE Katowice 41884   31421   10463
22 H LWSM Knurów 41759   32732   9027
23 D GOKiR Połomia  41508   32582   8926
24 X PIAST Leszczyny 41225   30706   10519
25 Z WALET Pawłowice 39764   31299   8465

 

Klucz  rozstawienia  lI liga na rok 2022
 
Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe
                       
  I A O6 KLEOFAS Katowice B LKS Górki Śląskie C GÓRNIK Wesoła D GOKiR Połomia  E CHEMIK Siemianowice Śl.
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II F KS KUŹNIA Zawadzkie G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II H LWSM Knurów I MOK GUIDO Zabrze J POKÓJ Ruda Śl. 
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
I III K 4 KORONY MDK Szopienice L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie Ł GRIN Siemianowice Śląskie M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK N MDK POŁUDNIE Katowice
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV O ZAGŁOBA Tychy P U JANA Tychy  R MDK BOLKO Łaziska Górne II S LECH Kędzierzyn Kożle T CEZAB Piasek
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U JARDEX WDK Szczejkowice W LKS FORTECA Świerklany X PIAST Leszczyny Y RKS Rybnik-Furkida Z WALET Pawłowice
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I A O6 KLEOFAS Katowice F KS KUŹNIA Zawadzkie K 4 KORONY MDK Szopienice O ZAGŁOBA Tychy U JARDEX WDK Szczejkowice
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II B LKS Górki Śląskie G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie P U JANA Tychy  W LKS FORTECA Świerklany
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
II III C GÓRNIK Wesoła H LWSM Knurów Ł GRIN Siemianowice Śląskie R MDK BOLKO Łaziska Górne II X PIAST Leszczyny
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV D GOKiR Połomia  I MOK GUIDO Zabrze M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK S LECH Kędzierzyn Kożle Y RKS Rybnik-Furkida
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V E CHEMIK Siemianowice Śl. J POKÓJ Ruda Śl.  N MDK POŁUDNIE Katowice T CEZAB Piasek Z WALET Pawłowice
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II K 4 KORONY MDK Szopienice T CEZAB Piasek C GÓRNIK Wesoła Y RKS Rybnik-Furkida
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H LWSM Knurów L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie O ZAGŁOBA Tychy D GOKiR Połomia  Z WALET Pawłowice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I MOK GUIDO Zabrze Ł GRIN Siemianowice Śląskie P U JANA Tychy  E CHEMIK Siemianowice Śl. U JARDEX WDK Szczejkowice
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J POKÓJ Ruda Śl.  M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK R MDK BOLKO Łaziska Górne II A O6 KLEOFAS Katowice W LKS FORTECA Świerklany
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F KS KUŹNIA Zawadzkie N MDK POŁUDNIE Katowice S LECH Kędzierzyn Kożle B LKS Górki Śląskie X PIAST Leszczyny
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I W LKS FORTECA Świerklany S LECH Kędzierzyn Kożle K 4 KORONY MDK Szopienice H LWSM Knurów E CHEMIK Siemianowice Śl.
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X PIAST Leszczyny T CEZAB Piasek L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie I MOK GUIDO Zabrze A O6 KLEOFAS Katowice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y RKS Rybnik-Furkida O ZAGŁOBA Tychy Ł GRIN Siemianowice Śląskie J POKÓJ Ruda Śl.  B LKS Górki Śląskie
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z WALET Pawłowice P U JANA Tychy  M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK F KS KUŹNIA Zawadzkie C GÓRNIK Wesoła
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U JARDEX WDK Szczejkowice R MDK BOLKO Łaziska Górne II N MDK POŁUDNIE Katowice G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II D GOKiR Połomia 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I P U JANA Tychy  A O6 KLEOFAS Katowice Y RKS Rybnik-Furkida N MDK POŁUDNIE Katowice H LWSM Knurów
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R MDK BOLKO Łaziska Górne II B LKS Górki Śląskie Z WALET Pawłowice K 4 KORONY MDK Szopienice I MOK GUIDO Zabrze
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S LECH Kędzierzyn Kożle C GÓRNIK Wesoła U JARDEX WDK Szczejkowice L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie J POKÓJ Ruda Śl. 
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T CEZAB Piasek D GOKiR Połomia  W LKS FORTECA Świerklany Ł GRIN Siemianowice Śląskie F KS KUŹNIA Zawadzkie
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O ZAGŁOBA Tychy E CHEMIK Siemianowice Śl. X PIAST Leszczyny M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I Z WALET Pawłowice G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II Ł GRIN Siemianowice Śląskie S LECH Kędzierzyn Kożle A O6 KLEOFAS Katowice
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U JARDEX WDK Szczejkowice H LWSM Knurów M GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK T CEZAB Piasek B LKS Górki Śląskie
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W LKS FORTECA Świerklany I MOK GUIDO Zabrze N MDK POŁUDNIE Katowice O ZAGŁOBA Tychy C GÓRNIK Wesoła
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X PIAST Leszczyny J POKÓJ Ruda Śl.  K 4 KORONY MDK Szopienice P U JANA Tychy  D GOKiR Połomia 
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y RKS Rybnik-Furkida F KS KUŹNIA Zawadzkie L FERDYNAND MDK Bogucice-Zawodzie R MDK BOLKO Łaziska Górne II E CHEMIK Siemianowice Śl.
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,