Polski Związek Skata
Grand Prix

I Turniej Grand Prix Polski 2020

Ogólna

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7 100 112 212 3333 28 1850 15 1483 13
2 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 99 106 205 3183 31 1570 15 1613 16
3 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 3 98 96 194 2934 27 1033 10 1901 17
4 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 97 94 191 2873 22 1560 11 1313 11
5 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 96 92 188 2804 30 1272 14 1532 16
6 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin m 5 95 92 187 2802 28 1148 11 1654 17
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 94 88 182 2743 29 977 14 1766 15
8 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 93 88 181 2730 25 953 11 1777 14
9 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 92 86 178 2698 27 1190 11 1508 16
10 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny m 2 91 86 177 2694 23 1152 9 1542 14
11 Buczkowski Czesław Sokół Wola s 2 90 86 176 2681 26 1540 16 1141 10
12 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4 89 86 175 2678 21 1080 10 1598 11
13 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 1 88 86 174 2667 27 1050 11 1617 16
14 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 1 87 86 173 2665 26 1383 16 1282 10
15 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 86 86 172 2662 29 1119 13 1543 16
16 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 85 86 171 2655 23 1438 13 1217 10
17 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 84 86 170 2653 26 1725 16 928 10
18 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 83 84 167 2643 27 1139 13 1504 14
19 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin m 5 82 84 166 2643 23 1325 13 1318 10
20 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 81 84 165 2641 24 1154 11 1487 13
21 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 80 84 164 2639 26 1453 16 1186 10
22 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 5 79 84 163 2617 23 1332 9 1285 14
23 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 2 78 84 162 2609 29 1056 14 1553 15
24 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 77 82 159 2599 24 1685 14 914 10
25 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 4 76 82 158 2591 23 1677 14 914 9
26 Wieczorek Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 75 82 157 2590 23 1330 11 1260 12
27 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 74 82 156 2579 28 1029 11 1550 17
28 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 73 82 155 2573 25 1133 12 1440 13
29 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 72 82 154 2565 22 1564 15 1001 7
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 71 82 153 2558 28 1691 15 867 13
31 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 70 80 150 2548 27 1616 14 932 13
32 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 69 80 149 2545 23 1301 13 1244 10
33 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 68 80 148 2543 30 807 11 1736 19
34 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 67 80 147 2536 20 929 8 1607 12
35 Szatkowski Leszek Krajna Złotów m 8 66 80 146 2523 29 1253 16 1270 13
36 Noras Wiktor Sokół Wola s 2 65 80 145 2521 28 1426 15 1095 13
37 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska m 2 64 80 144 2515 25 1124 14 1391 11
38 Bartas Piotr SK Wyry m 2 63 80 143 2512 24 1114 9 1398 15
39 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia s 5 62 80 142 2512 19 1395 11 1117 8
40 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 61 80 141 2504 23 942 9 1562 14
41 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 60 78 138 2495 24 1873 16 622 8
42 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 59 78 137 2483 29 1308 15 1175 14
43 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m 7 58 78 136 2482 25 982 9 1500 16
44 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 57 78 135 2479 24 770 10 1709 14
45 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 56 78 134 2476 21 1107 9 1369 12
46 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie s 5 55 78 133 2475 22 1229 13 1246 9
47 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3 54 78 132 2474 23 1210 11 1264 12
48 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j 7 53 76 129 2448 23 1088 9 1360 14
49 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy k 10 52 76 128 2441 20 1508 13 933 7
50 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 51 76 127 2439 21 622 5 1817 16
51 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 50 76 126 2435 23 1413 13 1022 10
52 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4 49 76 125 2424 23 1376 13 1048 10
53 Tetla Marian ASY WISUS Żory s 3 48 76 124 2420 24 856 9 1564 15
54 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 47 76 123 2405 23 1348 14 1057 9
55 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 3 46 76 122 2403 22 753 8 1650 14
56 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 2 45 74 119 2391 23 1160 13 1231 10
57 Sitko Leonardo Sokół Wola m 2 44 74 118 2382 13 1283 2 1099 11
58 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 43 74 117 2362 24 861 11 1501 13
59 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 42 74 116 2356 23 1565 12 791 11
60 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 41 74 115 2356 20 835 11 1521 9
61 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 4 40 74 114 2356 17 1590 10 766 7
62 Hadasik Waldemar GOL-BAR Tychy m 2 39 74 113 2351 22 1205 11 1146 11
63 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3 38 72 110 2343 25 1345 14 998 11
64 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 2 37 72 109 2342 20 1180 11 1162 9
65 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 2 36 72 108 2340 25 1100 11 1240 14
66 Molenda Andrzej Suble Tychy s 10 35 72 107 2322 20 1024 9 1298 11
67 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 34 72 106 2320 20 1258 12 1062 8
68 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 1 33 72 105 2319 27 1300 13 1019 14
69 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice m 5 32 72 104 2316 23 1837 16 479 7
70 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 31 72 103 2310 21 732 7 1578 14
71 Wszeborowski Dariusz KS CHSM Chorzów m 1 30 72 102 2305 19 1096 10 1209 9
72 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 29 70 99 2293 25 1294 13 999 12
73 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy m 10 28 70 98 2293 20 998 10 1295 10
74 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy s 2 27 70 97 2288 23 1570 14 718 9
75 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice m 5 26 70 96 2279 21 945 10 1334 11
76 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 3 25 70 95 2277 22 1003 10 1274 12
77 Kurzyp Henryk KS FILIP s 10 24 70 94 2275 21 1278 12 997 9
78 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1 23 70 93 2271 30 893 12 1378 18
79 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy m 2 22 70 92 2268 26 1171 13 1097 13
80 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 4 21 70 91 2262 19 915 9 1347 10
81 Noras Szymon OSP Lędziny m 2 20 70 90 2261 23 954 10 1307 13
82 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 19 70 89 2253 21 1180 11 1073 10
83 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1 18 70 88 2252 20 1393 13 859 7
84 Bąk Andrzej    brak w spisie     17 68 85 2245 19 690 6 1555 13
85 Błaszczyk Roman MDK BOLKO Łaziska G. m 2 16 68 84 2240 22 1000 9 1240 13
86 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 15 68 83 2239 24 1237 11 1002 13
87 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 14 68 82 2235 21 1380 12 855 9
88 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m 2 13 68 81 2220 22 1498 13 722 9
89 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 12 68 80 2217 26 552 10 1665 16
90 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 1 11 68 79 2212 18 946 9 1266 9
91 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 10 68 78 2209 16 1182 7 1027 9
92 Miarka Ludwig SK Wyry m 2 9 66 75 2195 23 808 12 1387 11
93 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s 2 8 66 74 2186 19 1056 8 1130 11
94 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3 7 66 73 2182 22 1406 15 776 7
95 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 6 66 72 2182 21 1522 15 660 6
96 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 5 66 71 2178 22 728 6 1450 16
97 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 3 4 66 70 2177 22 1133 11 1044 11
98 Klenczar Stanisław Sokół Wola m 2     70            
99 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2     70            
100 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2     70            
101 Beczała Andrzej TS Pszczyna s 2     70            
102 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki m 5 3 66 69 2175 19 1156 10 1019 9
103 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 2 66 68 2166 18 1494 12 672 6
104 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 1 66 67 2159 29 1382 16 777 13
105 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   66 66 2156 23 1032 11 1124 12
106 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   66 66 2151 18 880 8 1271 10
107 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 3   64 64 2145 25 1026 11 1119 14
108 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7   64 64 2142 21 1513 13 629 8
109 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4   64 64 2140 18 977 9 1163 9
110 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2   64 64 2138 22 1382 11 756 11
111 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m 1   64 64 2136 22 1098 11 1038 11
112 Feliks Marek OSP Lędziny m 2   64 64 2134 20 1020 8 1114 12
113 Zielewski Ludwik U JANA Tychy S 10   64 64 2123 19 1077 12 1046 7
114 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   64 64 2121 21 665 8 1456 13
115 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m 7   64 64 2117 18 1259 12 858 6
116 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 3   64 64 2116 18 1104 8 1012 10
117 Tabath Damian ASY WISUS Żory s 3   64 64 2103 20 983 9 1120 11
118 Duda Edward BUK Rudy m 3   62 62 2099 21 852 8 1247 13
119 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice m 5   62 62 2098 23 1321 14 777 9
120 Stawowy Bodgan Sokół Wola m 2   62 62 2096 19 762 7 1334 12
121 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1   62 62 2095 23 821 11 1274 12
122 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   62 62 2093 21 1099 11 994 10
123 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   62 62 2093 18 1016 9 1077 9
124 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   62 62 2093 16 885 8 1208 8
125 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   62 62 2078 26 1169 14 909 12
126 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4   62 62 2076 21 1045 13 1031 8
127 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4   62 62 2076 16 1039 6 1037 10
128 Staniewski Krzysztof Suble Tychy m 10   62 62 2066 21 782 10 1284 11
129 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   62 62 2062 23 675 10 1387 13
130 Sweryd  Marek TS Pszczyna m 2   60 60 2048 21 478 6 1570 15
131 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   60 60 2047 20 803 9 1244 11
132 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   60 60 2047 17 818 8 1229 9
133 Kowalski Jerzy GOL-BAR Tychy s 2   60 60 2045 16 1276 10 769 6
134 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek m 2   60 60 2042 20 885 10 1157 10
135 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4   60 60 2041 18 1023 8 1018 10
136 Niesyto Marek 2 Sokół Wola m 2   60 60 2039 20 978 10 1061 10
137 Kania Piotr SK Wyry m 2   60 60 2037 17 820 7 1217 10
138 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 3   60 60 2037 16 1092 7 945 9
139 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   60 60 2036 20 1057 10 979 10
140 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 5   60 60 2036 17 1259 10 777 7
141 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3   60 60 2033 21 1233 13 800 8
142 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   60 60 2031 22 1255 11 776 11
143 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin s 5   60 60 2030 19 594 7 1436 12
144 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1   60 60 2029 21 1108 12 921 9
145 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7   60 60 2028 18 946 7 1082 11
146 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie m 5   60 60 2026 21 988 9 1038 12
147 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m 7   60 60 2013 25 1389 15 624 10
148 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3   60 60 2012 26 1002 12 1010 14
149 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna m 5   60 60 2012 19 1072 10 940 9
150 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4   60 60 2003 24 1298 14 705 10
151 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze m 4   60 60 2000 24 976 12 1024 12
152 Kubica Grzegorz LEŚNA Bieruń m 2   58 58 1997 19 942 10 1055 9
153 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   58 58 1992 19 637 9 1355 10
154 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 3   58 58 1990 25 826 14 1164 11
155 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2   58 58 1988 17 1418 12 570 5
156 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   58 58 1981 21 1223 12 758 9
157 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   58 58 1978 17 842 7 1136 10
158 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m 7   58 58 1976 16 653 5 1323 11
159 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5   58 58 1974 16 1042 10 932 6
160 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1   58 58 1971 18 840 7 1131 11
161 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny m 2   58 58 1966 21 754 8 1212 13
162 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 3   58 58 1959 22 1593 13 366 9
163 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2   58 58 1958 20 1580 14 378 6
164 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2   58 58 1953 20 935 9 1018 11
165 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7   58 58 1953 14 1024 6 929 8
166 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3   56 56 1949 16 971 8 978 8
167 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4   56 56 1943 18 882 7 1061 11
168 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 10   56 56 1942 19 801 9 1141 10
169 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   56 56 1937 23 1317 13 620 10
170 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 3   56 56 1934 16 1131 8 803 8
171 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 3   56 56 1927 23 718 11 1209 12
172 Szulik Mirosław LKS Lyski m 7   56 56 1923 22 913 12 1010 10
173 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1   56 56 1915 21 753 9 1162 12
174 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   56 56 1912 25 1100 14 812 11
175 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 1   56 56 1910 23 919 12 991 11
176 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1   56 56 1908 22 749 10 1159 12
177 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia m 5   56 56 1907 19 1282 11 625 8
178 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   56 56 1902 21 889 10 1013 11
179 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1   54 54 1896 25 510 10 1386 15
180 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1   54 54 1894 17 912 9 982 8
181 Szeliga Stanisław GÓRNIK Wesoła m 1   54 54 1888 22 543 9 1345 13
182 Pykosz Mariusz DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   54 54 1885 20 785 8 1100 12
183 Strzyż Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1   54 54 1882 19 1045 11 837 8
184 Faruga Jan TS Pszczyna m 2   54 54 1876 17 1367 12 509 5
185 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   54 54 1872 24 1204 15 668 9
186 Burczyk Andrzej Gran Szamocin s 8   54 54 1872 16 705 6 1167 10
187 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. m 7   54 54 1870 17 484 3 1386 14
188 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 2   54 54 1867 18 1067 11 800 7
189 Hajduk Janusz BUK Rudy m 3   54 54 1867 13 880 7 987 6
190 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   54 54 1866 18 824 9 1042 9
191 Herman Paweł OSP Lędziny m 2   54 54 1864 25 897 7 967 18
192 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka s 2   54 54 1864 15 1084 8 780 7
193 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5   54 54 1862 22 966 11 896 11
194 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1   54 54 1860 18 1145 11 715 7
195 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   54 54 1859 19 1221 11 638 8
196 Omasta Roman KIBIC Studzionka m 2   54 54 1858 22 807 11 1051 11
197 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4   54 54 1857 15 1231 9 626 6
198 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   54 54 1855 20 948 9 907 11
199 Drob Henryk OSP Lędziny m 2   54 54 1852 17 973 8 879 9
200 Lurka Andrzej DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   54 54 1850 21 1281 12 569 9
201 Kompała Dariusz MDK Kalety m 1   52 52 1848 19 1040 10 808 9
202 Stefaniak Ryszard    brak w spisie       52 52 1835 14 1074 9 761 5
203 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   52 52 1822 17 717 8 1105 9
204 Pudełko Andrzej CEZAB Piasek m 2   52 52 1818 19 811 8 1007 11
205 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek m 2   52 52 1817 19 782 8 1035 11
206 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   52 52 1816 21 1022 12 794 9
207 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie s 5   52 52 1810 23 850 11 960 12
208 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   52 52 1807 19 974 11 833 8
209 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   50 50 1799 17 758 8 1041 9
210 Janosz Alojzy LEŚNA Bieruń m 2   50 50 1798 17 680 7 1118 10
211 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek m 2   50 50 1792 18 577 7 1215 11
212 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 3   50 50 1792 16 1232 11 560 5
213 Lotawiec Marek Sokół Wola m 2   50 50 1785 17 1107 9 678 8
214 Stolorz Waldemar GOL-BAR Tychy m 2   50 50 1783 29 1127 14 656 15
215 Piekorz Czesław UNIA Bieruń m 2   50 50 1778 14 1251 9 527 5
216 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 4   50 50 1776 17 1038 10 738 7
217 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1   50 50 1776 16 977 8 799 8
218 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 3   50 50 1768 17 830 7 938 10
219 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 4   50 50 1767 21 813 11 954 10
220 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów s 1   50 50 1756 22 825 12 931 10
221 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1   50 50 1751 23 776 11 975 12
222 Gawełczyk Bronisław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   50 50 1750 20 1066 10 684 10
223 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 3   48 48 1746 24 878 12 868 12
224 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5   48 48 1739 20 359 7 1380 13
225 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5   48 48 1734 23 862 10 872 13
226 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   48 48 1734 16 354 6 1380 10
227 Więcek Jan MDK Kalety s 1   48 48 1733 21 1167 12 566 9
228 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   48 48 1731 16 764 8 967 8
229 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   48 48 1729 22 840 10 889 12
230 Kubeczko Błażej Sokół Wola m 2   48 48 1724 20 835 8 889 12
231 Brania Bogdan KS FILIP m 10   48 48 1722 18 940 10 782 8
232 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   48 48 1708 27 616 12 1092 15
233 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10   48 48 1708 19 879 8 829 11
234 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   48 48 1705 17 984 11 721 6
235 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 3   48 48 1702 21 1427 12 275 9
236 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   48 48 1701 14 1061 7 640 7
237 Zyguła Krzysztof KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4   46 46 1699 16 623 7 1076 9
238 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 2   46 46 1690 15 1083 9 607 6
239 Czerwieński Jacek CEZAB Piasek m 2   46 46 1682 16 909 7 773 9
240 Swadźba Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 2   46 46 1680 18 1042 10 638 8
241 Kurczyk Zenon AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   46 46 1676 19 875 10 801 9
242 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   46 46 1675 18 707 10 968 8
243 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   46 46 1669 24 683 16 986 8
244 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   46 46 1668 17 696 9 972 8
245 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   46 46 1666 17 1240 13 426 4
246 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1   46 46 1664 15 800 7 864 8
247 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m 3   46 46 1662 14 842 7 820 7
248 Imach Marek NITRON Krupski Młyn m 5   44 44 1645 18 703 10 942 8
249 Tchórz Henryk    brak w spisie       44 44 1642 19 732 10 910 9
250 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 7   44 44 1638 20 648 10 990 10
251 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10   44 44 1625 17 1106 10 519 7
252 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. m 7   44 44 1620 16 234 4 1386 12
253 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 1   44 44 1612 20 623 9 989 11
254 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice s 7   44 44 1607 12 994 8 613 4
255 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń m 2   44 44 1606 16 1174 9 432 7
256 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1   44 44 1601 23 696 11 905 12
257 Szczepaniak Wojciech KS CHSM Chorzów m 1   44 44 1600 26 576 13 1024 13
258 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1   42 42 1597 17 948 8 649 9
259 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3   42 42 1590 19 995 11 595 8
260 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1   42 42 1590 19 856 10 734 9
261 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice m 5   42 42 1585 16 430 7 1155 9
262 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   42 42 1576 22 895 13 681 9
263 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 4   42 42 1576 14 962 8 614 6
264 Hajduk Zdzisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   42 42 1572 16 610 8 962 8
265 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1   42 42 1566 23 941 11 625 12
266 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10   42 42 1562 15 738 9 824 6
267 Janosz Emanuel Sokół Wola s 2   42 42 1562 13 840 7 722 6
268 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   42 42 1560 20 942 10 618 10
269 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   42 42 1560 15 626 7 934 8
270 Łogasz Roman ASY WISUS Żory m 3   42 42 1559 17 878 8 681 9
271 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m 2   40 40 1546 19 995 10 551 9
272 Morkisz Janusz LKS Miedźna m 2   40 40 1534 16 756 6 778 10
273 Foryś Wacław Sokół Wola m 2   40 40 1531 16 933 10 598 6
274 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2   40 40 1518 21 901 11 617 10
275 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   40 40 1516 20 796 10 720 10
276 Brinner Henryk MIŚ Mysłowice s 1   38 38 1491 20 1286 12 205 8
277 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola m 2   38 38 1491 15 422 6 1069 9
278 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7   38 38 1478 12 876 5 602 7
279 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   38 38 1474 19 1057 11 417 8
280 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   38 38 1473 13 683 5 790 8
281 Mendrok Stefan KIBIC Studzionka s 2   38 38 1470 15 621 7 849 8
282 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce m 2   38 38 1467 16 634 5 833 11
283 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   38 38 1463 17 720 8 743 9
284 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 3   38 38 1463 16 788 10 675 6
285 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   38 38 1457 15 547 7 910 8
286 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1   38 38 1455 23 1199 13 256 10
287 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   38 38 1453 16 413 6 1040 10
288 Matląg Dariusz DĄBKI Mościska m 2   38 38 1452 16 421 6 1031 10
289 Zieliński Jacek OSP Lędziny m 2   38 38 1451 17 782 8 669 9
290 Wieczorek Andrzej 2 STAL Chełm Śl. m 2   36 36 1449 17 659 9 790 8
291 Moch Ireneusz Krajna Złotów m 8   36 36 1448 20 462 7 986 13
292 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   36 36 1448 16 280 5 1168 11
293 Juszczak Czesław KS CHSM Chorzów m 1   36 36 1444 19 986 11 458 8
294 Mazur Ludwik    brak w spisie       36 36 1443 12 595 3 848 9
295 Stalmach Piotr LKS Miedźna m 2   36 36 1438 19 948 11 490 8
296 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów m 2   36 36 1434 17 1020 9 414 8
297 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   36 36 1430 15 695 8 735 7
298 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3   36 36 1427 18 673 10 754 8
299 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5   36 36 1423 17 1115 11 308 6
300 Rupacz Jerzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4   36 36 1420 13 638 5 782 8
301 Szyszka Grzegorz KS CHSM Chorzów m 1   36 36 1414 15 699 9 715 6
302 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   36 36 1412 12 567 5 845 7
303 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7   36 36 1405 11 552 5 853 6
304 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar m 2   36 36 1401 20 795 9 606 11
305 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   34 34 1399 20 697 11 702 9
306 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 4   34 34 1384 19 277 9 1107 10
307 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1   34 34 1382 15 598 8 784 7
308 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7   34 34 1372 15 1003 9 369 6
309 Drzyzga Janusz OSP Lędziny m 2   34 34 1363 13 831 7 532 6
310 Kukuła Bogdan 4 KORONY MDK Szopienice m 1   32 32 1348 16 861 9 487 7
311 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5   32 32 1348 15 742 8 606 7
312 Brand Roman LZS Ligota Dolna m 5   32 32 1347 10 688 6 659 4
313 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 3   32 32 1340 16 972 11 368 5
314 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 3   32 32 1338 12 730 7 608 5
315 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1   32 32 1335 16 -67 5 1402 11
316 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn m 5   32 32 1316 18 755 9 561 9
317 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1312 15 866 8 446 7
318 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   32 32 1308 15 688 7 620 8
319 Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze m 4   32 32 1304 9 856 7 448 2
320 Modrzik Marek OSP Lędziny m 2   30 30 1287 12 901 7 386 5
321 Segeth Lidia UNIA Bieruń k 2   30 30 1284 22 766 12 518 10
322 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4   30 30 1284 17 1042 10 242 7
323 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3   30 30 1278 16 602 6 676 10
324 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. s 2   30 30 1275 13 779 8 496 5
325 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   30 30 1269 11 730 7 539 4
326 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7   30 30 1256 15 336 8 920 7
327 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1   30 30 1252 20 699 12 553 8
328 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   28 28 1240 16 632 6 608 10
329 Pogorzałek Rudolf    brak w spisie       28 28 1218 19 1101 11 117 8
330 Olszewski Michał KS FILIP s 10   28 28 1212 11 394 7 818 4
331 Wierzawicki Jerzy LZS Ligota Dolna s 5   28 28 1210 12 297 4 913 8
332 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4   28 28 1200 18 207 7 993 11
333 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   28 28 1200 17 395 8 805 9
334 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7   26 26 1185 14 666 8 519 6
335 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   26 26 1184 19 462 10 722 9
336 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 5   26 26 1181 14 416 7 765 7
337 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m 1   26 26 1181 10 473 6 708 4
338 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3   26 26 1172 21 942 10 230 11
339 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3   26 26 1161 15 360 8 801 7
340 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   26 26 1150 97 351 87 799 10
341 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   24 24 1146 16 539 6 607 10
342 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   24 24 1142 16 718 9 424 7
343 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5   24 24 1131 11 648 5 483 6
344 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia s 5   24 24 1129 11 530 5 599 6
345 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   24 24 1118 14 703 8 415 6
346 Kloc Stanisław    brak w spisie       24 24 1113 12 539 6 574 6
347 Kowalczyk Józef INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4   24 24 1110 12 1075 9 35 3
348 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice s 5   24 24 1109 16 652 8 457 8
349 Siemaszko Henryk Gran Szamocin m 8   23 23 1099 18 921 10 178 8
350 Wybrańczyk Alojzy Sokół Wola m 2   23 23 1084 9 510 4 574 5
351 Żołneczko Franciszek DĄBKI Mościska j 2   23 23 1072 7 334 3 738 4
352 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 7   22 22 1045 13 1311 11 -266 2
353 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   22 22 1033 19 1015 11 18 8
354 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   22 22 1031 24 429 11 602 13
355 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 1   22 22 1018 17 1122 8 -104 9
356 Jończyk Franciszek KOMAX OPOLE - Borki s 5   22 22 1007 11 494 6 513 5
357 Graboń Krzysztof LEŚNA Bieruń m 2   21 21 960 15 299 7 661 8
358 Niesyto Grzegorz OSP Lędziny j 2   21 21 950 16 448 9 502 7
359 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1   21 21 949 15 318 6 631 9
360 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna m 5   21 21 944 8 142 4 802 4
361 Lukasek Janusz MIFAMA Mikołów s 2   21 21 943 11 345 5 598 6
362 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   21 21 933 11 120 3 813 8
363 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 3   21 21 921 14 -9 7 930 7
364 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 3   21 21 919 15 381 8 538 7
365 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   21 21 880 16 708 8 172 8
366 Przyłucki Arkadiusz SOKÓŁ Imielin m 1   21 21 861 17 640 8 221 9
367 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice m 5   21 21 843 15 631 9 212 6
368 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   21 21 689 13 738 8 -49 5
369 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4   21 21 676 14 544 6 132 8
370 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1   21 21 676 8 614 6 62 2
371 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 4   21 21 618 9 1146 9 -528 0
372 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   21 21 567 8 86 2 481 6
373 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1   21 21 535 15 417 8 118 7
374 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice m 3   21 21 533 14 97 6 436 8
375 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   21 21 492 13 58 5 434 8
376 Gogol Jan TS Pszczyna m 2   21 21 481 12 212 7 269 5
377 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1   21 21 394 11 108 4 286 7
378 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 3   21 21 344 20 696 12 -352 8
379 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4   21 21 189 11 139 7 50 4