Polski Związek Skata
Okręgi

Puchar Prezesa Okręgu Śl-Pd po 6T

 Klasyfikacja ogólna Pucharów Prezesa OZ SKAT  Śląsk-Południe 2024 rok (po 6 turniejach)

Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 204 14 513 157 6 2 419
2 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 195 13 102 137 5 2 620
3 Armatys Józef LKS Górki Śl. 188 13 580 141 6 2 263
4 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 182 12 120 117 5 2 424
5 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 168 12 879 117 6 2 147
6 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 163 11 666 111 5 2 333
7 Sobik Klaudiusz LKS FORTECA Świerklany 154 11 072 133 5 2 214
8 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 146 11 518 122 6 1 920
9 Gawron Bogdan ASY WISUS ŻORY 144 10 403 122 5 2 081
10 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 142 11 684 110 6 1 947
11 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 142 10 697 114 6 1 783
12 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 142 10 654 105 5 2 131
13 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 140 11 743 125 6 1 957
14 Górecki Krzysztof ASY WISUS ŻORY 140 10 973 119 6 1 829
15 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 140 10 697 129 6 1 783
16 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 136 10 789 104 5 2 158
17 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 136 10 786 94 6 1 798
18 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 135 10 415 125 6 1 736
19 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 132 11 148 113 6 1 858
20 Taczała Krzysztof WOK Skrzyszów 132 10 909 116 6 1 818
21 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 128 10 189 116 6 1 698
22 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 126 10 877 107 6 1 813
23 Bogusławski Bogusław ASY WISUS ŻORY 124 9 661 123 5 1 932
24 Uryga Lesław WOK Skrzyszów 122 10 021 94 6 1 670
25 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 122 9 876 104 6 1 646
26 Szulik Mirosław LKS Lyski 116 9 067 101 5 1 813
27 Niemiec Stanisław ASY WISUS ŻORY 116 8 051 74 3 2 684
28 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 112 9 226 109 4 2 307
29 Tchórz Henryk niezrzeszony 112 9 091 93 5 1 818
30 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 102 8 560 79 5 1 712
31 Wochnik Lucjan LKS Lyski 96 8 532 86 5 1 706
32 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 96 7 058 81 4 1 765
33 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 94 8 490 76 6 1 415
34 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 94 8 152 70 5 1 630
35 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 94 7 426 68 4 1 857
36 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 92 6 893 69 4 1 723
37 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 91 6 130 71 3 2 043
38 Salamon Adam WOKiR Połomia 90 8 292 104 5 1 658
39 Stachurski Grzegorz WOK Skrzyszów 90 7 524 77 4 1 881
40 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 90 6 851 67 3 2 284
41 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 88 7 156 87 6 1 193
42 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 84 6 265 61 3 2 088
43 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 82 7 570 69 5 1 514
44 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 78 7 574 78 5 1 515
45 Wojaczek Antoni LKS Lyski 76 6 622 77 4 1 656
46 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 76 5 989 57 4 1 497
47 Kostka Hubert LKS Lyski 74 7 117 68 4 1 779
48 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 74 5 856 63 3 1 952
49 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 72 6 532 67 4 1 633
50 Broża Rudolf WOKiR Połomia 72 6 365 73 4 1 591
51 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 70 6 349 54 5 1 270
52 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 68 5 388 54 3 1 796
53 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 66 6 411 69 4 1 603
54 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 66 6 091 56 4 1 523
55 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 66 5 217 55 3 1 739
56 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 66 4 658 50 2 2 329
57 Wojtyła Józef LKS Lyski 64 5 661 55 3 1 887
58 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 62 4 590 41 2 2 295
59 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 56 4 176 67 4 1 044
60 Niewrzoł Arkadiusz LKS Lyski 52 4 210 43 2 2 105
61 Kura Jan TKKF Racibórz 50 4 610 64 3 1 537
62 Zacha Stefan RKS Rybnik Centrum 42 4 053 37 3 1 351
63 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 42 3 957 43 3 1 319
64 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 42 3 628 38 3 1 209
65 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 38 3 289 30 2 1 645
66 Bura Michał Krojc Krzyżanowice 38 2 520 27 1 2 520
67 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 38 2 507 22 1 2 507
68 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 36 2 397 19 1 2 397
69 Polednik Denis KS NAPRZÓD Czyżowice 36 2 391 22 1 2 391
70 Polednik Krystian KS NAPRZÓD Czyżowice 34 2 970 38 2 1 485
71 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 32 3 079 33 2 1 540
72 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 32 2 400 20 1 2 400
73 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 32 2 298 22 1 2 298
74 Kotyński Tadeusz SILESIA Rybnik 30 2 911 28 2 1 456
75 Wojtczyk Waldemar Krojc Krzyżanowice 30 2 759 28 2 1 380
76 Sylwender Bogumił RKS Rybnik Centrum 28 2 506 29 2 1 253
77 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 20 1904 24 1 1 904
78 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 20 1808 23 1 1 808
79 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 16 1692 20 1 1 692
80 Skupień Eugeniusz ASY WISUS ŻORY 16 1585 20 1 1 585
81 Faruga Jan TS Pszczyna 16 1576 20 1 1 576
82 Rostek Zdzisław RELAKS Rzuchów 16 1529 20 1 1 529
83 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy 14 1408 18 1 1 408
84 Thomas Antoni niezrzeszony 12 836 8 1 836
85 Pawela Grzegorz WOKiR Połomia 10 391 9 1 391

 

 Klasyfikacja ogólna Pucharów Prezesa OZ SKAT  Śląsk-Południe 2024 rok (po 5 turniejach)
Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 168 11 839 132 5 2 368
2 Armatys Józef LKS Górki Śl. 168 11 685 121 5 2 337
3 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 159 10 406 110 4 2 602
4 Sobik Klaudiusz LKS FORTECA Świerklany 154 11 072 133 5 2 214
5 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 144 9 337 91 4 2 334
6 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 140 10 735 99 5 2 147
7 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 136 10 789 104 5 2 158
8 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 130 9 827 104 5 1 965
9 Gawron Bogdan ASY WISUS ŻORY 130 9 219 101 4 2 305
10 Górecki Krzysztof ASY WISUS ŻORY 128 10 133 107 5 2 027
11 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 122 9 964 100 5 1 993
12 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 119 8 823 104 5 1 765
13 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 118 9 843 97 5 1 969
14 Taczała Krzysztof WOK Skrzyszów 118 9 581 99 5 1 916
15 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 118 8 818 85 4 2 205
16 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 116 8 615 92 5 1 723
17 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 114 9 563 87 5 1 913
18 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 112 8 650 99 5 1 730
19 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 110 8 251 81 4 2 063
20 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 108 9 060 89 5 1 812
21 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 108 8 560 77 5 1 712
22 Uryga Lesław WOK Skrzyszów 106 8 508 80 5 1 702
23 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 96 7 596 90 3 2 532
24 Szulik Mirosław LKS Lyski 94 7 165 79 4 1 791
25 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 92 7 646 84 5 1 529
26 Bogusławski Bogusław ASY WISUS ŻORY 92 7 384 100 4 1 846
27 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 91 6 130 71 3 2 043
28 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 90 7 776 102 5 1 555
29 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 86 6 982 63 4 1 746
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 84 6 356 61 3 2 119
31 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 84 6 265 61 3 2 088
32 Tchórz Henryk niezrzeszony 82 6 825 71 4 1 706
33 Wochnik Lucjan LKS Lyski 80 6 915 71 4 1 729
34 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 78 6 575 60 4 1 644
35 Niemiec Stanisław ASY WISUS ŻORY 78 5 272 50 2 2 636
36 Wojaczek Antoni LKS Lyski 76 6 622 77 4 1 656
37 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 76 5 989 57 4 1 497
38 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 74 6 635 59 5 1 327
39 Salamon Adam WOKiR Połomia 74 6 523 79 4 1 631
40 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 74 5 891 72 5 1 178
41 Stachurski Grzegorz WOK Skrzyszów 72 5 706 60 3 1 902
42 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 68 5 388 54 3 1 796
43 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 66 6 091 56 4 1 523
44 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 66 5 217 55 3 1 739
45 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 66 4 658 50 2 2 329
46 Wojtyła Józef LKS Lyski 64 5 661 55 3 1 887
47 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 64 4 745 46 2 2 373
48 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 62 5 946 63 4 1 487
49 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 58 5 514 49 4 1 379
50 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 58 5 496 46 4 1 374
51 Broża Rudolf WOKiR Połomia 58 4 872 55 3 1 624
52 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 56 4 683 44 3 1 561
53 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 56 4 342 46 3 1 447
54 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 56 4 176 67 4 1 044
55 Kostka Hubert LKS Lyski 52 5 151 49 3 1 717
56 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 52 4 678 48 3 1 559
57 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 50 4 682 52 3 1 561
58 Kura Jan TKKF Racibórz 50 4 610 64 3 1 537
59 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 48 3 792 42 2 1 896
60 Zacha Stefan RKS Rybnik Centrum 42 4 053 37 3 1 351
61 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 42 3 628 38 3 1 209
62 Bura Michał Krojc Krzyżanowice 38 2 520 27 1 2 520
63 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 38 2 507 22 1 2 507
64 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 36 2 397 19 1 2 397
65 Polednik Denis KS NAPRZÓD Czyżowice 36 2 391 22 1 2 391
66 Polednik Krystian KS NAPRZÓD Czyżowice 34 2 970 38 2 1 485
67 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 32 3 079 33 2 1 540
68 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 32 2 400 20 1 2 400
69 Kotyński Tadeusz SILESIA Rybnik 30 2 911 28 2 1 456
70 Wojtczyk Waldemar Krojc Krzyżanowice 30 2 759 28 2 1 380
71 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 28 2 536 27 2 1 268
72 Sylwender Bogumił RKS Rybnik Centrum 28 2 506 29 2 1 253
73 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 24 1 932 16 1 1 932
74 Niewrzoł Arkadiusz LKS Lyski 22 1 940 18 1 1 940
75 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 22 1 806 16 1 1 806
76 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 20 1 904 24 1 1 904
77 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 20 1808 23 1 1 808
78 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 16 1692 20 1 1 692
79 Skupień Eugeniusz ASY WISUS ŻORY 16 1585 20 1 1 585
80 Faruga Jan TS Pszczyna 16 1576 20 1 1 576
81 Rostek Zdzisław RELAKS Rzuchów 16 1529 20 1 1 529
82 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy 14 1408 18 1 1 408
83 Thomas Antoni niezrzeszony 12 836 8 1 836