Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa Polski - Kat. Ogólna

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

  • Organizator: Zarząd Polskiego Związku Skata,
  • Patronat: Starosta Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego
  • Miejsce: Kino Jutrzenka ul. Spiżowa 4 - Bieruń Stary
  • Termin: I Dzień - 04.03.2017 godzina 09.00..                                                II Dzień 05.03.2017 godzina 09.00
  • Kierownictwo i prowadzenie turnieju: Piotr Czypionka tel. 602 300 180, Faruga Jan tel 723 843 786, Janusz Papkala tel 884 884 564
  • Zapisy: Według listy kwalifikacyjnej potwierdzonej do 02.03.2017
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Nagrody: Składka startowa + dofinansowanie nie mniej jak 6 000 zł na wszystkie kategorie. + puchary
  • Program Turnieju I dzień: 4 Serie po 36 rozdań (2 serie w/g rozstawienia, 2 wg osiągniętych wyników)
  • Program Turnieju II Dzień:5 serii po 36 rozdań na punkty stolikowe
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat

LISTA STARTOWA

L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w p
1 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra m 2 1003 22134 225 35
2 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 949 22039 218 28
3 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 936 21069 230 38
4 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 884 21596 210 28
5 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 873 21488 215 34
6 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 865 21747 237 40
7 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 844 21082 217 36
8 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 831 20950 212 31
9 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 816 20941 209 30
10 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 760 19698 215 43
11 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 758 19689 196 36
12 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 757 18484 183 24
13 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7 741 19653 199 29
14 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 730 17007 155 14
15 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 7 717 17720 173 28
16 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 712 18894 195 36
17 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła s 1 702 18470 194 38
18 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 701 19239 191 27
19 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 698 20443 181 16
20 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 695 18899 197 30
21 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 691 17876 171 25
22 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 690 18613 176 30
23 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 688 17835 189 31
24 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4 685 16655 159 24
25 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 683 17391 176 27
26 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 679 19348 193 33
27 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 679 19034 203 40
28 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 673 18809 188 30
29 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 671 18194 170 26
30 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 665 17491 162 23
31 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 2 657 18622 196 42
32 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 643 19498 237 60
33 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 638 19817 207 36
34 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 638 17412 159 19
35 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice m 5 631 18514 198 38
36 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 626 17943 168 21
37 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 618 17583 188 28
38 Olszak Piotr SK BARBARA Chorzów m 1 615 19834 205 38
39 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 610 18550 187 27
40 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 609 19849 211 39
41 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 606 18048 192 32
42 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 604 15644 146 23
43 Goc Jan NADWIŚLAN Góra s 2 603 18234 183 33
44 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 1 602 15479 154 22
45 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 601 18354 171 33
46 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 600 17647 187 37
47 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 4 597 15853 153 21
48 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 596 16962 163 21
49 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 4 591 18603 186 37
50 Łogasz Roman ASY Żory m 3 587 18910 191 32
51 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 587 18289 181 31
52 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m 7 586 18734 184 39
53 Wieczorek Andrzej C STAL Chełm Śl. m 2 584 17519 168 26
54 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 582 18113 166 29
55 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 578 16722 188 46
56 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom m 4 574 18187 176 21
57 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 573 18700 191 33
58 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 3 573 15810 144 23
59 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 4 570 18142 184 33
60 Jabłoński Jacenty KS MOSiR Cieszyn m 2 568 12555 139 28
61 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4 567 16208 179 34
62 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 559 17844 193 41
63 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 555 15193 149 29
64 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1 553 16128 178 41
65 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 552 15179 155 22
66 Farana Andrzej Klub Skata Zajazd Krapkowice m 5 550 16676 164 24
67 Nowak Janusz Z LWSM Knurów m 4 549 18586 166 19
68 Golec Jan MDK Zawodzie s 1 547 15479 191 52
69 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 545 15652 146 13
70 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m 2 544 18633 175 22
71 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 540 16756 187 49
72 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 540 15635 185 46
73 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 538 18542 225 54
74 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 535 18344 174 24
75 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 535 18160 197 40
76 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 534 18723 184 27
77 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 534 17448 203 46
78 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 533 16550 149 17
79 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 5 532 17339 210 54
80 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 531 17899 210 46
81 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 531 16414 168 25
82 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 531 16347 167 30
83 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 527 17268 179 44
84 Feliks Marek SOKÓŁ Imielin m 1 520 18282 183 33
85 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 516 19198 187 29
86 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 1 514 15076 170 40
87 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 512 15948 165 33
88 Łukasik Bernard ISKRA Rybnik s 3 509 13370 131 20
89 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 504 18151 175 20
90 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 501 17921 166 30
91 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 1 Katowice    
92 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 Katowice    
93 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 Katowice    
94 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 Tychy      
95 Beczała Andrzej TS Pszczyna s 2 Tychy      
96 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola s 2 Tychy      
97 Grodoń Joachim ASY Żory s 3 Rybnik    
98 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 Rybnik    
99 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 Rybnik    
100 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 4 Zabrze    
101 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 Zabrze    
102 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 Zabrze    
103 Koziorowski Piotr LKS MECHANIK Kochcice m 5 Opole    
104 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 Opole    
105 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 Opole    
106 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 Śl. Południe    
107 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 Śl. Południe    
108 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 Śl. Południe    
109 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo m 8 Wlkp-Kuj-Pom  
110 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo m 8 Wlkp-Kuj-Pom  
111 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom  
112 Szczypior Stefan LIBOR Reda s 9 Kasz - Pom.    
113 Burczyk Andrzej SK FAMILY Dziemiany s 9 Kasz - Pom.    
114 Radtke Piotr MOSiR Puck m 9 Kasz - Pom.    
115 Urzędowski Adam ZAGŁOBA Tychy m 10 Tychy M.    
116 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 Tychy M.    
117 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 Tychy M.    
118         ISPA      
119         ISPA      
120         ISPA      
    REZERWA            
                 
1 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 501 17216 189 41
2 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10 501 16890 172 32
3 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 500 15666 148 13
4 Schulz Stefan WISUS Żory s 4 495 18203 191 39

« powrót do listy