Polski Związek Skata
Terminarz

IMP 2021 - kat. "Ogólna"

Indywidualne Mistrzostwa Polski za rok 2021 -  

pod patronatem Wójta Gminy Miedźna

   
Organizator PZSkat
   
Termin wstępny termin 12 i 13 03 2022  /sobota,niedziela/ godź. 9,00
   
Miejsce Hala Sportowa Gilowice  ul.Korfantego 38
   
Wpisowe 100 zł  w tym kaucja 20 zł /zwrot kaucji w 7 serii/
   
Kierownik Kołodziejczyk Krzysztof
   
Sędzia Cyran Eugeniusz 
   
zapisy według listy zakwalifikowanych  /potwierdzenie uczestnictwa
  obowiązkowe do dnia 06 03 2022 / + dzikie karty /wystawiają
  okręgi do dnia 06 03 2022 , po 5 na okręg/
   
  Dzwonić do : Cyran Eugeniusz   696 092 564
                    
Nagrody 100 % wpisowego + sponsorowane
   
Reguły gry 7 x 36 rozdań /I dzień wg.losowania, II dzień play off /

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski  za 2021
Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 12 i 13 03 2022
lp Nazwisko  Imię klub Potwierdzenie
1 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze  
2 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz  
3 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry  
4 Beczała Andrzej TS Pszczyna  
5 Berger Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice  
6 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze  
7 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice  
8 Blinda Grzegorz PZKS FENIKS Chorzów  
9 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry  
10 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory  
11 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory  
12 Brania Bogdan KS FILIP  
13 Bryła Krzysztof MDK Kalety  
14 Brząkalik Roman Skat Klub Woszczyce  
15 Buchalik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  
16 Bujnowski Radosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  
17 Capanda Paweł S.C. GOKiR Mszana  
18 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła  
19 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie  
20 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl.  
21 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie  
22 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny  
23 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny  
24 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
25 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice  
26 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny  
27 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G.  
28 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G.  
29 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice  
30 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice  
31 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry  
32 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
33 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów  
34 Feliks Marek OSP Lędziny  
35 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik  
36 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice  
37 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany  
38 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany  
39 Gajdzik Adam FERDYNAND MDK Bogucice  
40 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory  
41 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie  
42 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice  
43 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl.  
44 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław  
45 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów  
46 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory  
47 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl.  
48 Grzyb Józef ISKRA Rybnik  
49 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice  
50 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl.  
51 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór  
52 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin  
53 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl.  
54 Kalus Jerzy Skat Klub Woszczyce  
55 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl.  
56 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny  
57 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka  
58 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
59 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice  
60 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy  
61 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny  
62 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle  
63 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik  
64 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice  
65 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny  
66 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice  
67 Kubeczko Błażej Sokół Wola  
68 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice  
69 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  
70 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów  
71 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice  
72 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór  
73 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice  
74 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl.  
75 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
76 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin  
77 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów  
78 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
79 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom  
80 Maroński Jan KS CHSM Chorzów  
81 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
82 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice  
83 Michalski Dawid LKS Lyski  
84 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
85 Morkisz Eugeniusz LKS Miedźna  
86 Morkisz Janusz LKS Miedźna  
87 Mral Zdzisław LWSM Knurów  
88 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze  
89 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny  
90 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G.  
91 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom  
92 Noras Wiktor Sokół Wola  
93 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany  
94 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
95 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów  
96 Pawelec Mariusz S.C. GOKiR Mszana  
97 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory  
98 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice  
99 Paździor Tomasz CEZAB Piasek  
100 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór  
101 Piecha Ireneusz OSP Lędziny  
102 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry  
103 Piekorz Czesław UNIA Bieruń  
104 Piela Henryk KS CHSM Chorzów  
105 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice  
106 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice  
107 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice  
108 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice  
109 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
110 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice  
111 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik  
112 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
113 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice  
114 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl.  
115 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy  
116 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów  
117 Rozmus Stanisław Sokół Wola  
118 Rzemyk Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry  
119 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn  
120 Segeth Lidia UNIA Bieruń  
121 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom  
122 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
123 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
124 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz  
125 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom  
126 Stalmach Piotr LKS Miedźna  
127 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany  
128 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin  
129 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny  
130 Sweryd Marek TS Pszczyna  
131 Szafarz Roman TĘCZA Tychy  
132 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce  
133 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
134 Szczepaniak Wojciech KS CHSM Chorzów  
135 Szewczyk Mirosław LKS Lyski  
136 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice  
137 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory  
138 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze  
139 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle  
140 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom  
141 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
142 Zacha Stefan RKS Rybnik 20  
143 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl.  
144 Zielewski Ludwik U JANA Tychy  
145 Cybulski Zygmund GOKSiR Lipusz  
146 Kozieł Barbara KRAJNA Złotów  
147 Mikołajczyk Michał S.K. FAMILI Dziemiany  
148 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo  
149 Jędrzejczyk Jerzy GOKSiR Liniewo  
150 Radtke Henryk MOKSiR Puck  
151 Klofta Krystyna FALA Świekatowo  
152 Stolc Mirosław S.K. FAMILI Dziemiany  
153 Szczypior Stefan LIBOR Reda  
154 Glama Stanisław FALA Świekatowo  
       
  Rezerwowi    
       
  Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów  
  Pykosz Mariusz DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  
  Młoczek Jan ISKRA Rybnik  
  Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze  
       
Dzikie karty   OKRĘG
       
155     Katowice
156     Katowice
157     Katowice
158     Katowice
159     Katowice
       
160     Tychy
161     Tychy
162     Tychy
163     Tychy
164     Tychy
       
165     Rybnik
166     Rybnik
167     Rybnik
168     Rybnik
169     Rybnik
       
170     Zabrze
171     Zabrze
172     Zabrze
173     Zabrze
174     Zabrze
       
175     Opole
176     Opole
177     Opole
178     Opole
179     Opole
       
180     Śl.-Południe
181     Śl.-Południe
182     Śl.-Południe
183     Śl.-Południe
184     Śl.-Południe
       
185     Wlkp-Kuj-Pom.
186     Wlkp-Kuj-Pom.
187     Wlkp-Kuj-Pom.
188     Wlkp-Kuj-Pom.
189     Wlkp-Kuj-Pom.
       
190     Pom-Kasz.
191     Pom-Kasz.
192     Pom-Kasz.
193     PZSkat
194     Pom-Kasz.
       
195     TZSS Tychy
196     TZSS Tychy
197     TZSS Tychy
198     TZSS Tychy
199     TZSS Tychy
       
200     PZSkat
201     PZSkat
202     PZSkat
203     PZSkat
204     PZSkat
       
205     Sponsor
206     Sponsor
207     Sponsor
208     Sponsor

 


« powrót do listy