Polski Związek Skata
Okręgi

Otwarte Mistrzostwa O/Śląsk-Południe

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Śląsk-Południe za 2019 rok
  Organizator i data: KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów  /  23.11.2019       
  Kierownik turnieju: Huwer Alojzy            
                 
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Razem seria I seria II
Punkty w Punkty w Punkty w
1 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 2 920 24 1 433 13 1 487 11
2 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 2 902 25 1 682 14 1 220 11
3 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 2 709 27 1 801 17 908 10
4 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 2 630 30 1 439 17 1 191 13
5 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 2 592 21 1 533 10 1 059 11
6 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce 2 572 22 1 478 13 1 094 9
7 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 2 563 22 1 359 12 1 204 10
8 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 2 501 28 1 712 16 789 12
9 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 2 495 25 1 111 12 1 384 13
10 Grela Alfred WISUS Żory 2 439 24 1 304 14 1 135 10
11 Gawron Bogdan ASY Żory 2 425 21 818 10 1 607 11
12 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 2 402 27 1 276 14 1 126 13
13 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 2 387 21 1 270 11 1 117 10
14 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 2 360 32 1 411 17 949 15
15 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 2 355 18 1 427 12 928 6
16 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 2 332 19 1 356 9 976 10
17 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 2 320 23 869 10 1 451 13
18 Gajda Monika FORTECA Świerklany 2 310 23 1 398 11 912 12
19 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 2 310 22 1 017 11 1 293 11
20 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 2 236 20 1 297 12 939 8
21 Uryga Lesław WOK Gołkowice 2 233 20 985 10 1 248 10
22 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 2 230 19 1 116 10 1 114 9
23 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 2 216 18 1 123 8 1 093 10
24 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 2 205 17 994 8 1 211 9
25 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 2 194 17 926 6 1 268 11
26 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 2 188 24 1 499 15 689 9
27 Grobelny Paweł niezrzeszony 2 177 16 1 451 10 726 6
28 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 2 170 25 941 11 1 229 14
29 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 2 121 17 357 4 1 764 13
30 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 2 107 19 834 8 1 273 11
31 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 2 091 20 882 7 1 209 13
32 Dunst Mirosław niezrzeszony 2 054 20 1 313 12 741 8
33 Wojaczek Antoni LKS Lyski 2 039 23 1 344 13 695 10
34 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 1 984 30 1 069 16 915 14
35 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 1 959 17 1 151 10 808 7
36 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 1 953 23 428 6 1 525 17
37 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 1 948 15 1 092 9 856 6
38 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 1 943 18 979 10 964 8
39 Niemiec Stanisław ASY Żory 1 931 16 837 7 1 094 9
40 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 1 902 15 1 039 8 863 7
41 Balcar Krystian WOKiR Połomia 1 866 24 683 10 1 183 14
42 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 1 864 17 1 288 11 576 6
43 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 1 835 20 273 6 1 562 14
44 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 1 793 18 982 9 811 9
45 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 1 782 21 1 305 15 477 6
46 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 1 769 19 1 168 12 601 7
47 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 1 756 18 920 8 836 10
48 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 1 753 16 862 7 891 9
49 Szulik Mirosław LKS Lyski 1 731 22 1 028 10 703 12
50 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 1 710 17 1 084 11 626 6
51 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 1 664 20 867 9 797 11
52 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 1 627 18 948 10 679 8
53 Pawera Henryk WOK Gołkowice 1 605 16 781 8 824 8
54 Gorol Marek WISUS Żory 1 446 16 591 6 855 10
55 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 1 434 15 543 8 891 7
56 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 1 428 16 862 10 566 6
57 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 1 402 11 683 4 719 7
58 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 1 394 17 595 10 799 7
59 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 1 303 15 749 9 554 6
60 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 1 289 13 520 6 769 7
61 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 1 286 18 831 11 455 7
62 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 1 217 19 504 10 713 9
63 Rzepiszczak Jan WOKiR Połomia 1 203 13 388 5 815 8
64 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 1 160 17 1 025 11 135 6
65 Polednik Jan niezrzeszony 1 034 17 507 6 527 11
66 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 973 11 490 8 483 3
67 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 913 11 230 4 683 7
68 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 902 16 651 9 251 7
69 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 836 15 206 6 630 9
70 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 815 14 125 3 690 11
71 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 744 13 104 5 640 8
72 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 659 19 823 10 -164 9