Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Tychów
Mistrzostwa Tychów i V Grand Prix Tychy Miasto 2023
|
Drużynowe Mistrzostwa Tychów 2023 |
1 |
Okręg Zabrze |
10415 |
2 |
OSP Lędziny |
9463 |
3 |
Gol Bar |
9350 |
4 |
Panda |
9172 |
5 |
Tęcza Tychy |
8316 |
6 |
Skat Bar |
7783 |
7 |
Suble Tychy |
7706 |
8 |
Sokół Wola 2 |
7306 |
9 |
K S Filip |
7297 |
10 |
Sokół Wola 1 |
7135 |
11 |
S K Kobiór |
6572 |
Indywidualne Mistrzostwa Tychów
lp |
Nazwisko Imię |
Klub / Sekcja |
s 1 |
s 2 |
s 3 |
suma |
1 |
Maciaszek Wiesław |
Okręg Zabrze |
1569 |
868 |
862 |
3299 |
2 |
Piecha Ireneusz |
OSP Lędziny |
964 |
1225 |
947 |
3136 |
3 |
Popiel Sebastian |
Okręg Zabrze |
1049 |
1067 |
954 |
3070 |
4 |
Stolorz Waldemar |
Gol Bar |
876 |
1052 |
1015 |
2943 |
5 |
Mordak Mariusz |
Skat Bar |
698 |
803 |
1079 |
2580 |
6 |
Koperwat |
|
828 |
790 |
951 |
2569 |
7 |
Goc Jan |
Panda |
1137 |
541 |
885 |
2563 |
8 |
Krawiec Wiesław |
Tęcza Tychy |
297 |
1375 |
878 |
2550 |
9 |
Kowalski Jerzy |
Gol Bar |
971 |
968 |
591 |
2530 |
10 |
Segeth Krzysztof |
OSP Lędziny |
675 |
1159 |
646 |
2480 |
11 |
Drab Mariusz |
Suble Tychy |
848 |
631 |
999 |
2478 |
12 |
Modrzik Marek |
OSP Lędziny |
842 |
813 |
821 |
2476 |
13 |
Bilgoń Jan |
K S Kobiór |
555 |
1226 |
670 |
2451 |
14 |
Skotnica Alojzy |
TS Pszczyna |
959 |
398 |
1019 |
2376 |
15 |
Faruga Jan |
TS Pszczyna |
638 |
817 |
903 |
2358 |
16 |
Rozmus Eugeniusz |
Sokół Wola 2 |
746 |
704 |
900 |
2350 |
17 |
Sykuła Marian |
Skat Bar |
764 |
906 |
673 |
2343 |
18 |
Ficek Roman |
Panda |
642 |
1036 |
612 |
2290 |
19 |
Kulesza Zdzisław |
Gol Bar |
645 |
896 |
747 |
2288 |
20 |
Sobczuk Artur |
Panda |
986 |
812 |
489 |
2287 |
21 |
Jędrzejczak Eugeniusz |
Okręg Zabrze |
726 |
892 |
668 |
2286 |
22 |
Olczak Agata |
Tęcza Tychy |
603 |
336 |
1224 |
2163 |
23 |
Kaczmarek Andrzej |
Tęcza Tychy |
565 |
754 |
812 |
2131 |
24 |
Urzędowski Adam |
K S Filip |
734 |
674 |
715 |
2123 |
25 |
Zielewski Ludwik |
Skat Bar |
707 |
1063 |
352 |
2122 |
26 |
Niewiadomski Roman |
Woszczyce |
441 |
979 |
700 |
2120 |
27 |
Lotawiec Marek |
Sokół Wola 1 |
626 |
907 |
561 |
2094 |
28 |
Klenczar Stanisław |
Sokół Wola 1 |
834 |
322 |
900 |
2056 |
29 |
Hernas Bogdan |
Leśna Bieruń |
260 |
781 |
1011 |
2052 |
30 |
Staniewski Krzysztof |
Suble Tychy |
694 |
547 |
808 |
2049 |
31 |
Brania Bogdan |
Panda |
803 |
871 |
358 |
2032 |
32 |
Kanik Aleksander |
Sokół Wola 2 |
901 |
692 |
426 |
2019 |
33 |
Falęcik Andrzej |
K S Filip |
717 |
516 |
776 |
2009 |
34 |
Łapa Krystian |
K S Kobiór |
757 |
987 |
183 |
1927 |
35 |
Seweryn Marek |
TS Pszczyna |
1072 |
638 |
68 |
1778 |
36 |
Maciaszek Leszek |
Okręg Zabrze |
417 |
787 |
556 |
1760 |
37 |
Janko Paweł |
Skat Bar |
545 |
421 |
787 |
1753 |
38 |
Obirek Zbigniew |
|
485 |
198 |
1063 |
1746 |
39 |
Woźniak Waldemar |
Suble Tychy |
659 |
736 |
316 |
1711 |
40 |
Borko Grzegorz |
K S Filip |
865 |
87 |
734 |
1686 |
41 |
Buczkowski Czesław |
Sokół Wola 2 |
499 |
862 |
270 |
1631 |
42 |
Brachman Andrzej |
Przyszowice |
419 |
561 |
637 |
1617 |
43 |
Tryjanowski Dawid |
N |
505 |
617 |
484 |
1606 |
44 |
Baran Krzysztof |
Gol Bar |
476 |
359 |
754 |
1589 |
45 |
Kubeczko Błażej |
Sokół Wola 1 |
619 |
477 |
435 |
1531 |
46 |
Standura Kazimierz |
Czułowianka |
64 |
470 |
963 |
1497 |
47 |
Grochowiec Jan |
K S Filip |
602 |
268 |
609 |
1479 |
48 |
Szopa Jerzy |
Tęcza Tychy |
604 |
362 |
506 |
1472 |
49 |
Molenda Andrzej |
Suble Tychy |
528 |
353 |
587 |
1468 |
50 |
Wójcik Stefan |
Sokół Wola 1 |
417 |
615 |
422 |
1454 |
51 |
Hozakowski Henryk |
Sokół Imielin |
296 |
691 |
463 |
1450 |
52 |
Łapa Henryk |
K S Kobiór |
600 |
738 |
110 |
1448 |
53 |
Segeth Lidia |
OSP Lędziny |
741 |
331 |
299 |
1371 |
54 |
Niesyto Marek |
Skat Bar |
999 |
520 |
-191 |
1328 |
55 |
Foryś Wacław |
Sokół Wola 2 |
166 |
463 |
677 |
1306 |
56 |
Harupa Marek |
S K Kobiór |
230 |
486 |
30 |
746 |
|
Kierownik zawodów Molenda Andrzej |
|
|
|
|
|
Sędzia Zielewski Ludwik |
|
|
|
|
|
|
Sekretariat Walter Bogusław |
|
|
|
|