Polski Związek Skata
Okręgi

Opolski Związek Skata ( okręg Opole)

2-2022 GPO Opole

 

II Grand Prix Opolskiego Związku Skata  2022 – Korfantów
Gospodarz  zawodów: OZSkat Opole     w  dniu: 6.02.2022
  Sędzia – Paweł Kiszka Kierownictwo Paweł Kiszka
  Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko,  imię Klub suma   1  Seria 2  Seria 3  Seria
z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 3432 31 705 7 1330 12 1397 12
2 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 3375 30 1488 14 743 7 1144 9
3 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 3210 25 1157 9 836 8 1217 8
4 Wyszka Piotr Dziedzice 3158 29 1457 10 499 8 1202 11
5 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2921 28 757 9 1170 11 994 8
6 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 2910 30 646 8 898 11 1366 11
7 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom 2855 25 964 8 1098 9 793 8
8 Kandzia Lidia KOMAX Borki – Opole 2830 29 1080 9 1012 9 738 11
9 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 2829 31 828 8 944 11 1057 12
10 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 2803 27 1046 8 928 11 829 8
11 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2797 22 1086 10 836 6 875 6
12 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 2761 25 839 9 1014 6 908 10
13 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 2674 22 872 6 969 9 833 7
14 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 2643 20 1095 8 1048 9 500 3
15 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 2574 24 1026 10 633 6 915 8
16 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2552 25 800 9 867 8 885 8
17 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2544 33 696 8 1177 14 671 11
18 Mencler Jan LZS Kujawy 2533 21 975 8 893 6 665 7
19 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2524 22 937 9 1053 10 534 3
20 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 2515 28 722 8 742 10 1051 10
21 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2426 27 796 9 586 8 1044 10
22 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 2426 22 676 9 1220 8 530 5
23 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 2416 22 631 7 966 8 819 7
24 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 2404 26 901 9 596 6 907 11
25 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 2403 20 964 9 1059 9 380 2
26 Pisula Eugeniusz Tranzyt Małapanew Ozimek 2398 22 508 5 675 6 1215 11
27 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 2384 21 432 3 817 8 1135 10
28 Gruszka Alfons SwORNICA Opole – Czarnowąsy 2366 24 802 8 751 9 813 7
29 Więcek Jan MDK Kalety 2362 23 864 8 677 7 821 8
30 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2360 18 795 6 867 8 698 4
31 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 2359 30 519 7 882 13 958 10
32 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 2335 26 950 10 490 5 895 11
33 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 2331 25 684 8 953 8 694 9
34 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 2318 15 562 5 1256 7 500 3
35 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 2289 18 306 3 754 5 1229 10
36 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 2242 22 640 8 432 5 1170 9
37 Pluta Stanisław Tranzyt Małapanew Ozimek 2215 20 895 8 420 4 900 8
38 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 2199 22 576 7 764 8 859 7
39 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 2198 24 894 9 376 5 928 10
40 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 2192 25 809 7 736 8 647 10
41 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2165 17 478 5 587 5 1100 7
42 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 2131 18 712 5 755 7 664 6
43 Szklorz Roman KOMAX Borki – Opole 2126 20 714 7 544 7 868 6
44 Szulik Mirosław LKS Lyski 2091 23 944 9 580 5 567 9
45 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 2088 18 636 7 365 3 1087 8
46 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 2069 23 435 5 569 10 1065 8
47 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 2064 24 829 7 930 10 305 7
48 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 2060 22 693 8 1043 9 324 5
49 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2054 25 886 10 780 9 388 6
50 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 2052 24 966 10 458 7 628 7
51 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2045 23 335 5 1129 10 581 8
52 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 2021 20 915 8 729 7 377 5
53 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1993 18 266 2 955 9 772 7
54 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 1968 16 659 6 832 6 477 4
55 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1947 26 824 7 1049 12 74 7
56 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1939 20 587 6 740 9 612 5
57 Barysz Marcin LZS Kujawy 1925 23 581 9 953 10 391 4
58 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1905 21 551 6 787 8 567 7
59 Byczek Stanisław K.S.KAROLINKA Gogolin 1892 28 1011 12 435 8 446 8
60 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1850 14 684 5 500 5 666 4
61 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 1820 19 251 5 683 6 886 8
62 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 1809 19 400 6 856 5 553 8
63 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1799 17 692 7 402 3 705 7
64 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 1768 21 600 6 1286 12 -118 3
65 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 1712 17 739 8 836 7 137 2
66 Nowak Bernard LZS Kujawy 1709 16 845 7 237 4 627 5
67 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1698 17 540 6 292 3 866 8
68 Mitko Antoni K.S.KAROLINKA Gogolin 1635 15 805 6 489 5 341 4
69 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 1585 24 598 6 790 10 197 8
70 Kraka Marcin SKAT Kolonowskie 1554 18 693 8 477 7 384 3
71 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 1538 20 714 8 708 7 116 5
72 Grohs Paweł KSS Pawonków 1535 15 544 5 304 3 687 7
73 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1519 22 1023 10 -46 3 542 9
74 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1499 20 558 7 467 8 474 5
75 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 1495 22 -7 5 536 10 966 7
76 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 1456 16 609 4 490 6 357 6
77 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 1388 19 637 7 845 8 -94 4
78 Larysz Józef LZS Kujawy 1386 15 280 4 130 6 976 5
79 Daniel Patryk MDK Kalety 1283 13 569 6 94 1 620 6
80 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1262 13 234 2 624 7 404 4
81 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 1241 15 55 2 446 5 740 8
82 Respondek Jan KSS Pawonków 1217 17 407 8 608 5 202 4
83 Brynza Krystian LZS Kujawy 1149 18 -454 3 795 7 808 8
84 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 970 20 144 4 844 9 -18 7
85 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 947 10 118 3 461 5 368 2
86 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 929 13 573 5 266 5 90 3
87 Stein Gerhard Zielina 840 14 -76 4 384 5 532 5
88 Wanat Edward K.S.KAROLINKA Gogolin 801 10 161 2 97 3 543 5