Polski Związek Skata
Terminarz

IMP zawodnicy eliminacji 29-08 br sobota godz.10.00

Chudów, ul.Podzamcze 3 (namiot obok Oberży Czarny Koń)

Eliminacje IMP 2020 Dzień I       Lista Ostateczna
  29 08 2020 - sobota godz.10,00  
lp Nazwisko  Imię klub kat
1 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s
2 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s
3 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m
4 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s
5 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory m
6 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m
7 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice m
8 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m
9 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m
10 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m
11 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s
12 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m
13 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m
14 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m
15 Drob Henryk OSP Lędziny m
16 Drzyzga Janusz OSP Lędziny m
17 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
18 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m
19 Fizia Józef WALET Pawłowice s
20 Frysz Grzegorz ASY WISUS Żory M
21 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s
22 Gajdzik Adam FERDYNAND MDK Bogucice m
23 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s
24 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m
25 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m
26 Głowa Mirosław 4 KORONY MDK Szopienice m
27 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m
28 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s
29 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s
30 Górka Zygmunt OK ANDALUZJA Piekary Śl. m
31 Grela Alfred ASY WISUS Żory m
32 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów s
33 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s
34 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
35 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin m
36 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m
37 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m
38 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s
39 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin m
40 Herman Paweł OSP Lędziny m
41 Jaksik Edward 4 KORONY MDK Szopienice s
42 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
43 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m
44 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
45 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s
46 Kajdański Andrzej KS CHSM Chorzów s
47 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m
48 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m
49 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m
50 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s
51 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m
52 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m
53 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m
54 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
55 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny m
56 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s
57 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m
58 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m
59 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m
60 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m
61 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice m
62 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m
63 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m
64 Kulesza Zdzisław GOL-BAR Tychy m
65 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s
66 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice m
67 Kwapulński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
68 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m
69 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s
70 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s
71 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s
72 Limański Ryszard SK BARBARA Chorzów m
73 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór m
74 Łogasz Roman ASY WISUS Żory m
75 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice m
76 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki m
77 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
78 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s
79 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m
80 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m
81 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle s
82 Michel Piotr GRIN Siemianowice Śl. m
83 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m
84 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m
85 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m
86 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s
87 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m
88 Modrzik Marek OSP Lędziny m
89 Molenda Jacek KS CHSM Chorzów m
90 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m
91 Muszkiet Edward 4 KORONY MDK Szopienice s
92 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s
93 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s
94 Noras Szymon OSP Lędziny m
95 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m
96 Ordowski Zbigniew OK ANDALUZJA Piekary Śl. s
97 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m
98 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s
99 Pajonk Marek GÓRNIK Wesoła m
100 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
101 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s
102 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m
103 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
104 Piekorz Czesław UNIA Bieruń m
105 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m
106 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m
107 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s
108 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn m
109 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m
110 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
111 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m
112 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m
113 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s
114 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
115 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s
116 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s
117 Rezner Adam SILESIA Rybnik s
118 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin s
119 Samarzewski Paweł GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m
120 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m
121 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny m
122 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice m
123 Skupień Euguniusz ASY WISUS Żory s
124 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m
125 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
126 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m
127 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
128 Szczepaniak Wojciech KS CHSM Chorzów m
129 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s
130 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s
131 Szulik Martin PIAST Leszczyny m
132 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m
133 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin m
134 Śliż Bogdan ASY WISUS Żory s
135 Śmieja Roman SILESIA Rybnik s
136 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m
137 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
138 Tabath Damian ASY WISUS Żory s
139 Tetla Marian ASY WISUS Żory s
140 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m
141 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s
142 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m
143 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin m
144 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s
145 Weiss Dariusz SZOMBIERKI Bytom m
146 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
147 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s
148 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s
149 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
150 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
151 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m
152 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
153 Zieliński Jacek OSP Lędziny m
154 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny m
155      
156      
kol.Cyran Eugeniusz  696 092 564

« powrót do listy