II 2020 Turniej Grand Prix O/Śląsk Płd. Puchar Rady Gminy Lyski
m-ce | Nazwisko i Imię | Klub - sekcja | Punkty GPO | Razem | seria I | seria II | |||||
Miejsce | Z gry | Razem | Punkty | w | Punkty | w | Punkty | w | |||
1 | Kopiec Marian | S.C. HERKULES Rydułtowy | 40 | 10 | 50 | 2 890 | 25 | 1 672 | 14 | 1 218 | 11 |
2 | Kostka Hubert | LKS Lyski | 35 | 10 | 45 | 2 887 | 25 | 1 413 | 12 | 1 474 | 13 |
3 | Stroiński Włodzimierz | S.C. STRAŻAK Głożyny | 30 | 10 | 40 | 2 715 | 24 | 1 504 | 12 | 1 211 | 12 |
4 | Juraszek Adam | S.C. STRAŻAK Głożyny | 28 | 10 | 38 | 2 704 | 23 | 1 498 | 12 | 1 206 | 11 |
5 | Knura Alojzy | EMERYT Kobyla | 28 | 10 | 38 | 2 615 | 19 | 1 389 | 10 | 1 226 | 9 |
6 | Drzymała Piotr | Krojc Krzyżanowice | 28 | 10 | 38 | 2 571 | 22 | 1 418 | 12 | 1 153 | 10 |
7 | Armatys Józef | TKKF Skat Racibórz | 26 | 10 | 36 | 2 543 | 25 | 1 076 | 11 | 1 467 | 14 |
8 | Grzyb Józef | ISKRA Rybnik | 26 | 8 | 34 | 2 467 | 23 | 1 327 | 13 | 1 140 | 10 |
9 | Skupiń Marek | Krojc Krzyżanowice | 26 | 8 | 34 | 2 464 | 22 | 1 172 | 11 | 1 292 | 11 |
10 | Cisek Edward | S.C. HERKULES Rydułtowy | 24 | 8 | 32 | 2 462 | 26 | 827 | 9 | 1 635 | 17 |
11 | Uryga Lesław | WOK Gołkowice | 24 | 8 | 32 | 2 344 | 20 | 1 119 | 11 | 1 225 | 9 |
12 | Polok Franciszek | FORTECA Świerklany | 24 | 8 | 32 | 2 312 | 28 | 1 434 | 15 | 878 | 13 |
13 | Gembalczyk Stanisław | FORTECA Świerklany | 22 | 8 | 30 | 2 277 | 25 | 892 | 10 | 1 385 | 15 |
14 | Ośliżlok Roman | FORTECA Świerklany | 22 | 8 | 30 | 2 204 | 20 | 1 029 | 9 | 1 175 | 11 |
15 | Pyrchała Zbigniew | KS NAPRZÓD Czyżowice | 22 | 8 | 30 | 2 197 | 19 | 1 129 | 9 | 1 068 | 10 |
16 | Hanusek Tomasz | LKS Górki Śląskie | 20 | 8 | 28 | 2 191 | 21 | 998 | 9 | 1 193 | 12 |
17 | Pielacz Marian | GKS DĄB Gaszowice | 20 | 8 | 28 | 2 187 | 22 | 875 | 9 | 1 312 | 13 |
18 | Wochnik Lucjan | GKS DĄB Gaszowice | 20 | 8 | 28 | 2 187 | 20 | 851 | 8 | 1 336 | 12 |
19 | Latocha Eugeniusz | S.C. STRAŻAK Głożyny | 18 | 8 | 26 | 2 141 | 18 | 721 | 6 | 1 420 | 12 |
20 | Cegiełka Józef | niezrzeszony | 18 | 8 | 26 | 2 129 | 22 | 1 265 | 12 | 864 | 10 |
21 | Wróblewski Wacław | S.C. HERKULES Rydułtowy | 18 | 8 | 26 | 2 033 | 23 | 654 | 8 | 1 379 | 15 |
22 | Wojaczek Klaudiusz | LKS Lyski | 16 | 6 | 22 | 1 985 | 21 | 762 | 9 | 1 223 | 12 |
23 | Paulus Ewald | SILESIA Rybnik | 16 | 6 | 22 | 1 969 | 26 | 406 | 8 | 1 563 | 18 |
24 | Porwoł Józef | TKKF Skat Racibórz | 16 | 6 | 22 | 1 968 | 17 | 1 225 | 9 | 743 | 8 |
25 | Maziarczyk Władysław | S.C. STRAŻAK Głożyny | 14 | 6 | 20 | 1 874 | 26 | 220 | 11 | 1 654 | 15 |
26 | Polednik Krystian | Krojc Krzyżanowice | 14 | 6 | 20 | 1 865 | 22 | 1 150 | 13 | 715 | 9 |
27 | Chlebik Ryszard | TKKF RELAKS Wodzisław | 14 | 6 | 20 | 1 836 | 18 | 982 | 11 | 854 | 7 |
28 | Wojaczek Antoni | LKS Lyski | 12 | 6 | 18 | 1 827 | 24 | 892 | 7 | 935 | 17 |
29 | Polednik Denis | Krojc Krzyżanowice | 12 | 6 | 18 | 1 817 | 17 | 938 | 8 | 879 | 9 |
30 | Bulak Ryszard | LKS Górki Śląskie | 12 | 6 | 18 | 1 805 | 15 | 1 408 | 11 | 397 | 4 |
31 | Lasota Wiesław | KS MARCEL Radlin | 10 | 6 | 16 | 1 785 | 14 | 1 209 | 10 | 576 | 4 |
32 | Mucha Bronisław | WOK Skrzyszów | 10 | 6 | 16 | 1 756 | 20 | 1 209 | 12 | 547 | 8 |
33 | Duda Wiesław | GKS DĄB Gaszowice | 10 | 6 | 16 | 1 743 | 19 | 1 038 | 12 | 705 | 7 |
34 | Przynicki Rajnard | LKS Górki Śląskie | 10 | 6 | 16 | 1 715 | 20 | 1 132 | 12 | 583 | 8 |
35 | Morawiec Jerzy | RELAKS Rzuchów | 10 | 6 | 16 | 1 680 | 19 | 755 | 9 | 925 | 10 |
36 | Kura Jan | TKKF Skat Racibórz | 10 | 6 | 16 | 1 667 | 19 | 526 | 10 | 1 141 | 9 |
37 | Granieczny Zygmunt | LKS Górki Śląskie | 10 | 6 | 16 | 1 665 | 15 | 1 143 | 11 | 522 | 4 |
38 | Gajda Bolesław | FORTECA Świerklany | 10 | 6 | 16 | 1 664 | 21 | 1 453 | 13 | 211 | 8 |
39 | Tokar Kazimierz | S.C. HERKULES Rydułtowy | 10 | 6 | 16 | 1 649 | 19 | 918 | 12 | 731 | 7 |
40 | Durczok Stanisław | WOK Skrzyszów | 10 | 6 | 16 | 1 577 | 23 | 333 | 10 | 1 244 | 13 |
41 | Grobelny Paweł | niezrzeszony | 10 | 6 | 16 | 1 562 | 9 | 878 | 6 | 684 | 3 |
42 | Bajer Ryszard | LKS Lyski | 10 | 6 | 16 | 1 532 | 12 | 674 | 6 | 858 | 6 |
43 | Kasparek Marian | LKS Górki Śląskie | 10 | 6 | 16 | 1 525 | 16 | 829 | 10 | 696 | 6 |
44 | Szewczyk Mirosław | LKS Lyski | 10 | 6 | 16 | 1 517 | 19 | 309 | 7 | 1 208 | 12 |
45 | Tomaszewski Bolesław | GKS DĄB Gaszowice | 10 | 4 | 14 | 1 494 | 18 | 1 021 | 10 | 473 | 8 |
46 | Żak Józef | KROJC Krzyżanowice | 10 | 4 | 14 | 1 484 | 17 | 255 | 6 | 1 229 | 11 |
47 | Balcar Krystian | WOKiR Połomia | 10 | 4 | 14 | 1 473 | 17 | 1 016 | 9 | 457 | 8 |
48 | Płaczek Ryszard | LKS Górki Śląskie | 10 | 4 | 14 | 1 456 | 17 | 544 | 8 | 912 | 9 |
49 | Burdzik Ireneusz | WOKiR Połomia | 10 | 4 | 14 | 1 448 | 15 | 434 | 6 | 1 014 | 9 |
50 | Machecki Piotr | CZARNI Krzyżkowice | 10 | 4 | 14 | 1 421 | 18 | 1 206 | 9 | 215 | 9 |
51 | Gomola Jan | TKKF RELAKS Wodzisław | 10 | 4 | 14 | 1 408 | 12 | 410 | 6 | 998 | 6 |
52 | Biernat Wiesław | GKS DĄB Gaszowice | 10 | 4 | 14 | 1 345 | 21 | 761 | 10 | 584 | 11 |
53 | Zdechlikiewicz Eugeniusz | KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. | 10 | 4 | 14 | 1 331 | 16 | 867 | 10 | 464 | 6 |
54 | Ratajczak Michał | S.C. HERKULES Rydułtowy | 10 | 4 | 14 | 1 311 | 13 | 539 | 7 | 772 | 6 |
55 | Chlebik Stefan | TKKF RELAKS Wodzisław | 10 | 4 | 14 | 1 221 | 19 | 825 | 11 | 396 | 8 |
56 | Sowa Ginter | EMERYT Kobyla | 10 | 4 | 14 | 1 176 | 11 | 662 | 7 | 514 | 4 |
57 | Kolano Ginter | TKKF RELAKS Wodzisław | 10 | 4 | 14 | 1 162 | 17 | 472 | 7 | 690 | 10 |
58 | Pawera Henryk | WOK Gołkowice | 10 | 4 | 14 | 1 162 | 15 | 574 | 7 | 588 | 8 |
59 | Szulik Mirosław | LKS Lyski | 10 | 4 | 14 | 1 129 | 14 | 342 | 6 | 787 | 8 |
60 | Szweigstil Andrzej | RELAKS Rzuchów | 10 | 4 | 14 | 1 106 | 14 | 311 | 5 | 795 | 9 |
61 | Fabisiak Kazimierz | SKS CZARNI Krzyżkowice | 10 | 4 | 14 | 1 067 | 10 | 717 | 7 | 350 | 3 |
62 | Wojtczyk Waldemar | KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. | 10 | 2 | 12 | 997 | 18 | 411 | 4 | 586 | 14 |
63 | Polednik Jan | niezrzeszony | 10 | 2 | 12 | 957 | 12 | 175 | 5 | 782 | 7 |
64 | Węglorz Bolesław | EMERYT Kobyla | 10 | 2 | 12 | 843 | 9 | 414 | 6 | 429 | 3 |