Polski Związek Skata
Katowice

2-2021 GPO Katowice

               Klasyfikacja indywidualna zawodników 2-2021 GPO Katowice

 
  sędzia: Goworek Zb. kierownik: Maroński J.        
  8.08.2021 CHSM Chorzów sekretariat; Zajdel J.  
      RAZEM Seria 1 seria 2 pkt w GPO
lp Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt miejsce
1 Konowalski Arkadiusz Amicus Katowice 3140 1681 1459 56
2 Kurzaczek Piotr Bombajka Chorzów 2922 1600 1322 55
3 Gorczyca Bogdan Górnik Wesoła 2726 1427 1299 54
4 Ciwis Wilhelm Chemik Siemianowice Śl. 2589 1276 1313 53
5 Chodzicki Julian Ferdynand MDK Bogucice 2580 1067 1513 52
6 Barczyk Roman Silesia Tarnowskie Góry 2500 1023 1477 51
7 Maroński Jan CHSM Chorzów 2485 1463 1022 50
8 Głowski Marek Chemik Siemianowice Śl. 2437 1476 961 49
9 Dąbrowski Andrzej Amicus Katowice 2404 1285 1119 48
10 Więcek Jan MDK Kalety 2393 972 1421 47
11 Piela Henryk CHSM Chorzów 2356 1527 829 46
12 Grzywaczyk Piotr Gwarek Bolina Katowice 2339 1322 1017 45
13 Pilch Eugeniusz Gwarek Bolina Katowice 2323 1144 1179 44
14 Richert Eugeniusz CHSM Chorzów 2303 996 1307 43
15 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2241 1184 1057 42
16 Berger Paweł Amicus Katowice 2231 885 1346 41
17 Musik Franciszek Silesia Tarnowskie Góry 2155 964 1191 40
18 Zajdel Andrzej CHSM Chorzów 2147 1122 1025 39
19 Wątroba Zbigniew CHSM Chorzów 2121 1311 810 38
20 Szczepaniak Wojciech CHSM Chorzów 2079 992 1087 37
21 Kompała Dariusz MDK Kalety 2070 917 1153 36
22 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2051 955 1096 35
23 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 1969 489 1480 34
24 Kania Aleksander Silesia Tarnowskie Góry 1965 919 1046 33
25 Feit Ryszard SK Barbara Chorzów 1954 1462 492 32
26 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1897 696 1201 31
27 Tkocz Mieczysław CHSM Chorzów 1876 954 922 30
28 Czypionka Piotr Amicus Katowice 1867 1231 636 29
29 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 1852 1075 777 28
30 Kurzaczek Jan n/z. 1829 735 1094 27
31 Sławik Leszek MDK Kalety 1694 1038 656 26
32 Habryka Sebastian Ferdynand MDK Bogucice 1634 897 737 25
33 Motyl Andrzej SK Barbara Chorzów 1600 710 890 24
34 Matusik Grzegorz n/z. 1588 1055 533 23
35 Herman Paweł OSP Lędziny 1585 408 1177 22
36 Michalik Roman Ferdynand MDK Bogucice 1557 648 909 21
37 Serwatka Jan CHSM Chorzów 1553 686 867 20
38 Zowada Jerzy MDK Kalety 1536 1193 343 19
39 Przybyła Damian Sk Barbara Chorzów 1508 874 634 18
40 Kokot Eugeniusz Instalator Bytom 1460 730 730 17
41 Broda Helena Amicus Katowice 1457 808 649 16
42 Przyklink Andrzej n/z. 1456 706 750 15
43 Pawłowski Marek Amicus Katowice 1452 1045 407 14
44 Warecki Bernard Silesia Tarnowskie Góry 1431 739 692 13
45 Kraszewski Andrzej Silesia Tarnowskie Góry 1431 678 753 12
46 Liebig Czesław Amicus Katowice 1394 457 937 11
47 Noga Leszek Instalator Bytom 1383 267 1116 10
48 Szober Andrzej Grin Siemianowice Śl. 1326 427 899 9
49 Stryczek Józef SK Barbara Chorzów 1294 1084 210 8
50 Gajdzik Adam Ferdynand MDK Bogucice 1092 744 348 7
51 Bryła Krzysztof MDK Kalety 1021 544 477 6
52 Juszczak Czesław CHSM Chorzów 913 274 639 5
53 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 823 366 457 4
54 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 610 467 143 3
55 Ertel Joanna n/z. 486 286 200 2
56 Kumek Waldemar n/z. 341 139 202 1
             
  Goworek Zbigniew CHSM Chorzów – Sędzia zawodów       50