Polski Związek Skata
Terminarz

PRZEJAZD DO SAVONY AUTOBUSY

Trasa i godziny przejazdu autobusów na Mistrzostwa Europy Savona

Data wyjazdu 13 październik 2019

AUTOBUS 1

15.00 – plac autobusowy przy KWK Ziemowit w Lędzinach

15.20- Jankowice (koło Pszczyny przy dawnej rest. Korona)

15.40 Mikołów parking supermarketu Auchan

16.00 Łaziska stacja Shell przy „wiślance”

16.10 Mościska parking naprzeciw zajazdu

17.00 Spotkanie obu autokarów na zjeździe Świerklany przy Autostradzie A-1

AUTOBUS 2

15.30 Parking stacji Shell w Rudzie Śląskiej na autostradzie A-4

16.00 MOP Knurów

16.30 Zjazd Świerklany przy autostradzie A-1

17.00 Spotkanie obu autokarów i odjazd.

Podane  godziny mogą się minimalnie zmienić z uwagi na sytuację na drogach.

Odpowiedzialni

- Autobus nr 1 Krzysztof Kołodziejczyk 537-909-101

-Autobus nr 2 Janusz Papkala 884 884 564

Uwaga Proszę zwrócić uwagę kto do jakiego autobusu został przypisany aby nie było niepotrzebnych stresowych sytuacji

AUTOBUS NR 1  
CZARNYNOGA PAWEŁ 1
CZYSZ LESZEK 2
CZYSZ BOŻENA 3
NOGA KRZYSZTOF 4
KOLONKO GRZEGORZ 5
KOLONKO JOANNA 6
PŁACZEK RYSZARD 7
PŁACZEK RYSZARD 8
PŁACZEK RYSZARD 9
PŁACZEK RYSZARD 10
LATOS EWA 11
PORCZYŃSKA JOLANTA 12
PIECHA IRENEUSZ 13
PIECHA EWA 14
FIZIA JÓZEF 15
FIZIA RENATA 16
KLENCZAR STANISŁAW 17
KLENCZAR JOLA  18
KLENCZAR MARTA 19
ŻOŁNECZKO ADAM 20
SAPETA PAWEŁ 21
UTRATA EDWARD 22
UTRATA GABRIELA 23
UTRATA KAROL 24
KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 25
KOŁODZIEJCZYK WIOLETTA 26
KOŁODZIEJCZYK KACPER 27
NIESYTO GRZEGORZ 28
NIESYTO GRZEGORZ 29
NIESYTO AGNIESZKA 30
NIESYTO ARTUR 31
STRAUCH KATARZYNA 32
STRAUCH WOJCIECH 33
STRAUCH MICHAŁ 34
STRAUCH DAWID 35
LAZAR RYSZARD 36
GRYZŁO STANISŁAW 37
SZATKOWSKI LESZEK 38
SZATKOWSKI JUSTYNA 39
SATERNUS JERZY 40
SATERNUS ŁUCJA 41
SATERNUS MARIOLA 42
BRZĄKALIK ROMAN 43
SZAFRANIEC ADRIAN 44
KONSEK ANDRZEJ 45
SZRUBARZ STANISŁAW 46
MARIOLA TADEUSZ 47
MACIEJ TADEUSZ 48
TOMASZEWSKI BOLESŁAW 49
TOMASZEWSKI BERNADETA 50
DRZENIEK MAGDALENA 51
ARMATYS JÓZEF 52
WOJACZEK ŁUKASZ 53
WOJACZEK KLAUDIUSZ 54
HOZAKOWSKI HENRYK 55
HOZAKOWSKI ZOFA 56
ŻOŁNECZKO ANNA 57
ŻOŁNECZKO FRANCISZEK 58
ŻOŁNECZKOW PAWEŁ 59
SZIER MIROSŁAW 60
PASIEKA BOUSŁAW 61
PASIEKA GRAŻYNA 62
AUTOBUS NR 2  
SZYMAŁA TOMASZ 1
STANIEK EUGENIUSZ 2
MYRCIK JÓREF 3
MYRCIK MARIA 4
GRYSZCZYK JÓZEF 5
PALICA PIOTR 6
FĄFARA KAZIMIERZ 7
TABAK HENRYK 8
KLIMA PIOTR 9
KOKOT EUGENIUSZ 10
KULBAT IWONA 11
CYRAN KORNELIA 12
CYRAN PRZEMYSŁAW 13
CYRAN EUGENIUSZ 14
PAPKALA JANUSZ 15
SZCZECINA MICHAŁ 16
SZCZECINA JOLANTA 17
WYRWICH ALFONS 18
DEPTA GERARD 19
DEPTA DANUTA 20
SZULIK GRZEGORZ 21
SZULIK SYLWIA 22
KURZACZEK PIOTR 23
KURZACZEK HALINA 24
KURZACZEK JUSTYNA 25
KACAN DAWID 26
KACAN WIKTORIA 27
KACAN MICHAŁ 28
WRECZYCKI JACEK 29
WRECZYCKI JOLANTA 30
WRECZYCI JAKUB 31
WRECZYCKI POLA 32
BIERNATWIESŁAW 33
SALOMON RENATA 34
DZIEDZIC KLEMENS 35
KOWALCZYK PIOTR 36
CZMOK WIKTOR 37
WARECKI BERNARD 38
DUDA TERESA 39
BOGOCZ TADEUSZ 40
BOGOCZ INGA 41
BERGER PAWEŁ 42
BERGER URSZULA 43
DROZD LAURA 44
OREL DARIUSZ 45
STYSIAK KATARZYNA 46
STYSIAK FILIP  47
SZEWCZYK MIROSŁAW 48
JURCZYK ANDRZEJ 49
MYSZKA JANUSZ 50
WILCZEK RAJMUND 51
HAJDUK ZDZISŁAW 52
LESZCZYŃSKI KAZIMIERZ 53
LESZCZYŃSKA SYLWIA 54
CZERNIKARZ ANDRZEJ 55
MARON TEOFIL 56
MUSIK ELŻBIETA 57
SZULIK KAMIL 58
HENKEL STEFAN 59
PIETREK KRYSTYNA 60
PIETREK JERZY 61

 


« powrót do listy