Polski Związek Skata
Okręgi

Tychy

Woszczyce 2021 FINAŁ

 

Zawody przeprowadził (klub): SK Woszczyce                          
Kierownik Konsek Andrzej Sędzia: Waloszyński Ernest  

KLASYFIKACJA OGÓLNA PO VI TURNIEJACH (Z ODPISEM)

Sekretarz Szafraniec Adrian      
m st Nazwisko,  imię suma s 1 s 2 s 3   m Nazwisko Imię Klub Razem I T II T III T IV T  V T VI T
pkt pkt pkt pkt
1 14 Matląg Dariusz 3126 1340 979 807   1 Szymała Tomasz Asy Wisus Żory 12122 2457 1313 2674 2179 2680 2132
2 16 Gryzło Stanisław 2576 748 882 946   2 Kolonko Grzegorz MDK Bolko Łaziska 11701 2459 1821 2817 2368 2183 1874
3 11 Gorol Marek 2543 527 813 1203   3 Grela Alfred Asy Wisus Żory 11602 2667 0 1448 1725 2775 2987
4 6 Kolonko Grzegorz 2522 1025 972 525   4 Kiełkowski Marek Walet Pawłowice 11305 2735 2777 0 1245 2982 1566
5 8 Szafraniec Adrian 2493 1084 509 900   5 Szafraniec Zygmunt N/z 11048 2684 2066 1445 2725 1649 1924
6 15 Szafraniec Zygmunt 2366 824 892 650   6 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska 11041 2442 1891 2535 2015 2158 1865
7 20 Starzak Krzysztof 2332 745 1003 584   7 Tchórz Henryk N/z 10963 797 2231 2302 1985 2034 2411
8 10 Konsek Andrzej 2328 534 833 961   8 Kamiński Tadeusz Kibic Studzionka 10790 1636 3141 1755 0 2165 2093
9 3 Grela Alfred 2311 897 990 424   9 Brząkalik Roman SK Woszczyce 10781 1554 1789 2873 2190 1821 2108
10 2 Kamiński Tadeusz 2256 607 569 1080   10 Gorol Marek Asy Wisus Żory 10779 1890 1589 2833 2397 2070 1538
11 5 Szymała Tomasz 2136 409 832 895   11 Szier Mirosław Dąbki Mościska 10743 2001 1836 1667 0 2670 2569
12 7 Tchórz Henryk 1967 291 1135 541   12 Matląg Dariusz Dąbki Mościska 10600 2087 2401 1964 1685 0 2463
13 1 Beczała Andrzej 1818 611 765 442   13 Beczała Andrzej TS Pszczyna 10550 2429 2532 1570 1975 2044 0
14 19 Szier Mirosław 1717 1319 342 56   14 Kwaśniak Jerzy Asy Wisus Żory 10524 2090 2878 1748 1677 1727 2081
15 4 Noga Krzysztof 1581 96 947 538   15 Konsek Andrzej SK Woszczyce 10216 2833 2234 1780 1744 1625 1075
16 17 Kwaśniak Jerzy 1539 706 244 589   16 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 10123 2198 1000 1735 2476 1064 2650
17 18 Niewiadomski Roman 1414 244 544 626   17 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 10097 1965 2056 2390 0 2295 1391
18 9 Waloszyński Ernest 1307 951 140 216   18 Waloszyński Ernest MDK Bolko Łaziska 10044 2253 1339 1028 2643 1776 2033
19 12 Kiełkowski Marek 1227 632 -18 613   19 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 10023 2740 1647 2105 0 1665 1866
20 13 Brząkalik Roman 903 143 348 412   20 Noga Krzysztof MDK Bolko Łaziska 9900 2513 0 2793 824 2472 1298
21               21 Skupień Eugeniusz Asy Wisus Żory 9606 1881 2182 1610 1860 2002 1681
                22 Kalus Jerzy SK Woszczyce 9303 1310 1814 1805 1872 2502 833
                23 Smusz Stefan SK Woszczyce 9211 1086 1616 1374 1944 2133 2144
                24 Niemiec Stanislaw Asy Wisus Żory 9013 0 2457 1522 1770 1812 1452
                25 Kąsek Andrzej Jardex Szczejkowice 8993 1716 2073 1532 2734 0 938
                26 Wojtala Piotr MDK Bolko Łaziska 8846 1791 2223 1663 1079 1505 1664
                27 Pilorz Bolesław SK Woszczyce 8569 0 1696 2322 1541 1279 1731
                28 Podbielski Marian N/z 6523 1523 1443 1555 0 2002 0
                29 Myszor Krystian N/z 6491 1167 2181 0 0 1355 1788
                30 Żołneczko Adam Dąbki Mościska 6384 2333 1706 2345 0 0 0
                31 Gawron Bogdan Asy Wisus Żory 6343 0 0 2611 1082 0 2650
                32 Szrubarz Stanisław Dąbki Mościska 5169 2493 1848 828 0 0 0
                33 Pasieka Kazimierz N/z 5056 0 1379 0 1841 0 1836
                34 Jabłoński Stanisław Filar Cieszyn 4421 1949 0 2472 0 0 0
                35 Obirek Zbigniew Filar Cieszyn 4313 2395 0 0 0 0 1918
                36 Koperwas Czesław Filar Cieszyn 4075 1659 1751 665 0 0 0
                37 Pawlas Mariusz Asy Wisus Żory 3440 0 0 1784 0 0 1656
                38 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 3384 1264 1002 1118 0 0 0
                39 Żołneczko Sebastian Cezab Piasek 3356 0 1811 1545 0 0 0
                40 Pasieka Bogusław Dąbki Mościska 3081 0 0 0 0 894 2187
                41 Lukasek Józef N/z 3050 563 0 0 2487 0 0
                42 Kuźnik Jerzy Mifama Mikołów 2976 0 0 0 0 0 2976
                43 Żołneczko Franciszek Dąbki Mościska 2941 1411 1530 0 0 0 0
                44 Świerkot Eugeniusz Asy Wisus Żory 2885 1745 1140 0 0 0 0
                45 Dąbrowski Marian MDK Bolko Łaziska 2608 2608 0 0 0 0 0
                46 Paździor Henryk Asy Wisus Żory 2502 0 0 0 0 2502 0
                47 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2370 2370 0 0 0 0 0
                48 Aleksander Zbigniew MDK Bolko Łaziska 2249 0 0 2249 0 0 0
                49 Dąbrowski Mateusz MDK Bolko Łaziska 2179 0 0 0 0 2179 0
                50 Mayer Zbigniew Cezab Piasek 2175 0 0 2175 0 0 0
                51 Bogusławski Stanisław Asy Wisus Żory 2123 0 0 0 0 2123 0
                52 Burzawa Marian Filar Cieszyn 1942 1942 0 0 0 0 0
                53 Kosteczka Jarosław Jardex Szczejkowice 1932 0 0 0 0 1932 0
                54 Klenczar Stanisław Sokół Wola 1917 0 1917 0 0 0 0
                55 Jabłoński Jacenty Filar Cieszyn 1912 0 0 1912 0 0 0
                56 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice 1836 1836 0 0 0 0 0
                57 Matula Adolf N/z 1660 0 0 1660 0 0 0
                58 Koza Mariusz KS Woszczyce 1649 0 0 0 1649 0 0
                59 Pełka Jerzy  SK Woszczyce 1645 1645 0 0 0 0 0
                60 Faruga Jan TS Pszczyna 1642 1642 -8 0 0 0 0
                61 Budniok Rafał N/z 1623 0 1623 0 0 0 0
                62 Bartniczek Marek Filar Cieszyn 1143 1143 0 0 0 0 0
                63 Zwyrtek Ernest N/z 1031 0 0 0 0 1031 0