Polski Związek Skata
Grand Prix

Klasyfikacja Grand Prix Polski 2018

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. GP S U M A
razem z gry w
1 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 760 20541 221
2 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 754 19801 204
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 704 19091 206
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 650 19481 208
5 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 643 18875 183
6 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 626 19419 198
7 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 614 15357 144
8 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 593 17483 192
9 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 588 15469 150
10 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 585 14773 158
11 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 578 16836 167
12 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 568 17454 191
13 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 567 17343 175
14 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 563 18645 174
15 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 550 16562 187
16 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 547 17337 162
17 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 537 17615 169
18 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 518 18751 173
19 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 504 17166 181
20 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 503 15279 144
21 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 499 16798 166
22 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 497 17406 169
23 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 494 14586 166
24 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 491 14088 136
25 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 487 12130 114
26 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 476 15826 174
27 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 471 18331 168
28 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 471 14172 142
29 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 462 15623 220
30 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 461 16656 182
31 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 460 14072 135
32 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 455 15476 157
33 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 450 17247 180
34 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 445 13196 149
35 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 431 14000 138
36 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 430 13147 138
37 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 427 17438 165
38 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 424 16530 156
39 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 400 17686 170
40 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 398 15488 176
41 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 393 16891 187
42 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 393 13063 150
43 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 385 13816 145
44 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna s 5 379 10849 109
45 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 373 17694 180
46 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3 371 8663 78
47 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 366 14351 157
48 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 361 16024 175
49 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 357 12245 122
50 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 350 15051 153
51 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 346 15201 178
52 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 343 11414 125
53 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 340 15049 165
54 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 336 15333 137
55 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3 333 12798 133
56 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 331 13775 152
57 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 326 16260 176
58 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 326 8214 75
59 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 319 15276 177
60 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 313 12687 130
61 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 309 13465 142
62 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 306 11577 109
63 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3 304 14960 147
64 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 304 14161 150
65 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 303 12557 128
66 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 300 14068 173
67 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 298 11775 120
68 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 295 9885 99
69 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 293 15615 175
70 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 292 10377 102
71 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 290 12348 135
72 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 284 12384 152
73 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 281 10340 103
74 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10 277 15907 139
75 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 272 14431 151
76 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3 262 11119 115
77 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7 258 8358 77
78 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3 254 12180 121
79 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5 248 14942 159
80 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7 246 9204 113
81 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 4 245 12363 116
82 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 244 9097 87
83 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 235 13032 135
84 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 231 10741 115
85 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 224 7633 80
86 Więcek Jan MDK Kalety s 1 219 10672 108
87 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4 206 12303 111
88 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7 202 6095 61
89 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck s 9 194 4679 45
90 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5 187 11782 118
91 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 187 8897 101
92 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 181 11637 105
93 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 181 8731 94
94 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 173 12357 111
95 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 166 9047 91
96 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 164 9211 99
97 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 3 163 7153 70
98 Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz s 9 162 4038 40
99 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5 160 12324 145
100 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 158 8898 91
101 Knura Alojzy EMERYT Kobyla s 7 158 2776 23
102 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4 155 9928 101
103 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 155 8414 74
104 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 150 6094 56
105 Piekorz Czesław UNIA Bieruń s 2 145 7368 92
106 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 7 144 7420 70
107 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie s 5 144 2695 24
108 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2 139 11222 164
109 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1 138 9549 95
110 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1 135 8648 97
111 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 133 4156 42
112 Pawleta Jerzy SKAT KLUB Kobiór s 10 133 3186 34
113 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 132 10351 99
114 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 4 130 6818 75
115 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 126 6228 64
116 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 126 3868 37
117 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 123 5801 67
118 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 119 11989 106
119 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 111 7402 92
120 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s 7 110 3538 48
121 Lazar Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 2 110 3481 37
122 Szczypior Stefan LIBOR Reda s 9 100 3595 32
123 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów s 7 98 2453 23
124 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 96 4853 47
125 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 3 91 6316 59
126 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 2 90 5325 50
127 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 2 90 5296 51
128 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 90 4220 42
129 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń s 2 86 5262 59
130 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4 83 5869 49
131 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 4 82 7144 92
132 Kurzyp Henryk KS FILIP s 10 82 6182 68
133 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 81 2238 19
134 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 80 7148 115
135 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 5 76 6398 66
136 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 1 74 3930 39
137 Formela Alojzy LIBOR Reda s 9 71 3792 31
138 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 4 70 3576 30
139 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 69 4563 46
140 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 65 3347 25
141 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin s 7 65 2131 27
142 Lica Jan LIBOR Reda s 9 60 3592 40
143 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7 60 3565 39
144 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 56 3449 29
145 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 3 54 3367 43
146 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 50 3327 31
147 Jakimiec Tadeusz KS ŁABĘDY Gliwice s 4 48 3269 37
148 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5 47 2868 28
149 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo k-s 9 46 3239 37
150 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 46 3194 37
151 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 3 46 2194 24
152 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów s 4 44 3150 35
153 Woronecki Stefan WISUS Żory s 3 41 2777 34
154 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 40 3044 28
155 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice s 7 40 3032 32
156 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław s 7 40 2011 18
157 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 3 38 1965 18
158 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5 37 2839 32
159 Kohnke Henryk MOKSiR Puck s 9 36 2934 26
160 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5 34 4507 63
161 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4 34 2906 34
162 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck s 9 34 2896 29
163 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice s 5 34 1879 14
164 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 1 34 1862 21
165 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 32 2856 30
166 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4 32 2769 30
167 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 3 31 4689 46
168 Tabath Damian WISUS Żory s 3 31 2233 27
169 Sobik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 30 1797 17
170 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3 30 1769 18
171 Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany s 9 28 2756 29
172 Paszylk Marian MOKSiR Puck s 9 28 2715 26
173 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 28 1711 18
174 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla s 7 26 1698 13
175 Skóra Józef DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 26 1692 15
176 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice s 7 26 1679 18
177 Kufel Józef WISUS Żory s 3 26 1661 13
178 Jacek Ludwik LIBOR Reda s 9 25 2578 27
179 Myszewski Henryk MOKSiR Puck s 9 24 1600 12
180 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo s 9 22 2595 41
181 Wzgarda Wiesław KS CHSM Chorzów s 1 22 1560 17
182 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 1 20 1532 13
183 Szojer Ryszard DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 20 1514 16
184 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5 20 1508 21
185 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 20 1508 20
186 Rohda Zbigniew MOKSiR Puck s 9 19 2301 23
187 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 18 2440 26
188 Bortel Henryk SILESIA Tarnowskie Góry s 1 18 1491 17
189 Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo s 9 15 2367 36
190 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 3 12 1349 13
191 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 12 1344 12
192 Nowak Bernard LZS Kujawy s 5 12 1344 12
193 Boruta Kurt KS ŁABĘDY Gliwice s 4 11 1956 24
194 Sowa Ginter EMERYT Kobyla s 7 10 1263 10
195 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 8 1232 16
196 Kosznik Jan GOKSiR Liniewo s 9 7 1688 28
197 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1 6 1191 16
198 Grzesica Alojzy OSP Lędziny s 2 2 1026 10
199 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 1 2 1023 18
200 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 2 1023 14
201 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 1 952 14
202 Pietruszka Herbert ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5 1 940 11
203 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 7 1 847 9
204 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin s 7 1 845 12
205 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 1 823 11
206 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 5 1 775 12
207 Podkowik Robert WISUS Żory s 3 1 654 11