Polski Związek Skata
Okręgi

Tychy

1-2022 GPO Tychy

 

I GRAND PRIX OKRĘGU TYCHY - 13.02.2022 ŁAZISKA razem I seria II seria III seria
lp nazwisko imię sekcja pkt W pkt W pkt W pkt W
1. KOŁODZIEJCZYK Krzysztof OSP Lędziny 3250 29 1074 10 1157 10 1019 9
2. CIWIS Teodor SK Wyry 3120 29 1332 11 843 9 945 9
3. NORAS Szymon OSP Lędziny 3088 34 934 10 1106 12 1048 12
4. ZIENKIEWICZ Zdzisław OSP Lędziny 3027 24 1278 10 723 8 1026 6
5. KOZDROŃ Robert BOLKO Łaziska 2902 27 1022 10 1101 10 779 7
6. MORKISZ  Krzysztof Instalbud -  2852 30 877 8 1073 14 902 8
7. BĄK Andzej OSP Lędziny 2763 25 1142 10 751 7 870 8
8. HERMAN Paweł OSP Lędziny 2757 29 1233 12 741 9 783 8
9. KANIA  Andrzej KWK Gwarek Bolina 2605 33 957 10 904 14 744 9
10. GOC Jan Instalbud -  2472 25 425 5 752 9 1295 11
11. OSTROWSKI Tadeusz Zagłoba Tychy 2448 25 861 8 1150 11 437 6
12. BECZAŁA Andrzej TS Pszczyna 2448 23 896 8 244 5 1308 10
13. HARUPA Marek SK Kobiór 2444 22 803 8 451 5 1190 9
14. WIECZOREK Marek Instalbud -  2435 25 1099 10 615 8 721 7
15. PIEKORZ Czesław Unia Bieruń St. 2408 27 535 9 1104 10 769 8
16. DĄBROWSKI Mateusz BOLKO Łaziska 2399 26 526 5 749 9 1124 12
17. ŁAŃSKA-GAWLIK Aleksandra Unia Bieruń St. 2396 29 404 6 498 8 1494 15
18. NOGA Krzysztof BOLKO Łaziska 2375 27 951 10 912 10 512 7
19. KLENCZAR Stanisław Sokół Wola 2352 25 537 9 734 5 1081 11
20. TOMECKI Czesław MIFAMA Mikołów 2347 21 656 8 931 7 760 6
21. SZAFRANIEC Adrian SK Woszczyce 2330 23 991 9 877 7 462 7
22. MIARKA Ludwik SK Wyry 2208 25 890 10 712 8 606 7
23. KOŁODZIEJCZYK Adam OSP Lędziny 2201 23 1004 8 798 7 399 8
24. WAWOCZNY Dariusz BOLKO Łaziska 2191 22 1162 9 536 6 493 7
25. CZYSZ Leszek Instalbud -  2144 20 702 6 828 8 614 6
26. SOBCZUK Artur Instalbud -  2102 26 415 7 975 10 712 9
27. SZIER Mirosław Dąbki Mościska 2070 15 974 8 696 5 400 2
28. OBIREK Zbigniew KS Cieszyn - Filar 2001 20 814 8 594 4 593 8
29. NIEWIADOMSKI Roman SK Woszczyce 2000 21 602 7 612 8 786 6
30. STARZAK Krzysztof Dąbki Mościska 1987 20 687 6 716 8 584 6
31. GRYZŁO Stanisław MIFAMA Mikołów 1985 18 668 7 658 5 659 6
32. MATLĄG Dariusz Dąbki Mościska 1980 18 513 5 498 4 969 9
33. SKOTNICA Alojzy TS Pszczyna 1953 21 779 7 671 9 503 5
34. MAŚKA Mirosław Instalbud -  1911 20 609 7 344 4 958 9
35. BILGOŃ  Jan SK Kobiór 1902 21 796 9 642 7 464 5
36. KOZIORZ Grzegorz OSP Lędziny 1880 18 527 4 990 10 363 4
37. KANIK Aleksander Unia Bieruń St. 1824 24 73 6 598 5 1153 13
38. BŁASZCZYK Roman BOLKO Łaziska 1811 17 691 9 428 4 692 4
39. KOLONKO Grzegorz BOLKO Łaziska 1786 20 856 8 734 8 196 4
40. WALOSZYŃSKI Ernest BOLKO Łaziska 1776 16 739 6 290 1 747 9
41. SKRZYPULEC Stanisław OSP Lędziny 1769 21 576 8 1015 9 178 4
42. SEGRTH Krzysztof OSP Lędziny 1769 18 549 5 498 6 722 7
43. TARGOSZ Dawid BOLKO Łaziska 1767 23 403 8 1268 12 96 3
44. FARUGA Jan TS Pszczyna 1764 22 1021 10 -280 1 1023 11
45. MIELCAREK  Karol Unia Bieruń St. 1760 16 629 6 700 6 431 4
46. SEGETH Lidia Unia Bieruń St. 1727 23 656 10 904 8 167 5
47. MODRZIK  Marek OSP Lędziny 1721 15 688 7 330 2 703 6
48. SIKORA Janusz nz 1707 16 577 5 626 6 504 5
49. BUCZKOWSKI  Czesław Sokół Wola 1692 26 881 9 616 9 195 8
50. SWADŹBA Ryszard MIFAMA Mikołów 1689 15 818 7 606 6 265 2
51. SWERYD Marek TS Pszczyna 1678 17 477 3 735 8 466 6
52. KULESZA Zdzisław GOL-BAR Tychy 1675 20 195 4 339 7 1141 9
53. KOLONKO Janusz BOLKO Łaziska 1612 16 383 5 1137 9 92 2
54. ŻOŁNECZKO Adam Dąbki Mościska 1581 23 547 8 280 4 754 11
55. PIECHA Ireneusz OSP Lędziny 1394 22 419 5 -85 7 1060 10
56. KALUS  Jerzy SK Woszczyce 1366 17 272 4 479 6 615 7
57. KLEMENSIEWICZ  Jan OSP Lędziny 1357 15 553 5 437 4 367 6
58. BRZĄKALIK  Roman SK Woszczyce 1317 21 458 7 263 6 596 8
59. KOSIEC  Zbigniew OSP Lędziny 1249 21 120 5 354 8 775 8
60. ŚWIERKOT Michał BOLKO Łaziska 1247 13 422 5 446 5 379 3
61. CHLEBEK Bogusław SK Wyry 1230 14 558 5 620 6 52 3
62. DĄBROWSKI Marian BOLKO Łaziska 1228 21 513 8 304 7 411 6
63. CZARNYNOGA Paweł OSP Lędziny 1163 19 319 4 247 6 597 9