Polski Związek Skata
Okręgi

3-2022 GPO Śl-Pd

III Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Wójta Gminy Jejkowice

     
    Organizator i data:       LKS Lyski  /  18.03.2022r.    
    Kierownik turnieju:       Wojaczek Grzegorz      
    Sekretariat:       Cyran Eugeniusz        
    Sędzia:       Cyran Eugeniusz        
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty wygrane Punkty wygrane Punkty wygrane
1 Tchórz Henryk niezrzeszony 40 12 52 3 109 25 2 003 18 1 106 7
2 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 35 10 45 2 841 26 1 318 14 1 523 12
3 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 30 10 40 2 566 26 1 457 15 1 109 11
4 Szulik Grzegorz LKS Lyski 28 10 38 2 535 22 1 092 10 1 443 12
5 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 493 23 1 353 12 1 140 11
6 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 28 8 36 2 484 19 1 300 11 1 184 8
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 8 34 2 458 26 1 167 12 1 291 14
8 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 26 8 34 2 438 25 887 11 1 551 14
9 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 26 8 34 2 383 26 1 120 11 1 263 15
10 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 24 8 32 2 380 20 1 174 9 1 206 11
11 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 346 24 1 061 12 1 285 12
12 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 264 23 780 9 1 484 14
13 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 257 19 894 8 1 363 11
14 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 22 8 30 2 236 17 829 7 1 407 10
15 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 22 8 30 2 226 21 1 003 10 1 223 11
16 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 20 8 28 2 211 22 815 8 1 396 14
17 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 20 8 28 2 203 20 1 352 10 851 10
18 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 20 8 28 2 199 18 1 374 11 825 7
19 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 18 8 26 2 192 22 1 146 12 1 046 10
20 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 18 8 26 2 176 22 1 118 11 1 058 11
21 Wojaczek Antoni LKS Lyski 18 8 26 2 137 22 1 114 11 1 023 11
22 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 16 8 24 2 043 18 968 6 1 075 12
23 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 8 24 2 023 16 674 5 1 349 11
24 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 16 8 24 2 009 23 769 10 1 240 13
25 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 14 8 22 2 001 18 712 8 1 289 10
26 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 14 6 20 1 869 20 350 6 1 519 14
27 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 14 6 20 1 862 26 270 8 1 592 18
28 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 12 6 18 1 857 27 1 344 16 513 11
29 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 844 16 1 091 9 753 7
30 Sylwender Bogumił RKS FURKIDA Rybnik 12 6 18 1 842 15 1 062 8 780 7
31 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 823 22 840 11 983 11
32 Zacha Stefan RKS FURKIDA Rybnik 10 6 16 1 738 15 447 5 1 291 10
33 Młoczek Jan RKS FURKIDA Rybnik 10 6 16 1 716 17 614 8 1 102 9
34 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 687 25 1 067 14 620 11
35 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 10 6 16 1 685 17 1 545 13 140 4
36 Armatys Piotr niezrzeszony 10 6 16 1 643 18 834 9 809 9
37 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 6 16 1 630 14 976 7 654 7
38 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 602 15 860 9 742 6
39 Moch Ireneusz KRAJNA Złotów 10 6 16 1 588 19 1 298 13 290 6
40 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 585 17 661 9 924 8
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 569 17 726 9 843 8
42 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 521 15 499 5 1 022 10
43 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 4 14 1 430 20 895 12 535 8
44 Szatkowski Leszek KRAJNA Złotów 10 4 14 1 411 21 1 058 13 353 8
45 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 4 14 1 380 17 705 8 675 9
46 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 314 11 376 3 938 8
47 Grzenia Stanisław LKS Lyski 10 4 14 1 203 16 229 5 974 11
48 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 152 11 391 4 761 7
49 Hanusek Arnold LKS Górki Śl. 10 4 14 1 150 12 736 6 414 6
50 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 065 14 263 8 802 6
51 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 011 13 358 6 653 7
52 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów 10 2 12 513 10 54 4 459 6
53 Wochnik Lucjan LKS Lyski 10 0 10 145 6 179 4 -34 2