Polski Związek Skata
Okręgi

GPO 2022 Zabrze po 8 T

  2022 GPO Zabrze po 8T
RAZEM
lp Nazwisko Imię klub kat. GP pkt
1 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 217 17674
2 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 217 12130
3 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 202 15588
4 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 194 17373
5 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 183 15008
6 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 182 15771
7 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 180 16355
8 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 173 14262
9 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 162 10575
10 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 158 11548
11 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 153 11836
12 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 148 11692
13 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 141 13016
14 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 136 11957
15 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 133 12758
16 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 130 11872
17 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 127 11829
18 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 122 9509
19 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 108 11218
20 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 108 11073
21 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 108 9209
22 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 104 8227
23 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 102 4374
24 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze s 100 9038
25 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 100 8479
26 Luberta Piotr LWSM Knurów m 99 8193
27 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 98 9778
28 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 97 8698
29 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 94 8091
30 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 91 8769
31 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 90 8218
32 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 87 7773
33 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 81 8382
34 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 75 7411
35 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 72 5226
36 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 69 7107
37 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 64 6542
38 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 63 6532
39 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 62 6347
40 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 61 6361
41 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 61 3208
42 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 60 6136
43 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s 60 6103
44 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze s 59 5113
45 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 53 5530
46 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 53 5423
47 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 52 5330
48 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 50 5079
49 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 43 4480
50 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 43 3786
51 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 42 4367
52 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 41 4242
53 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 41 4165
54 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 39 4025
55 Glinka Krzysztof MOK GUIDO Zabrze m 38 3883
56 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 36 2601
57 Konstanty Bolesław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 35 2501
58 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 34 3522
59 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 33 3376
60 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 30 1445
61 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s 30 0
62 Zacher Jacek LWSM Knurów m 29 2343
63 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 28 2897
64 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 27 2830
65 Skowron Dariusz LWSM Knurów m 27 2321
66 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m 22 2298
67 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 22 2242
68 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 22 2217
69 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 21 2283
70 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2062
71 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 20 2053
72 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2040
73 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 20 2036
74 Kwapuliński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 19 1984
75 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s 19 1910
76 Lipok Józef LWSM Knurów m 19 1902
77 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 19 1900
78 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 18 1835
79 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 18 1813
80 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 17 1745
81 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m 17 1723
82 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 16 1640
83 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 14 1491
84 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 14 1410
85 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 13 1382
86 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 12 1218
87 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 11 1198
  2022 GPO Zabrze po 7T
RAZEM
lp Nazwisko Imię klub kat. GP pkt
1 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 197 10097
2 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 180 15134
3 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 176 15532
4 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 167 14247
5 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 160 14262
6 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 160 12937
7 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 153 11836
8 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 151 9382
9 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 139 11804
10 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 137 12169
11 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 126 11495
12 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 119 11355
13 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 118 10062
14 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 117 10743
15 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 111 9967
16 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 110 8669
17 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 108 11073
18 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 108 9209
19 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 108 9074
20 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 108 8054
21 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 104 8227
22 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze s 100 9038
23 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 100 8479
24 Luberta Piotr LWSM Knurów m 99 8193
25 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 97 8698
26 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 90 8218
27 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 87 9027
28 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 87 7773
29 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 77 7293
30 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 75 7411
31 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 72 5226
32 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 72 4374
33 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 71 7428
34 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 71 7290
35 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 69 7107
36 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 64 6542
37 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 62 5650
38 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 61 6361
39 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 61 3208
40 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s 60 6103
41 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze s 59 5113
42 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 53 5530
43 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 53 5423
44 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 52 5330
45 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 52 5320
46 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 50 5131
47 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 50 5079
48 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 45 4695
49 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 43 4480
50 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 42 4367
51 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 41 4242
52 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 41 4165
53 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 39 4025
54 Glinka Krzysztof MOK GUIDO Zabrze m 38 3883
55 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 36 2601
56 Konstanty Bolesław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 35 2501
57 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 34 3522
58 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 33 3376
59 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 30 1445
60 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s 30 0
61 Zacher Jacek LWSM Knurów m 29 2343
62 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 28 2897
63 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 27 2830
64 Skowron Dariusz LWSM Knurów m 27 2321
65 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m 22 2298
66 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 22 2242
67 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 22 2217
68 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 21 2283
69 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2062
70 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 20 2053
71 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2040
72 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 20 2036
73 Kwapuliński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 19 1984
74 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s 19 1910
75 Lipok Józef LWSM Knurów m 19 1902
76 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 19 1900
77 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 18 1835
78 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 18 1813
79 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 17 1745
80 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m 17 1723
81 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 16 1640
82 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 14 1491
83 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 14 1414
84 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 14 1410
85 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 13 1382
86 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 12 1218
87 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 11 1198
  2022 GPO Zabrze po 5T
RAZEM
lp Nazwisko Imię klub kat. GP pkt
1 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 138 11102
2 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 137 10097
3 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 133 11123
4 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 129 10311
5 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 127 9484
6 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 118 8191
7 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 117 9796
8 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 115 5634
9 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 104 8227
10 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 93 8633
11 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 93 7480
12 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 90 6226
13 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 87 7773
14 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 80 6714
15 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 77 6161
16 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 76 7879
17 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 76 5896
18 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 75 7411
19 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 72 5226
20 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 72 4374
21 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 71 7290
22 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 70 6131
23 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 68 7020
24 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 66 4957
25 Luberta Piotr LWSM Knurów m 66 4819
26 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 64 6590
27 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 62 6419
28 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 62 5708
29 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 61 6361
30 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 60 6210
31 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze s 60 4898
32 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze s 59 5113
33 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 58 6010
34 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 57 4561
35 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 53 5423
36 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 47 4851
37 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 47 1715
38 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 46 4764
39 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 43 4463
40 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 41 4242
41 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 41 4165
42 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 38 3962
43 Glinka Krzysztof MOK GUIDO Zabrze m 38 3883
44 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 36 2601
45 Konstanty Bolesław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 35 2501
46 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 34 3479
47 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 34 3430
48 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 33 3376
49 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 33 3354
50 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 32 3352
51 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 31 3130
52 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s 30 0
53 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 29 2981
54 Zacher Jacek LWSM Knurów m 29 2343
55 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 27 2830
56 Skowron Dariusz LWSM Knurów m 27 2321
57 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 23 2384
58 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 22 2242
59 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 22 2228
60 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 22 2217
61 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 21 2283
62 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s 21 2150
63 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2062
64 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 20 2053
65 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 20 2040
66 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 20 2036
67 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 19 1945
68 Lipok Józef LWSM Knurów m 19 1902
69 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 19 1900
70 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 18 1835
71 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 18 1813
72 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 17 1745
73 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 16 1640
74 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 16 1620
75 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 14 1491
76 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 14 1414
77 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 14 1410
78 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 13 1382
79 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 12 1252
80 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 12 1238
81 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 11 1198