Polski Związek Skata
Okręgi

Opolski Związek Skata ( okręg Opole)

MMiG Zawadzkie - II turniej

XXIV Mistrzostwa Miasta i Gminy Zawadzkie 2022
Turniej nr 2 Żędowice 24.07.2022
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria razem
1 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1398 1596 2994
2 Czornik Henryk Hutnik Miasteczko 1210 1692 2902
3 Czernikarz Andrzej Instalator 4 Asy Bytom 1518 1121 2639
4 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 1037 1504 2541
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 978 1386 2364
6 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1402 915 2317
7 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 1501 802 2303
8 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 1326 936 2262
9 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 742 1497 2239
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 870 1353 2223
11 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 1080 1140 2220
12 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1007 1044 2051
13 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 1231 787 2018
14 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1462 533 1995
15 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1347 591 1938
16 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 638 1240 1878
17 Bortel Henryk Andaluzja Piekary 1026 732 1758
18 Noga Leszek Instalator 4 Asy Bytom 816 904 1720
19 Macioszek Manfred Swibie 1044 676 1720
20 Sikora Henryk Instalator 4 Asy Bytom 572 1146 1718
21 Wikarek Damian Instalator 4 Asy Bytom 946 770 1716
22 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1119 596 1715
23 Barczyk Roman Andaluzja Piekary 817 881 1698
24 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 833 838 1671
25 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1026 632 1658
26 Respondek Jan KSS Pawonków 521 1077 1598
27 Nowak Jan  VICTORIA TRANZYT Chróścice 777 790 1567
28 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 747 780 1527
29 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 846 671 1517
30 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 392 1100 1492
31 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 363 1042 1405
32 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 561 785 1346
33 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 579 668 1247
34 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 823 420 1243
35 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 885 355 1240
36 Świerzy Henryk Kielcza 853 324 1177
37 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 642 500 1142
38 Kukuła Witold Termkom Łabedy Gliwice 381 678 1059
39 Warecki Bernard Andaluzja Piekary 164 411 575
40 Gulba Marcin Instalator 4 Asy Bytom -462 594 132
XXIV Mistrzostwa Miasta i Gminy Zawadzkie 2022
Klasyfikacja po 2 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il. tur. pkt aw/sp
1 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 5028 aw.12
2 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 2 4635 -
3 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 2 4507 aw.3
4 Czernikarz Andrzej Instalator 4 Asy Bytom 2 4483 aw.15
5 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 4477 aw.11
6 Czornik Henryk Hutnik Miasteczko 2 4475 aw.23
7 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 2 4264 aw.4
8 Nowak Jan  VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 3922 sp.4
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2 3901 sp.2
10 Barczyk Roman Andaluzja Piekary 2 3860 sp.2
11 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 2 3673 aw.9
12 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 2 3575 sp.7
13 Noga Leszek Instalator 4 Asy Bytom 2 3565 aw.5
14 Bortel Henryk Andaluzja Piekary 2 3501 aw.9
15 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 2 3476 aw.7
16 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 2 3470 aw.18
17 Kukuła Witold Termkom Łabedy Gliwice 2 3435 sp.14
18 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 2 3406 sp.1
19 Wikarek Damian Instalator 4 Asy Bytom 2 3383 aw.7
20 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 2 3369 sp.6
21 Świerzy Henryk Kielcza 2 3285 sp.11
22 Sikora Henryk Instalator 4 Asy Bytom 2 3277 aw.8
23 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 3258 sp.14
24 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 2 3174 sp.3
25 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2 3058 aw.6
26 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2 2987 aw.9
27 Respondek Jan KSS Pawonków 2 2985 aw.5
28 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 2 2980 sp.5
29 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 2639 sp.28
30 Warecki Bernard Andaluzja Piekary 2 2610 sp.18
31 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 1 2364 aw.5
32 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1 2317 aw.4
33 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1 2239 aw.3
34 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 2051 aw.2 
35 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 1 1995 aw.1 
36 Słociński Adam KSS Pawonków 1 1964 sp.21
37 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 1938 sp.1
38 Gulba Marcin Instalator 4 Asy Bytom 2 1857 sp.13
39 Macioszek Manfred Swibie 1 1720 sp.3
40 Maroń Teofil Instalator 4 Asy Bytom 1 1613 sp.13
41 Rybka Edward Krupski Młyn 1 1597 sp.13
42 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 1 1527 sp.4
43 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 1 1492 sp.8
44 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 1 1240 sp.8
45 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 1 1212 sp.12
Turniej nr 3 odbędzie się 31.07.2022 r. (niedziela) o godz.15.00
Firma Bronder w Żędowicach