Polski Związek Skata
Okręgi

8-2022 GPO Śl-Pd

VIII Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej z okazji 75 lat GKS DĄB Gaszowice              
    Organizator i data:       GKS DĄB Gaszowice   /   11.06.2022r.
    Kierownik turnieju:       Pielacz Marian      
    Sekretariat:       Cyran Eugeniusz      
    Sędzia:       Cyran Eugeniusz      
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 40 10 50 2 977 27 1 406 11 1 571 16
2 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 35 10 45 2 891 25 1471 14 1420 11
3 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 30 10 40 2 698 21 1 584 13 1 114 8
4 Bura Michał KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 28 10 38 2 512 30 1 485 18 1 027 12
5 Wochnik Lucjan LKS Lyski 28 8 36 2 426 19 1 456 12 970 7
6 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 28 8 36 2 380 21 1439 14 941 7
7 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice 26 8 34 2 296 30 819 13 1 477 17
8 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 26 8 34 2 224 23 953 10 1 271 13
9 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 26 8 34 2 213 18 548 5 1 665 13
10 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 24 8 32 2 137 21 1 328 10 809 11
11 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 135 21 734 7 1 401 14
12 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 24 8 32 2 133 25 1 333 14 800 11
13 Młoczek Jan RKS FURKIDA Rybnik 22 8 30 2 084 19 1 425 12 659 7
14 Depta Gerhard niezrzeszony 22 8 30 2 022 21 1 054 11 968 10
15 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 22 8 30 2 009 24 1 151 11 858 13
16 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 20 6 26 1 955 22 1254 12 701 10
17 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 20 6 26 1 942 16 957 9 985 7
18 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 20 6 26 1 860 21 844 10 1016 11
19 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 857 23 605 10 1 252 13
20 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 18 6 24 1 830 18 953 10 877 8
21 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 18 6 24 1 826 13 932 8 894 5
22 Wojaczek Antoni LKS Lyski 16 6 22 1 825 23 530 9 1 295 14
23 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 16 6 22 1 813 20 936 11 877 9
24 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 16 6 22 1 794 18 992 10 802 8
25 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 14 6 20 1 793 21 681 11 1 112 10
26 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 772 19 466 6 1 306 13
27 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 14 6 20 1 711 15 844 7 867 8
28 Tchórz Henryk niezrzeszony 12 6 18 1 678 14 1 134 8 544 6
29 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 12 6 18 1 677 17 1 118 10 559 7
30 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 12 6 18 1 674 18 818 7 856 11
31 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 6 16 1 632 27 630 12 1 002 15
32 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 616 18 1214 10 402 8
33 Kucharski Stanisław niezrzeszony 10 6 16 1 615 17 817 8 798 9
34 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 587 19 434 4 1 153 15
35 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 534 13 642 7 892 6
36 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 529 20 696 8 833 12
37 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 6 16 1 528 17 915 11 613 6
38 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 524 14 1 081 9 443 5
39 Zacha Stefan RKS FURKIDA Rybnik 10 6 16 1 510 12 839 7 671 5
40 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1 463 14 1 062 8 401 6
41 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 4 14 1 432 20 528 10 904 10
42 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 343 10 928 7 415 3
43 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 329 18 460 6 869 12
44 Wojtyła Józef LKS Lyski 10 4 14 1 164 16 355 8 809 8
45 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 10 4 14 1 092 8 1 092 8 0 0
46 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 021 14 641 9 380 5
47 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 10 2 12 914 14 88 5 826 9
48 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 867 15 716 9 151 6
49 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 2 12 652 6 362 3 290 3