Polski Związek Skata
Liga 2022

IV Liga 2022

IV Liga  po 4 kolejce

Mce   Nazwa Drużyny P.M.   P.Turn.   10 04 2022
  P.M.   P.M.
1 G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 47756   35792   11964
2 B SOKÓŁ Wola II 47236   34988   12248
3 F KROJC Krzyżanowice 47230   35015   12215
4 Y U WALKA Gotartowice 47189   34502   12687
5 D Leśna Bieruń 46777   34453   12324
6 W ASY WISUS Żory IV 46500   33566   12934
7 A STAL Chełm Śląski 46145   35178   10967
8 R PZKS FENIKS Chorzów 45217   35424   9793
9 L LZS Ligota Dolna II 44637   31711   12926
10 X RKS Rybnik-Furkida IV 43010   31719   11291
11 E DĄBKI Mościska 42243   31830   10413
12 N KOMAX Opole Borki 42214   32003   10211
13 T SUBLE Tychy 42065   32322   9743
14 O KS Filip 42051   31422   10629
15 K MOK GUIDO Zabrze II 40702   31573   9129
16 H LKS Górki Śląskie II 40628   32414   8214
17 C LKS KIBIC Studzionka 40540   28922   11618
18 P MDK Kalety 40336   29594   10742
19 Z BUK Rudy 40049   31203   8846
20 U RKS Rybnik-Furkida III 39831   30045   9786
21 S SOKÓŁ Imielin 39705   28326   11379
22 I KS CZARNI Gorzyce 39697   29882   9815
23 Ł LZS Kujawy 39037   30845   8192
24 J KS NAPRZÓD Czyżowice 38995   27502   11493
25 M KS KAROLINKA Gogolin 35307   24772   10535
Klucz  rozstawienia  liga IV na rok 2022
 
Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe
                       
  I A STAL Chełm Śląski B SOKÓŁ Wola II C LKS KIBIC Studzionka D Leśna Bieruń E DĄBKI Mościska
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II F KROJC Krzyżanowice G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów H LKS Górki Śląskie II I KS CZARNI Gorzyce J KS NAPRZÓD Czyżowice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
I III K MOK GUIDO Zabrze II L LZS Ligota Dolna II Ł LZS Kujawy M KS KAROLINKA Gogolin N KOMAX Opole Borki
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV O KS Filip P MDK Kalety R PZKS FENIKS Chorzów S SOKÓŁ Imielin T SUBLE Tychy
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U RKS Rybnik-Furkida III W ASY WISUS Żory IV X RKS Rybnik-Furkida IV Y U WALKA Gotartowice Z BUK Rudy
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I A STAL Chełm Śląski F KROJC Krzyżanowice K MOK GUIDO Zabrze II O KS Filip U RKS Rybnik-Furkida III
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II B SOKÓŁ Wola II G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów L LZS Ligota Dolna II P MDK Kalety W ASY WISUS Żory IV
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
II III C LKS KIBIC Studzionka H LKS Górki Śląskie II Ł LZS Kujawy R PZKS FENIKS Chorzów X RKS Rybnik-Furkida IV
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV D Leśna Bieruń I KS CZARNI Gorzyce M KS KAROLINKA Gogolin S SOKÓŁ Imielin Y U WALKA Gotartowice
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V E DĄBKI Mościska J KS NAPRZÓD Czyżowice N KOMAX Opole Borki T SUBLE Tychy Z BUK Rudy
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów K MOK GUIDO Zabrze II T SUBLE Tychy C LKS KIBIC Studzionka Y U WALKA Gotartowice
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H LKS Górki Śląskie II L LZS Ligota Dolna II O KS Filip D Leśna Bieruń Z BUK Rudy
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I KS CZARNI Gorzyce Ł LZS Kujawy P MDK Kalety E DĄBKI Mościska U RKS Rybnik-Furkida III
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J KS NAPRZÓD Czyżowice M KS KAROLINKA Gogolin R PZKS FENIKS Chorzów A STAL Chełm Śląski W ASY WISUS Żory IV
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F KROJC Krzyżanowice N KOMAX Opole Borki S SOKÓŁ Imielin B SOKÓŁ Wola II X RKS Rybnik-Furkida IV
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I W ASY WISUS Żory IV S SOKÓŁ Imielin K MOK GUIDO Zabrze II H LKS Górki Śląskie II E DĄBKI Mościska
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X RKS Rybnik-Furkida IV T SUBLE Tychy L LZS Ligota Dolna II I KS CZARNI Gorzyce A STAL Chełm Śląski
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y U WALKA Gotartowice O KS Filip Ł LZS Kujawy J KS NAPRZÓD Czyżowice B SOKÓŁ Wola II
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z BUK Rudy P MDK Kalety M KS KAROLINKA Gogolin F KROJC Krzyżanowice C LKS KIBIC Studzionka
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U RKS Rybnik-Furkida III R PZKS FENIKS Chorzów N KOMAX Opole Borki G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów D Leśna Bieruń
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I P MDK Kalety A STAL Chełm Śląski Y U WALKA Gotartowice N KOMAX Opole Borki H LKS Górki Śląskie II
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R PZKS FENIKS Chorzów B SOKÓŁ Wola II Z BUK Rudy K MOK GUIDO Zabrze II I KS CZARNI Gorzyce
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S SOKÓŁ Imielin C LKS KIBIC Studzionka U RKS Rybnik-Furkida III L LZS Ligota Dolna II J KS NAPRZÓD Czyżowice
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T SUBLE Tychy D Leśna Bieruń W ASY WISUS Żory IV Ł LZS Kujawy F KROJC Krzyżanowice
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O KS Filip E DĄBKI Mościska X RKS Rybnik-Furkida IV M KS KAROLINKA Gogolin G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I Z BUK Rudy G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Ł LZS Kujawy S SOKÓŁ Imielin A STAL Chełm Śląski
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U RKS Rybnik-Furkida III H LKS Górki Śląskie II M KS KAROLINKA Gogolin T SUBLE Tychy B SOKÓŁ Wola II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W ASY WISUS Żory IV I KS CZARNI Gorzyce N KOMAX Opole Borki O KS Filip C LKS KIBIC Studzionka
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X RKS Rybnik-Furkida IV J KS NAPRZÓD Czyżowice K MOK GUIDO Zabrze II P MDK Kalety D Leśna Bieruń
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y U WALKA Gotartowice F KROJC Krzyżanowice L LZS Ligota Dolna II R PZKS FENIKS Chorzów E DĄBKI Mościska
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,

 

IV Liga
Tych A STAL Chełm Śląski
Tych B SOKÓŁ Wola II    
Tych C LKS KIBIC Studzionka    
Tych D Leśna Bieruń    
Tych E DĄBKI Mościska    
Śl F KROJC Krzyżanowice    
Śl G KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów    
Śl H LKS Górki Śląskie II    
Śl I KS CZARNI Gorzyce    
Śl J KS NAPRZÓD Czyżowice    
Zab K MOK GUIDO Zabrze II    
Opol L LZS Ligota Dolna II    
Opol Ł LZS Kujawy    
Opol M KS KAROLINKA Gogolin    
Opol N KOMAX Opole Borki    
T-m O KS Filip    
Kat P MDK Kalety    
Kat R PZKS FENIKS Chorzów    
Kat S SOKÓŁ Imielin    
T-m T SUBLE Tychy    
Ryb U RKS Rybnik-Furkida III    
Ryb W ASY WISUS Żory IV    
Ryb X RKS Rybnik-Furkida IV    
Ryb Y U WALKA Gotartowice    
Ryb Z BUK Rudy