Polski Związek Skata
Okręgi

GPO 2024 Śl-Pd po 14T

 Klasyfikacja ogólna GPO Śląsk-Południe 2024 rok (po 14 turniejach)

Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 430 29 527 334 13 2 271
2 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 413 31 024 314 14 2 216
3 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 400 28 403 285 14 2 029
4 Armatys Józef LKS Górki Śl. 372 26 143 269 12 2 179
5 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 360 24 675 268 10 2 468
6 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 359 24792 257 11 2 254
7 Górecki Krzysztof ASY WISUS ŻORY 352 26 360 297 14 1 883
8 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 344 26 904 261 14 1 922
9 Taczała Krzysztof WOK Skrzyszów 336 26 100 273 14 1 864
10 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 331 23 929 271 12 1 994
11 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 324 24 266 247 11 2 206
12 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 306 23722 206 13 1 825
13 Uryga Lesław WOK Skrzyszów 302 24 010 215 14 1 715
14 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 294 23188 242 12 1 932
15 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 290 22228 189 12 1 852
16 Sobik Klaudiusz LKS FORTECA Świerklany 288 20992 252 10 2 099
17 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 288 20 094 201 9 2 233
18 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 285 20710 274 13 1 593
19 Wochnik Lucjan LKS Lyski 284 22847 221 13 1 757
20 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 274 21 054 190 11 1 914
21 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 273 20 620 209 10 2 062
22 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 272 20 691 239 10 2 069
23 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 268 21 499 208 12 1 792
24 Tchórz Henryk niezrzeszony 268 21 439 239 13 1 649
25 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 256 21761 226 14 1 554
26 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 248 19 244 201 11 1 749
27 Kostka Hubert LKS Lyski 244 19300 189 11 1 755
28 Gawron Bogdan ASY WISUS ŻORY 242 17563 201 8 2 195
29 Broża Rudolf WOKiR Połomia 240 19929 235 12 1 661
30 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 240 19689 209 11 1 790
31 Szulik Mirosław LKS Lyski 234 18208 190 10 1 821
32 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 225 17 578 181 10 1 758
33 Salamon Adam WOKiR Połomia 220 17 232 190 9 1 915
34 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 220 15 707 158 9 1 745
35 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 208 18082 160 12 1 507
36 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 202 15616 157 8 1 952
37 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 199 14 103 155 7 2 015
38 Wojaczek Antoni LKS Lyski 198 16272 179 9 1 808
39 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 180 14 220 164 8 1 778
40 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 178 14461 134 8 1 808
41 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 176 14424 145 9 1 603
42 Bogusławski Bogusław ASY WISUS ŻORY 174 13749 182 8 1 719
43 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 164 13 136 138 7 1 877
44 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 162 13355 155 8 1 669
45 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 148 12706 129 7 1 815
46 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 140 11601 107 7 1 657
47 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 138 12893 133 8 1 612
48 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 136 12201 100 8 1 525
49 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 134 12 429 114 8 1 554
50 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 134 10 710 119 8 1 339
51 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 134 9 872 103 5 1 974
52 Polednik Krystian KS NAPRZÓD Czyżowice 132 10 712 115 6 1 785
53 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 130 10 604 104 6 1 767
54 Kura Jan TKKF Racibórz 122 10324 136 7 1 475
55 Stachurski Grzegorz WOK Skrzyszów 116 9665 96 5 1 933
56 Niemiec Stanisław ASY WISUS ŻORY 116 8051 74 3 2 684
57 Wojtyła Józef LKS Lyski 104 8903 93 6 1 484
58 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 102 8 931 84 6 1 489
59 Pudło Krzysztof RKS Rybnik Centrum 101 6 744 79 4 1 686
60 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 100 8623 124 7 1 232
61 Wojtczyk Waldemar Krojc Krzyżanowice 100 7 836 90 5 1 567
62 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy 96 7560 99 6 1 260
63 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 96 6 925 73 3 2 308
64 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 90 7 070 67 5 1 414
65 Niewrzoł Arkadiusz LKS Lyski 80 6 388 70 4 1 597
66 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 80 6 359 69 4 1 590
67 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 68 5516 58 3 1 839
68 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 62 4 590 41 2 2 295
69 Sylwender Bogumił RKS Rybnik Centrum 60 4907 60 4 1 227
70 Łogasz Roman ASY WISUS ŻORY 60 4353 42 2 2 177
71 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 58 5405 50 3 1 802
72 Zacha Stefan RKS Rybnik Centrum 56 5253 49 4 1 313
73 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 56 4 816 49 4 1 204
74 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 54 4161 50 2 2 081
75 Roter Eugeniusz BUK Rudy 52 3 844 33 1 3 844
76 Kotyński Tadeusz SILESIA Rybnik 46 4 621 42 3 1 540
77 Rostek Zdzisław RELAKS Rzuchów 46 4517 54 3 1 506
78 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 40 2 738 23 1 2 738
79 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 38 3 289 30 2 1 645
80 Jeszka Benedykt niezrzeszony 38 2 538 21 1 2 538
81 Bura Michał Krojc Krzyżanowice 38 2520 27 1 2 520
82 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 38 2507 22 1 2 507
83 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 36 3 568 43 2 1 784
84 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 36 2397 19 1 2 397
85 Polednik Denis KS NAPRZÓD Czyżowice 36 2 391 22 1 2 391
86 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 36 2275 20 1 2 275
87 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 32 3 079 33 2 1 540
88 Szymała Tomasz ASY WISUS ŻORY 32 2 458 25 1 2 458
89 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 32 2400 20 1 2 400
90 Roter Eugeniusz LKS BUK RUDY 32 2 098 21 1 2 098
91 Kroker Erwin niezrzeszony 30 2 355 31 2 1 178
92 Szczecina Michał Jedność Przyszowice 30 2141 32 1 2 141
93 Duda Wiesław niezrzeszony 30 2 008 19 1 2 008
94 Gawełczyk Bronisław RKS Rybnik Furkida 28 2 623 37 2 1 312
95 Grela Alfred ASY WISUS ŻORY 28 2 473 32 2 1 237
96 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 28 2310 28 2 1 155
97 Pyrchała Piotr KS NAPRZÓD Czyżowice 28 2 204 18 1 2 204
98 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 26 2 145 21 1 2 145
99 Porwoł Józef niezrzeszony 24 1500 12 1 1 500
100 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 20 1904 24 1 1 904
101 Płaczek Henryk niezrzeszony 18 1 564 16 1 1 564
102 Depta Gerhard LKS Górki Śl. 18 1488 15 1 1 488
103 Grzywacz Kazimierz S.C. CZARNI Gorzyce 16 1902 16 1 1 902
104 Lurka Andrzej RKS Rybnik Furkida 16 1805 20 1 1 805
105 Kubicki Leon niezrzeszony 16 1778 15 1 1 778
106 Grzenia Stanisław LKS Lyski 16 1591 17 1 1 591
107 Skupień Eugeniusz ASY WISUS ŻORY 16 1585 20 1 1 585
108 Faruga Jan TS Pszczyna 16 1576 20 1 1 576
109 Grzyb Józef RKS Rybnik Centrum 16 1553 17 1 1 553
110 Marusiak Marian LKS BUK RUDY 16 1546 18 1 1 546
111 Rusin Jan Guido Zabrze 16 1503 17 1 1 503
112 Mainka Henryk RELAKS Rzuchów 16 1439 18 1 1 439
113 Kruczek Jan niezrzeszony 14 1488 14 1 1 488
114 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 14 1439 17 1 1 439
115 Papkala Janusz Jedność Przyszowice 14 1309 14 1 1 309
116 Hanusek Arnold niezrzeszony 14 1304 11 1 1 304
117 Helis Paweł U WALKA Rybnik 14 1197 10 1 1 197
118 Konopka Adrian RELAKS Rzuchów 14 1011 15 1 1 011
119 Szulik Grzegorz LKS Górki Śl. 14 1005 12 1 1 005
120 Thomas Antoni niezrzeszony 12 836 8 1 836
121 Tokar Kazimierz LKS Lyski 12 726 6 1 726
122 Pawela Grzegorz WOKiR Połomia 10 391 9 1 391
123 Tokar Kazimierz LKS Lyski 12 726 6 1 726

 

 Klasyfikacja ogólna GPO Śląsk-Południe 2024 rok (po 13 turniejach)

Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 395 29 245 289 13 2 250
2 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 394 26 853 309 12 2 238
3 Armatys Józef LKS Górki Śl. 352 24 248 249 11 2 204
4 Górecki Krzysztof ASY WISUS ŻORY 340 25 520 285 13 1 963
5 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 338 23 030 240 12 1 919
6 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 324 24266 247 11 2 206
7 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 324 21 979 241 9 2 442
8 Taczała Krzysztof WOK Skrzyszów 322 24 772 256 13 1 906
9 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 321 22 009 231 10 2 201
10 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 316 24 760 243 13 1 905
11 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 315 22 337 250 11 2 031
12 Sobik Klaudiusz LKS FORTECA Świerklany 288 20992 252 10 2 099
13 Uryga Lesław WOK Skrzyszów 286 22 497 201 13 1 731
14 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 278 21496 189 12 1 791
15 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 274 20651 179 11 1 877
16 Wochnik Lucjan LKS Lyski 268 21230 206 12 1 769
17 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny 262 20 785 218 11 1 890
18 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 262 17988 180 8 2 249
19 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 256 19061 220 9 2 118
20 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 252 19 921 192 11 1 811
21 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 246 18 933 167 10 1 893
22 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 238 19 944 208 13 1 534
23 Tchórz Henryk niezrzeszony 238 19 173 217 12 1 598
24 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 235 17 789 247 12 1 482
25 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 232 17553 183 10 1 755
26 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 228 17 772 183 9 1 975
27 Gawron Bogdan ASY WISUS ŻORY 228 16379 180 7 2 340
28 Broża Rudolf WOKiR Połomia 226 18436 217 11 1 676
29 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 226 18384 193 10 1 838
30 Kostka Hubert LKS Lyski 222 17334 170 10 1 733
31 Szulik Mirosław LKS Lyski 212 16306 168 9 1 812
32 Salamon Adam WOKiR Połomia 204 15 463 165 8 1 933
33 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 202 15 616 157 8 1 952
34 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 199 14 103 155 7 2 015
35 Wojaczek Antoni LKS Lyski 198 16272 179 9 1 808
36 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 195 15348 161 9 1 705
37 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 188 16 227 143 11 1 475
38 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 184 13156 135 8 1 645
39 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 164 12 681 147 7 1 812
40 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 156 12570 126 8 1 571
41 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 150 12653 135 7 1 808
42 Bogusławski Bogusław ASY WISUS ŻORY 142 11472 159 7 1 639
43 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 140 11 718 110 7 1 674
44 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 138 11072 117 6 1 845
45 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 132 10977 112 6 1 830
46 Polednik Krystian KS NAPRZÓD Czyżowice 132 10712 115 6 1 785
47 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 130 10604 104 6 1 767
48 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 126 10180 91 6 1 697
49 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 124 11 348 92 7 1 621
50 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 122 11 265 118 7 1 609
51 Kura Jan TKKF Racibórz 122 10 324 136 7 1 475
52 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 120 9 445 104 7 1 349
53 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 110 10 373 94 7 1 482
54 Wojtyła Józef LKS Lyski 104 8903 93 6 1 484
55 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 102 8931 84 6 1 489
56 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 102 7574 81 4 1 894
57 Pudło Krzysztof RKS Rybnik Centrum 101 6744 79 4 1 686
58 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 100 8 623 124 7 1 232
59 Wojtczyk Waldemar Krojc Krzyżanowice 100 7 836 90 5 1 567
60 Stachurski Grzegorz WOK Skrzyszów 98 7847 79 4 1 962
61 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy 96 7 560 99 6 1 260
62 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 96 6925 73 3 2 308
63 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 90 7 070 67 5 1 414
64 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 80 6 359 69 4 1 590
65 Niemiec Stanisław ASY WISUS ŻORY 78 5 272 50 2 2 636
66 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 68 5 516 58 3 1 839
67 Sylwender Bogumił RKS Rybnik Centrum 60 4907 60 4 1 227
68 Łogasz Roman ASY WISUS ŻORY 60 4 353 42 2 2 177
69 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 58 5405 50 3 1 802
70 Zacha Stefan RKS Rybnik Centrum 56 5253 49 4 1 313
71 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 56 4816 49 4 1 204
72 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 54 4161 50 2 2 081
73 Roter Eugeniusz BUK Rudy 52 3 844 33 1 3 844
74 Niewrzoł Arkadiusz LKS Lyski 50 4118 45 3 1 373
75 Kotyński Tadeusz SILESIA Rybnik 46 4 621 42 3 1 540
76 Rostek Zdzisław RELAKS Rzuchów 46 4 517 54 3 1 506
77 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 40 2738 23 1 2 738
78 Jeszka Benedykt niezrzeszony 38 2 538 21 1 2 538
79 Bura Michał Krojc Krzyżanowice 38 2 520 27 1 2 520
80 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 38 2 507 22 1 2 507
81 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 36 3568 43 2 1 784
82 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 36 2579 23 1 2 579
83 Nogły Edward niezrzeszony 36 2 572 23 1 2 572
84 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 36 2397 19 1 2 397
85 Polednik Denis KS NAPRZÓD Czyżowice 36 2 391 22 1 2 391
86 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 36 2275 20 1 2 275
87 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 32 3 079 33 2 1 540
88 Szymała Tomasz ASY WISUS ŻORY 32 2 458 25 1 2 458
89 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 32 2400 20 1 2 400
90 Roter Eugeniusz LKS BUK RUDY 32 2 098 21 1 2 098
91 Kroker Erwin niezrzeszony 30 2 355 31 2 1 178
92 Szczecina Michał Jedność Przyszowice 30 2141 32 1 2 141
93 Duda Wiesław niezrzeszony 30 2 008 19 1 2 008
94 Gawełczyk Bronisław RKS Rybnik Furkida 28 2 623 37 2 1 312
95 Grela Alfred ASY WISUS ŻORY 28 2 473 32 2 1 237
96 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 28 2310 28 2 1 155
97 Pyrchała Piotr KS NAPRZÓD Czyżowice 28 2 204 18 1 2 204
98 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 26 2 145 21 1 2 145
99 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 24 1932 16 1 1 932
100 Porwoł Józef niezrzeszony 24 1500 12 1 1 500
101 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 22 1 806 16 1 1 806
102 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 20 1904 24 1 1 904
103 Płaczek Henryk niezrzeszony 18 1564 16 1 1 564
104 Depta Gerhard LKS Górki Śl. 18 1488 15 1 1 488
105 Grzywacz Kazimierz S.C. CZARNI Gorzyce 16 1902 16 1 1 902
106 Lurka Andrzej RKS Rybnik Furkida 16 1805 20 1 1 805
107 Kubicki Leon niezrzeszony 16 1778 15 1 1 778
108 Grzenia Stanisław LKS Lyski 16 1591 17 1 1 591
109 Skupień Eugeniusz ASY WISUS ŻORY 16 1585 20 1 1 585
110 Faruga Jan TS Pszczyna 16 1576 20 1 1 576
111 Grzyb Józef RKS Rybnik Centrum 16 1553 17 1 1 553
112 Marusiak Marian LKS BUK RUDY 16 1546 18 1 1 546
113 Rusin Jan Guido Zabrze 16 1503 17 1 1 503
114 Mainka Henryk RELAKS Rzuchów 16 1439 18 1 1 439
115 Kruczek Jan niezrzeszony 14 1488 14 1 1 488
116 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 14 1439 17 1 1 439
117 Papkala Janusz Jedność Przyszowice 14 1309 14 1 1 309
118 Hanusek Arnold niezrzeszony 14 1304 11 1 1 304
119 Helis Paweł U WALKA Rybnik 14 1197 10 1 1 197
120 Konopka Adrian RELAKS Rzuchów 14 1011 15 1 1 011
121 Szulik Grzegorz LKS Górki Śl. 14 1005 12 1 1 005
122 Thomas Antoni niezrzeszony 12 836 8 1 836
123 Tokar Kazimierz LKS Lyski 12 726 6 1 726