Polski Związek Skata
Liga 2022

III Liga 2022

III Liga  po 4 kolejce 

Mce   Nazwa Drużyny P.M.   P.Turn.   10 04 2022
  P.M.   P.M.
1 K KS KRAJNA Złotów 47591   36839   10752
2 S KS Wyry  46939   35789   11150
3 Y KS Cieszyn - Filar 46281   34812   11469
4 B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 46244   36200   10044
5 C S.C. HERKULES Rydułtowy 45426   33049   12377
6 I SKAT Kolonowskie 44928   34870   10058
7 X MIFAMA Mikołów  44806   32833   11973
8 F DK STRZELEC Strzelce Opolskie 44653   33151   11502
9 W RKS Rybnik-Furkida II 44104   31412   12692
10 M SZOMBIERKI Bytom  43649   31264   12385
11 Ł RSM Ruda Śląska 43632   33007   10625
12 G LKS Lyski II 43602   30867   12735
13 Z ASY WISUS Żory III 42592   33353   9239
14 P SK Woszczyce 42302   31749   10553
15 J ZAWISZA Stara Kuźnia 42155   30617   11538
16 A WOK Skrzyszów 42151   31374   10777
17 T TS Pszczyna 41913   31585   10328
18 O UNIA Bieruń 41843   32336   9507
19 U TĘCZA Tychy 41675   29092   12583
20 H RAMSCH Chrzowice 41319   31292   10027
21 L KS TERMKOM Łabędy Gliwice 41054   30716   10338
22 R OSP Lędziny II 40401   30021   10380
23 D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski 38881   29322   9559
24 N TUZY Halemba Ruda Śląska 38711   30302   8409
25 E TKKF SKAT Racibórz 38514   28957   9557
Klucz  rozstawienia  liga III  na rok 2022
 
Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe
                       
  I A WOK Skrzyszów B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski C S.C. HERKULES Rydułtowy D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski E TKKF SKAT Racibórz
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II F DK STRZELEC Strzelce Opolskie G LKS Lyski II H RAMSCH Chrzowice I SKAT Kolonowskie J ZAWISZA Stara Kuźnia
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
I III K KS KRAJNA Złotów L KS TERMKOM Łabędy Gliwice Ł RSM Ruda Śląska M SZOMBIERKI Bytom  N TUZY Halemba Ruda Śląska
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV O UNIA Bieruń P SK Woszczyce R OSP Lędziny II S KS Wyry  T TS Pszczyna
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U TĘCZA Tychy W RKS Rybnik-Furkida II X MIFAMA Mikołów  Y KS Cieszyn - Filar Z ASY WISUS Żory III
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I A WOK Skrzyszów F DK STRZELEC Strzelce Opolskie K KS KRAJNA Złotów O UNIA Bieruń U TĘCZA Tychy
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski G LKS Lyski II L KS TERMKOM Łabędy Gliwice P SK Woszczyce W RKS Rybnik-Furkida II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
II III C S.C. HERKULES Rydułtowy H RAMSCH Chrzowice Ł RSM Ruda Śląska R OSP Lędziny II X MIFAMA Mikołów 
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski I SKAT Kolonowskie M SZOMBIERKI Bytom  S KS Wyry  Y KS Cieszyn - Filar
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V E TKKF SKAT Racibórz J ZAWISZA Stara Kuźnia N TUZY Halemba Ruda Śląska T TS Pszczyna Z ASY WISUS Żory III
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I G LKS Lyski II K KS KRAJNA Złotów T TS Pszczyna C S.C. HERKULES Rydułtowy Y KS Cieszyn - Filar
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H RAMSCH Chrzowice L KS TERMKOM Łabędy Gliwice O UNIA Bieruń D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski Z ASY WISUS Żory III
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I SKAT Kolonowskie Ł RSM Ruda Śląska P SK Woszczyce E TKKF SKAT Racibórz U TĘCZA Tychy
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J ZAWISZA Stara Kuźnia M SZOMBIERKI Bytom  R OSP Lędziny II A WOK Skrzyszów W RKS Rybnik-Furkida II
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F DK STRZELEC Strzelce Opolskie N TUZY Halemba Ruda Śląska S KS Wyry  B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski X MIFAMA Mikołów 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I W RKS Rybnik-Furkida II S KS Wyry  K KS KRAJNA Złotów H RAMSCH Chrzowice E TKKF SKAT Racibórz
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X MIFAMA Mikołów  T TS Pszczyna L KS TERMKOM Łabędy Gliwice I SKAT Kolonowskie A WOK Skrzyszów
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y KS Cieszyn - Filar O UNIA Bieruń Ł RSM Ruda Śląska J ZAWISZA Stara Kuźnia B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z ASY WISUS Żory III P SK Woszczyce M SZOMBIERKI Bytom  F DK STRZELEC Strzelce Opolskie C S.C. HERKULES Rydułtowy
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U TĘCZA Tychy R OSP Lędziny II N TUZY Halemba Ruda Śląska G LKS Lyski II D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I P SK Woszczyce A WOK Skrzyszów Y KS Cieszyn - Filar N TUZY Halemba Ruda Śląska H RAMSCH Chrzowice
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R OSP Lędziny II B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski Z ASY WISUS Żory III K KS KRAJNA Złotów I SKAT Kolonowskie
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S KS Wyry  C S.C. HERKULES Rydułtowy U TĘCZA Tychy L KS TERMKOM Łabędy Gliwice J ZAWISZA Stara Kuźnia
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T TS Pszczyna D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski W RKS Rybnik-Furkida II Ł RSM Ruda Śląska F DK STRZELEC Strzelce Opolskie
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O UNIA Bieruń E TKKF SKAT Racibórz X MIFAMA Mikołów  M SZOMBIERKI Bytom  G LKS Lyski II
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I Z ASY WISUS Żory III G LKS Lyski II Ł RSM Ruda Śląska S KS Wyry  A WOK Skrzyszów
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U TĘCZA Tychy H RAMSCH Chrzowice M SZOMBIERKI Bytom  T TS Pszczyna B TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W RKS Rybnik-Furkida II I SKAT Kolonowskie N TUZY Halemba Ruda Śląska O UNIA Bieruń C S.C. HERKULES Rydułtowy
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X MIFAMA Mikołów  J ZAWISZA Stara Kuźnia K KS KRAJNA Złotów P SK Woszczyce D KWK 1 MAJA Wodzisław Śląski
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y KS Cieszyn - Filar F DK STRZELEC Strzelce Opolskie L KS TERMKOM Łabędy Gliwice R OSP Lędziny II E TKKF SKAT Racibórz
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,