Polski Związek Skata
Grand Prix

IX Turniej Grand Prix Polski 2018

Ogólna

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2 100 84 184 3137 24 1580 13 1557 11
2 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 99 80 179 3018 28 2024 18 994 10
3 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 98 78 176 2966 30 1704 15 1262 15
4 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7 97 74 171 2874 25 1301 13 1573 12
5 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 96 72 168 2842 27 1165 12 1677 15
6 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3 95 72 167 2817 25 1328 13 1489 12
7 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 94 70 164 2782 24 1409 12 1373 12
8 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 93 70 163 2755 26 1175 11 1580 15
9 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 92 70 162 2750 23 1784 15 966 8
10 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 91 68 159 2713 25 1268 11 1445 14
11 Jakubowski Marcin CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 90 68 158 2709 25 1304 12 1405 13
12 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 89 66 155 2678 25 1576 13 1102 12
13 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1 88 66 154 2674 25 1338 14 1336 11
14 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 87 66 153 2669 26 1360 15 1309 11
15 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 86 66 152 2661 26 1443 14 1218 12
16 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 85 66 151 2659 24 891 10 1768 14
17 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 84 64 148 2632 22 1317 10 1315 12
18 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 83 64 147 2628 23 1611 13 1017 10
19 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 82 64 146 2611 29 1046 13 1565 16
20 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 3 81 64 145 2610 21 1097 9 1513 12
21 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 80 64 144 2606 21 1086 9 1520 12
22 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 79 64 143 2600 27 1567 15 1033 12
23 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 78 62 140 2564 23 1366 11 1198 12
24 Brania Bogdan KS FILIP m 10 77 60 137 2539 20 1231 12 1308 8
25 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 76 60 136 2537 22 1606 13 931 9
26 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 7 75 60 135 2529 25 1268 13 1261 12
27 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 74 60 134 2525 25 1117 11 1408 14
28 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5 73 60 133 2521 21 1240 11 1281 10
29 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 72 60 132 2520 21 1381 12 1139 9
30 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 71 60 131 2516 19 1369 8 1147 11
31 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 70 60 130 2505 23 1210 10 1295 13
32 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3 69 58 127 2499 20 1453 11 1046 9
33 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 68 58 126 2493 20 1348 10 1145 10
34 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 67 58 125 2485 23 1282 12 1203 11
35 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 3 66 56 122 2444 22 1162 12 1282 10
36 Łapuszek Marcin SK Wyry m 2 65 56 121 2422 25 893 9 1529 16
37 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3 64 56 120 2419 20 1111 9 1308 11
38 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 63 56 119 2414 24 681 7 1733 17
39 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 62 56 118 2407 21 1031 10 1376 11
40 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 61 56 117 2404 24 1283 10 1121 14
41 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 60 54 114 2388 28 936 14 1452 14
42 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 59 54 113 2368 20 1433 11 935 9
43 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 58 54 112 2365 29 902 13 1463 16
44 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 57 54 111 2365 21 651 7 1714 14
45 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 7 56 54 110 2365 20 983 8 1382 12
46 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 55 54 109 2360 22 1128 11 1232 11
47 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 54 54 108 2358 20 1061 9 1297 11
48 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów m 8 53 54 107 2350 22 1088 11 1262 11
49 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 52 52 104 2338 15 729 4 1609 11
50 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 51 52 103 2331 24 1187 13 1144 11
51 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 50 52 102 2330 24 1590 15 740 9
52 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10 49 52 101 2315 22 1417 14 898 8
53 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 48 52 100 2309 21 1056 10 1253 11
54 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 47 50 97 2296 27 881 12 1415 15
55 Hadasik Waldemar GOL-BAR Tychy m 2 46 50 96 2295 23 1190 13 1105 10
56 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 45 50 95 2290 23 1138 12 1152 11
57 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 44 50 94 2288 26 595 7 1693 19
58 Sweryd  Marek TS Pszczyna m 2 43 50 93 2285 22 1227 13 1058 9
59 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 42 50 92 2284 24 1426 13 858 11
60 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 41 50 91 2282 23 1432 13 850 10
61 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 40 50 90 2270 26 1103 14 1167 12
62 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 39 50 89 2269 20 1447 13 822 7
63 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 1 38 50 88 2254 23 1658 17 596 6
64 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 37 48 85 2246 19 931 8 1315 11
65 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 4 36 48 84 2238 20 1257 10 981 10
66 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice m 3 35 48 83 2223 26 1098 13 1125 13
67 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 34 48 82 2200 22 807 9 1393 13
68 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2 33 46 79 2197 24 1462 15 735 9
69 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 32 46 78 2195 23 1056 11 1139 12
70 Sylwender Bogumił  KS POLONIA Niewiadom m 7 31 46 77 2193 20 893 8 1300 12
71 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 30 46 76 2192 20 686 8 1506 12
72 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 29 46 75 2189 24 1001 12 1188 12
73 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 28 46 74 2182 23 1495 12 687 11
74 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 27 46 73 2181 21 968 10 1213 11
75 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 26 46 72 2165 28 1141 14 1024 14
76 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 25 46 71 2154 25 780 12 1374 13
77 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 24 46 70 2150 22 1095 14 1055 8
78 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 23 44 67 2148 25 609 10 1539 15
79 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m 3 22 44 66 2147 20 1082 10 1065 10
80 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin s 7 21 44 65 2131 27 1092 14 1039 13
81 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 20 44 64 2128 21 1138 11 990 10
82 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice m 5 19 44 63 2125 21 1483 14 642 7
83 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 18 44 62 2124 16 938 7 1186 9
84 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3 17 44 61 2122 22 908 11 1214 11
85 Limański Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 16 44 60 2120 18 593 6 1527 12
86 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 15 44 59 2118 19 947 8 1171 11
87 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 14 44 58 2114 20 970 9 1144 11
88 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 3 13 44 57 2105 20 1296 12 809 8
89 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski m 5 12 44 56 2104 19 705 6 1399 13
90 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 11 42 53 2083 24 1029 12 1054 12
91 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 10 42 52 2081 17 1044 7 1037 10
92 Kopacz Wiesław ASY Żory m 3 9 42 51 2076 20 1349 13 727 7
93 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 8 42 50 2075 20 820 9 1255 11
94 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice m 5 7 42 49 2073 14 1128 7 945 7
95 Grodoń Joachim ASY Żory m 3 6 42 48 2058 17 928 6 1130 11
96 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 5 42 47 2057 16 845 6 1212 10
97 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 4 42 46 2050 23 1025 13 1025 10
98 Boryś Dariusz WISUS Żory m 3 3 40 43 2045 24 969 11 1076 13
99 Grela Alfred WISUS Żory m 3 2 40 42 2035 21 1099 11 936 10
100 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 1 40 41 2035 20 1106 9 929 11
101 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7   40 40 2029 19 710 6 1319 13
102 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   40 40 2026 16 715 8 1311 8
103 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4   40 40 2024 16 1131 9 893 7
104 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice m 5   40 40 2020 25 1124 15 896 10
105 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4   38 38 1994 23 882 11 1112 12
106 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   38 38 1992 18 1052 9 940 9
107 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 3   38 38 1991 27 1438 15 553 12
108 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1   38 38 1989 15 1329 10 660 5
109 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   38 38 1986 19 1487 12 499 7
110 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1   38 38 1978 26 164 8 1814 18
111 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 3   38 38 1978 20 834 9 1144 11
112 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 3   38 38 1965 18 1118 9 847 9
113 Faruga Jan TS Pszczyna m 2   38 38 1964 18 1186 8 778 10
114 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7   38 38 1963 21 960 11 1003 10
115 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3   38 38 1955 20 1109 9 846 11
116 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. m 1   38 38 1953 20 822 10 1131 10
117 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1   36 36 1945 17 1099 9 846 8
118 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1   36 36 1935 24 1077 11 858 13
119 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7   36 36 1934 23 1216 12 718 11
120 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5   36 36 1929 21 935 13 994 8
121 Matusik Grzegorz    brak w spisie       36 36 1927 23 1003 10 924 13
122 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   36 36 1926 20 1301 14 625 6
123 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2   36 36 1924 21 800 9 1124 12
124 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   36 36 1905 17 702 7 1203 10
125 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   36 36 1901 20 432 8 1469 12
126 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz s 7   34 34 1895 17 1181 9 714 8
127 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10   34 34 1879 17 1348 12 531 5
128 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny k 2   34 34 1877 16 806 6 1071 10
129 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   34 34 1876 21 1262 13 614 8
130 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   34 34 1874 19 875 10 999 9
131 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10   34 34 1866 25 1252 13 614 12
132 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3   34 34 1863 17 1501 11 362 6
133 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8   34 34 1862 17 1071 9 791 8
134 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3   34 34 1861 22 766 10 1095 12
135 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1   34 34 1859 20 958 11 901 9
136 Kubeczko Błażej SOKÓŁ Wola m 2   34 34 1857 21 1073 11 784 10
137 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2   34 34 1853 22 547 9 1306 13
138 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   32 32 1848 22 1644 15 204 7
139 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1840 24 1390 14 450 10
140 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   32 32 1833 23 425 9 1408 14
141 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2   32 32 1831 19 765 8 1066 11
142 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10   32 32 1824 17 554 5 1270 12
143 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   32 32 1821 16 828 8 993 8
144 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna m 5   32 32 1820 21 728 8 1092 13
145 Śliż Bogusław ASY Żory s 3   32 32 1819 20 750 9 1069 11
146 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1814 20 960 10 854 10
147 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   32 32 1806 20 1264 12 542 8
148 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 5   32 32 1806 17 592 6 1214 11
149 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy m 7   32 32 1804 20 872 11 932 9
150 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   30 30 1797 19 1311 10 486 9
151 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7   30 30 1795 16 940 8 855 8
152 Gawron Bogdan ASY Żory s 3   30 30 1792 23 607 11 1185 12
153 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   30 30 1783 13 939 8 844 5
154 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1   30 30 1776 23 631 9 1145 14
155 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3   30 30 1769 18 793 10 976 8
156 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   30 30 1758 20 1111 12 647 8
157 Szulik Mirosław LKS Lyski m 7   30 30 1751 21 583 9 1168 12
158 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4   28 28 1749 17 769 6 980 11
159 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   28 28 1747 19 889 10 858 9
160 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2   28 28 1728 22 749 8 979 14
161 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 2   28 28 1723 17 832 7 891 10
162 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 5   28 28 1720 17 1398 12 322 5
163 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   28 28 1719 18 762 8 957 10
164 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7   28 28 1704 14 952 10 752 4
165 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna m 5   26 26 1697 15 907 11 790 4
166 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   26 26 1693 17 670 7 1023 10
167 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5   26 26 1688 24 758 10 930 14
168 Tchórz Henryk    brak w spisie       26 26 1679 25 1012 13 667 12
169 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2   26 26 1675 22 1005 11 670 11
170 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   26 26 1660 15 514 4 1146 11
171 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1   26 26 1657 14 930 7 727 7
172 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3   24 24 1645 19 1195 11 450 8
173 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 4   24 24 1632 17 1247 11 385 6
174 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   24 24 1626 29 1001 14 625 15
175 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 3   24 24 1623 17 989 10 634 7
176 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   24 24 1621 17 718 9 903 8
177 Andrejczyk Artur MDK POŁUDNIE Katowice m 1   24 24 1620 12 852 7 768 5
178 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   24 24 1618 16 658 7 960 9
179 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   24 24 1600 20 1296 12 304 8
180 Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów m 8   24 24 1600 18 999 12 601 6
181 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4   22 22 1592 15 967 10 625 5
182 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1   22 22 1591 19 740 8 851 11
183 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4   22 22 1590 15 942 7 648 8
184 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   22 22 1580 18 1136 10 444 8
185 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska m 2   22 22 1573 14 1013 9 560 5
186 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2   22 22 1572 17 899 9 673 8
187 Bajer Ryszard LKS Lyski m 7   22 22 1569 12 746 6 823 6
188 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 1   20 20 1549 15 705 8 844 7
189 Załęcki Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice m 3   20 20 1546 14 561 6 985 8
190 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3   20 20 1532 20 980 11 552 9
191 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 4   20 20 1523 15 363 4 1160 11
192 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy k 10   20 20 1520 17 928 11 592 6
193 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3   20 20 1520 16 861 8 659 8
194 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 4   20 20 1509 14 748 7 761 7
195 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   18 18 1488 19 549 6 939 13
196 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1   18 18 1477 18 712 9 765 9
197 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 4   18 18 1466 14 927 9 539 5
198 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1   18 18 1459 18 839 8 620 10
199 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 2   18 18 1454 17 618 9 836 8
200 Mral Zdzisław LWSM Knurów m 4   16 16 1445 19 795 12 650 7
201 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10   16 16 1443 14 849 8 594 6
202 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4   16 16 1441 15 418 4 1023 11
203 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10   16 16 1434 19 584 9 850 10
204 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10   16 16 1427 15 997 9 430 6
205 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy m 2   16 16 1423 21 853 12 570 9
206 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m 7   16 16 1418 17 1047 9 371 8
207 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   16 16 1414 24 626 12 788 12
208 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 4   16 16 1413 13 961 8 452 5
209 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1   16 16 1407 22 821 11 586 11
210 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1   16 16 1402 17 417 8 985 9
211 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła m 1   14 14 1394 16 625 9 769 7
212 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   14 14 1386 17 526 6 860 11
213 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7   14 14 1381 20 343 7 1038 13
214 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 4   14 14 1379 18 837 10 542 8
215 Olczak Agata TĘCZA Tychy k 10   14 14 1362 15 509 8 853 7
216 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1   12 12 1344 13 862 9 482 4
217 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   12 12 1341 11 312 4 1029 7
218 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7   12 12 1337 17 807 8 530 9
219 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 3   12 12 1329 21 778 11 551 10
220 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 1   12 12 1325 16 727 10 598 6
221 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   12 12 1310 17 185 7 1125 10
222 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   12 12 1304 13 615 6 689 7
223 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 3   10 10 1293 20 976 12 317 8
224 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4   10 10 1293 15 986 9 307 6
225 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7   10 10 1289 18 747 10 542 8
226 Tuczykont Henryk    brak w spisie       10 10 1263 11 843 6 420 5
227 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola m 2   10 10 1260 17 606 9 654 8
228 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   8 8 1217 14 409 7 808 7
229 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   8 8 1210 21 418 9 792 12
230 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3   8 8 1210 12 698 6 512 6
231 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4   8 8 1208 15 226 6 982 9
232 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   8 8 1203 15 769 9 434 6
233 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   6 6 1199 13 585 6 614 7
234 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   6 6 1185 18 630 10 555 8
235 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7   6 6 1181 16 801 10 380 6
236 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5   6 6 1181 15 563 7 618 8
237 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   6 6 1162 18 319 7 843 11
238 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   6 6 1153 17 179 7 974 10
239 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2   6 6 1151 17 770 11 381 6
240 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7   4 4 1139 21 120 9 1019 12
241 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5   4 4 1137 11 644 7 493 4
242 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   4 4 1132 14 937 8 195 6
243 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 3   3 3 1096 17 328 8 768 9
244 Dziewior Andrzej DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   3 3 1093 13 777 7 316 6
245 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1   3 3 1084 12 822 9 262 3
246 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3   3 3 1066 16 770 9 296 7
247 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   3 3 1064 10 293 3 771 7
248 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   2 2 1046 19 15 6 1031 13
249 Brola Henryk LWSM Knurów m 4   2 2 1036 17 206 8 830 9
250 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1   2 2 1029 12 415 5 614 7
251 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   1 1 978 12 196 5 782 7
252 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3   1 1 977 10 142 3 835 7
253 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   1 1 965 14 605 6 360 8
254 Segeth Lidia UNIA Bieruń k 2   1 1 965 14 739 7 226 7
255 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3   1 1 892 11 48 5 844 6
256 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1   1 1 888 11 355 5 533 6
257 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 7   1 1 845 11 952 8 -107 3
258 Kania Piotr SK Wyry m 2   1 1 832 14 971 9 -139 5
259 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1   1 1 827 19 205 8 622 11
260 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5   1 1 816 12 207 4 609 8
261 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s 7   1 1 706 16 451 6 255 10
262 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2   1 1 704 17 662 10 42 7
263 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5   1 1 677 8 584 5 93 3
264 Habelok Gabriela OSP Lędziny k 2   1 1 503 9 190 5 313 4
265 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3   0 70 0 0 0 0 0 0
266 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3   0 70 0 0 0 0 0 0
267 Pażdzior Henryk WISUS Żory m 3   0 70 0 0 0 0 0 0