Polski Związek Skata
Terminarz

IMP 2021 - kat. "Ogólna"

Indywidualne Mistrzostwa Polski za rok 2021

pod patronatem Wójta Gminy Miedźna

   
Organizator PZSkat
   
Termin wstępny termin 22 i 23 01 2022  /sobota,niedziela/ godź. 9,00
   
Miejsce Hala Sportowa Gilowice  ul.Korfantego 38
   
Wpisowe 100 zł  w tym kaucja 20 zł /zwrot kaucji w 7 serii/
   
Kierownik Kołodziejczyk Krzysztof
   
Sędzia Cyran Eugeniusz 
   
zapisy według listy zakwalifikowanych  /potwierdzenie uczestnictwa
  obowiązkowe do dnia 30 11 2021 / + dzikie karty /wystawiają
  okręgi do dnia 30 11 2021 , po 5 na okręg/
   
  Dzwonić do : Cyran Eugeniusz   696 092 564
                    
Nagrody 100 % wpisowego + sponsorowane
   
Reguły gry 7 x 36 rozdań /I dzień wg.losowania, II dzień play off /

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski  2021
Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 11 i 12 12 2021
lp Nazwisko  Imię klub Potwierdzenie
1 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom  
2 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice  
3 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów  
4 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom  
5 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl.  
6 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice  
7 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G.  
8 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn  
9 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany  
10 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie  
11 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory  
12 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice  
13 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G.  
14 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry  
15 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie  
16 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice  
17 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
18 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
19 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G.  
20 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
21 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
22 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory  
23 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory  
24 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny  
25 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry  
26 Maroński Jan KS CHSM Chorzów  
27 Paździor Tomasz CEZAB Piasek  
28 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów  
29 Rozmus Stanisław Sokół Wola  
30 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie  
31 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry  
32 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny  
33 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła  
34 Rzemyk Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry  
35 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany  
36 Sweryd Marek TS Pszczyna  
37 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice  
38 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice  
39 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz  
40 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin  
41 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom  
42 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
43 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice  
44 Morkisz Eugeniusz LKS Miedźna  
45 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice  
46 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz  
47 Stalmach Piotr LKS Miedźna  
48 Beczała Andrzej TS Pszczyna  
49 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory  
50 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory  
51 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka  
52 Piela Henryk KS CHSM Chorzów  
53 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle  
54 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom  
55 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom  
56 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany  
57 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl.  
58 Gajdzik Adam FERDYNAND MDK Bogucice  
59 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
60 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
61 Blinda Grzegorz PZKS FENIKS Chorzów  
62 Szczepaniak Wojciech KS CHSM Chorzów  
63 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice  
64 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice  
65 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice  
66 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
67 Buchalik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  
68 Kubeczko Błażej Sokół Wola  
69 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice  
70 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle  
71 Bujnowski Radosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  
72 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  
73 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice  
74 Bryła Krzysztof MDK Kalety  
75 Michalski Dawid LKS Lyski  
76 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice  
77 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny  
78 Kalus Jerzy Skat Klub Woszczyce  
79 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór  
80 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
81 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin  
82 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze  
83 Brząkalik Roman Skat Klub Woszczyce  
84 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze  
85 Segeth Lidia UNIA Bieruń  
86 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice  
87 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice  
88 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice  
89 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice  
90 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze  
91 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
92 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny  
93 Piecha Ireneusz OSP Lędziny  
94 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin  
95 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny  
96 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl.  
97 Mral Zdzisław LWSM Knurów  
98 Brania Bogdan KS FILIP  
99 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice  
100 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny  
101 Szewczyk Mirosław LKS Lyski  
102 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl.  
103 Capanda Paweł S.C. GOKiR Mszana  
104 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów  
105 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny  
106 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice  
107 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny  
108 Pawelec Mariusz S.C. GOKiR Mszana  
109 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE  
110 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów  
111 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze  
112 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl.  
113 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór  
114 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry  
115 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów  
116 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl.  
117 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl.  
118 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl.  
119 Morkisz Janusz LKS Miedźna  
120 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice  
121 Berger Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice  
122 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl.  
123 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik  
124 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  
125 Zacha Stefan RKS Rybnik 20  
126 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce  
127 Zielewski Ludwik U JANA Tychy  
128 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy  
129 Paniczek Dariusz SK BARBARA Chorzów  
130 Grzyb Józef ISKRA Rybnik  
131 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik  
132 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl.  
133 Szafarz Roman TĘCZA Tychy  
134 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór  
135 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany  
136 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice  
137 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory  
138 Noras Wiktor Sokół Wola  
139 Feliks Marek OSP Lędziny  
140 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice  
141 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik  
142 Piekorz Czesław UNIA Bieruń  
143 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław  
144 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy  
145 Cybulski Zygmund GOKSiR Lipusz  
146 Kozieł Barbara KRAJNA Złotów  
147 Mikołajczyk Michał S.K. FAMILI Dziemiany  
148 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo  
149 Jędrzejczyk Jerzy GOKSiR Liniewo  
150 Radtke Henryk MOKSiR Puck  
151 Klofta Krystyna FALA Świekatowo  
152 Stolc Mirosław S.K. FAMILI Dziemiany  
153 Szczypior Stefan LIBOR Reda  
154 Glama Stanisław FALA Świekatowo  
       
  Rezerwowi    
  Młoczek Jan ISKRA Rybnik  
  Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów  
  Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski  
  Pykosz Mariusz DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ  

 


« powrót do listy