LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA RYBNIK - ŚL. POŁUDNIE
Gospod. | RKS Rybnik 20 | Kier.Turnieju | Zacha Stefan | Data | 01 03 2020 | ||||||||
Sędzia | Huwer Alojzy | Protokulant | Błędowski Józef | Kolejka | 2 | ||||||||
Msce | Drużyna / Nr St. - Nazwisko, imię | Suma | W | P | 1 Seria | 1 w. | 1 p. | 2 Seria | 2 w. | 2 p. | 3 Seria | 3 w. | 3 p. |
1 | KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów | 11459 | 105 | 7 | 3699 | 32 | 2 | 4441 | 40 | 2 | 3319 | 33 | 3 |
2 | KS NAPRZÓD Czyżowice | 8849 | 87 | 8 | 3314 | 35 | 2 | 3342 | 32 | 2 | 2193 | 20 | 4 |
3 | RKS Rybnik 20 | 8635 | 93 | 12 | 2740 | 32 | 4 | 2734 | 27 | 2 | 3161 | 34 | 6 |
4 | ISKRA Rybnik II | 8520 | 83 | 7 | 2650 | 25 | 2 | 1856 | 19 | 4 | 4014 | 39 | 1 |
5 | GKS DĄB Gaszowice II | 8285 | 88 | 11 | 1985 | 23 | 4 | 3426 | 32 | 1 | 2874 | 33 | 6 |
6 | PIAST Leszczyny II | 8232 | 91 | 12 | 3040 | 33 | 2 | 3337 | 33 | 2 | 1855 | 25 | 8 |
7 | GOKiR Połomia II | 8200 | 82 | 9 | 2956 | 30 | 4 | 2298 | 24 | 4 | 2946 | 28 | 1 |
8 | EMERYT Kobyla | 8006 | 82 | 11 | 3004 | 27 | 2 | 2622 | 31 | 4 | 2380 | 24 | 5 |
9 | KROJC Krzyżanowice II | 7998 | 89 | 20 | 3198 | 30 | 2 | 2385 | 28 | 7 | 2415 | 31 | 11 |
10 | LKS Górki Śląskie II | 7673 | 80 | 8 | 2632 | 31 | 3 | 2382 | 24 | 2 | 2659 | 25 | 3 |
11 | KS U WALKA Gotartowice | 7658 | 83 | 12 | 2564 | 28 | 6 | 2519 | 27 | 3 | 2575 | 28 | 3 |
12 | BUK Rudy | 6922 | 21 | 2 | 2340 | 25 | 5 | 2290 | 29 | 9 | 2292 | 28 | 5 |
13 | KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II | 6508 | 75 | 16 | 2111 | 23 | 5 | 2451 | 27 | 5 | 1946 | 25 | 6 |
14 | SKS CZARNI Krzyżkowice | 6362 | 74 | 18 | 1773 | 22 | 6 | 2063 | 24 | 5 | 2526 | 28 | 7 |
15 | RELAKS Rzuchów | 5102 | 54 | 7 | 1671 | 20 | 4 | 1696 | 20 | 2 | 1735 | 14 | 1 |
Tabela Końcowa po kolejce 2 | 2 | ||||||||||||
Nazwa Drużyny | SUMA | 01 03 2020 | P.kolejką | ||||||||||
1 | KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów | 20539 | 11459 | 9080 | |||||||||
2 | RKS Rybnik 20 | 18966 | 8635 | 10331 | |||||||||
3 | ISKRA Rybnik II | 17816 | 8520 | 9296 | |||||||||
4 | GKS DĄB Gaszowice II | 17012 | 8285 | 8727 | |||||||||
5 | SKS CZARNI Krzyżkowice | 15899 | 6362 | 9537 | |||||||||
6 | KS NAPRZÓD Czyżowice | 15861 | 8849 | 7012 | |||||||||
7 | GOKiR Połomia II | 15774 | 8200 | 7574 | |||||||||
8 | KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II | 15563 | 6508 | 9055 | |||||||||
9 | BUK Rudy | 15556 | 6922 | 8634 | |||||||||
10 | PIAST Leszczyny II | 15533 | 8232 | 7301 | |||||||||
11 | EMERYT Kobyla | 15450 | 8006 | 7444 | |||||||||
12 | LKS Górki Śląskie II | 14728 | 7673 | 7055 | |||||||||
13 | KROJC Krzyżanowice II | 14613 | 7998 | 6615 | |||||||||
14 | RELAKS Rzuchów | 13448 | 5102 | 8346 | |||||||||
15 | KS U WALKA Gotartowice | 13128 | 7658 | 5470 |