Polski Związek Skata
Okręgi

Opolski Związek Skata ( okręg Opole)

6-2022 GPO Opole

  Sędzia: Paweł Kiszka Kierownictwo   Krzysztof Rother  
      Sekretariat:   Tadeusz Witkowski  
M-ce Nazwisko,  imię Klub S U M A   1  Seria   2  Seria   3  Seria  
       Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 3596 32 944 9 1502 13 1150 10
2 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 3062 30 784 10 1060 10 1218 10
3 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 3027 27 1317 11 882 7 828 9
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3002 27 1029 10 914 7 1059 10
5 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 2922 24 808 5 902 9 1212 10
6 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 2826 26 1084 11 1470 12 272 3
7 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 2802 24 557 6 1206 8 1039 10
8 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 2682 24 568 8 944 8 1170 8
9 Tadeusz Maciej Krajna Złotów 2668 24 583 5 1285 11 800 8
10 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2648 27 1180 11 954 8 514 8
11 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2616 27 807 8 634 10 1175 9
12 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 2584 25 1340 14 356 4 888 7
13 Urbańczyk Ewald KS KUŹNIA Zawadzkie 2469 22 814 7 867 8 788 7
14 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2465 25 858 8 778 10 829 7
15 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 2303 25 622 8 767 6 914 11
16 Brynza Krystian LZS Kujawy 2259 24 763 8 1136 11 360 5
17 Kaźmierowski Stanisław Krajna Złotów 2255 23 844 8 832 9 579 6
18 Dzierzawa Jozef – Paul SWORNICA Opole – Czarnowąsy 2227 23 800 9 408 5 1019 9
19 Hyla Henryk Biedrzychowice 2213 18 725 6 854 5 634 7
20 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 2192 32 1265 15 748 9 179 8
21 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 2186 23 347 4 1022 10 817 9
22 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 2172 26 771 8 1006 12 395 6
23 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 2163 22 748 7 690 9 725 6
24 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 2154 22 888 8 915 9 351 5
25 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2103 24 969 10 558 7 576 7
26 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2078 20 823 8 885 7 370 5
27 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 2075 20 704 7 706 4 665 9
28 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2066 21 895 8 537 6 634 7
29 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 2058 23 979 10 918 10 161 3
30 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 2045 15 717 5 462 4 866 6
31 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 2038 19 442 4 568 5 1028 10
32 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2032 31 1053 14 581 7 398 10
33 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 2026 24 604 7 836 9 586 8
34 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1995 17 472 6 652 4 871 7
35 Barysz Marcin LZS Kujawy 1959 18 828 7 373 4 758 7
36 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 1959 23 853 7 526 8 580 8
37 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1868 22 610 6 667 8 591 8
38 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 1855 18 509 5 595 7 751 6
39 Reck  Karol Łubniany 1836 14 590 4 642 5 604 5
40 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 1835 22 802 8 375 8 658 6
41 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1832 16 435 4 1085 8 312 4
42 Kandzia Lidia KOMAX OPOLE - Borki 1750 23 636 8 412 8 702 7
43 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1719 14 625 5 702 6 392 3
44 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 1694 23 478 8 813 9 403 6
45 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 1647 24 220 8 711 10 716 6
46 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1592 15 138 2 622 7 832 6
47 PIątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1583 16 667 6 644 5 272 5
48 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1505 15 117 3 490 4 898 8
49 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1415 14 344 2 545 5 526 7
50 Mitko Antoni K.S.KAROLINKA Gogolin 1409 13 702 6 161 4 546 3
51 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 1401 15 580 6 550 7 271 2
52 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1305 20 431 6 416 9 458 5
53 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1303 14 390 6 325 3 588 5
54 Respondek Jan KSS Pawonków 1270 13 -69 2 406 5 933 6
55 Rother Krzysztof KOMAX OPOLE - Borki 1261 23 250 8 484 6 527 9
56 Rączkowski Mieczysław K.S.KAROLINKA Gogolin 1241 13 219 4 106 2 916 7
57 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 916 12 304 2 135 5 477 5
58 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 878 20 471 8 473 8 -66 4