/userfiles/strony/1179/Program Nadzwyczajnego Zjazdu Okręgu Katowice.docx
/userfiles/Ordynacja Zjazd Nadzwyczajny Okreg Katowice.docx
/userfiles/Regulamin Nadzwyczajnego Zjazdu Okręgu Katowice.docx
LISTA OBECNOŚCI Nadzwyczajny Zjazd Delegatów Okręgu Katowice PZSkat 12-09-2019 r. wg stanu prawnego i osobowego na dzień 20-07-2019 r. |
|||||
L.p. |
Klub, Sekcja |
liczba delegatów |
Nazwisko i imię |
mandat nr |
podpis |
4 KORONY MDK Szopienice |
1 |
Lanuszny Jan |
1 |
|
|
SK BARBARA Chorzów |
1 |
Feit Ryszard |
2 |
|
|
GRIN Siemianowice Śl.. |
1 |
Szober Andrzej |
3 |
|
|
|
1 |
Wieczorek Antoni |
4 |
|
|
KWK WUJEK Katowice |
1 |
Dudek Wiesław |
5 |
|
|
FERDYNAND MDK Bogucice |
1 |
Michalik Roman |
6 |
|
|
|
2 |
Michalak Marek |
7 |
|
|
Włodarczyk Leszek |
8 |
|
|||
MDK Zawodzie |
1 |
Golec Jan |
9 |
|
|
06 KLEOFAS Katowice |
1 |
Pietrzyk Franciszek |
10 |
|
|
|
1 |
Markiewicz Leszek |
11 |
|
|
MIŚ Mysłowice |
1 |
Broda Bartłomiej |
12 |
|
|
AMICUS Katowice |
5 |
Czypionka Piotr |
13 |
|
|
Grzyb Sebastian |
14 |
|
|||
Morgała Henryk |
15 |
|
|||
Pilch Eugeniusz |
16 |
|
|||
Zaic Grzegorz |
17 |
|
|||
GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice |
1 |
Berek Jan |
18 |
|
|
MDK Kalety |
1 |
Mazur Rajmund |
19 |
|
|
|
1 |
Samarzewski Paweł |
20 |
|
|
|
1 |
Blinda Grzegorz |
21 |
|
|
|
3 |
Warecki Bernard |
22 |
|
|
Dziedzic Klemens |
23 |
|
|||
Kowalczyk Piotr |
24 |
|
|||
BOMBAJKA Chorzów |
1 |
Wilczek Andrzej |
25 |
|
|
GÓRNIK Wesoła |
1 |
Gorczyca Bogdan |
26 |
|
|
FLOREK Świętochłowice |
1 |
Kostrzewa Zbigniew |
27 |
|
|
KS CHSM Chorzów |
2 |
Goworek Zbigniew |
28 |
|
|
Dąbrowski Andrzej |
29 |
|
|||
:MDM POŁUDNIE Katowice |
1 |
Mesjasz Damian |
30 |
|
|
SOKÓŁ Imielin |
1 |
Waniek Marian |
31 |
|
|
Zaproszeni Prezesi Klubów/Sekcji nie będący delegatami |
|||||
1. |
HUTNIK Miasteczko Śl |
|
|
|
|
2. |
BOMBAJKA Chorzów |
|
Orel Dariusz |
|
|
3. |
CHEMIK Siemianowice Śl. |
|
Solik Witold |
|
|
4. |
06 KLEOFAS Katowice |
|
Tworuszka Grzegorz |
|
|
5. |
MIŚ Mysłowice |
|
Sowa Piotr |
|
|
6. |
CHSM Chorzów |
|
Maroński Jan |
|
|